![bliźniak Brenna](https://s2.adresowa.pl/oi/3d/4c/34b604_297e_xbig-dom-cieszynski-brenna.jpg)
![bliźniak Brenna. Zdjęcie 1](https://s2.adresowa.pl/oi/3d/4c/34b604_297e_mini-dom-cieszynski-brenna.jpg)
![bliźniak Brenna. Zdjęcie 2](https://s2.adresowa.pl/oi/61/20/34b604_4f26_mini-dom-cieszynski-brenna.jpg)
![bliźniak Brenna. Zdjęcie 3](https://s2.adresowa.pl/oi/69/15/34b604_36a0_mini-dom-cieszynski-brenna.jpg)
![bliźniak Brenna. Zdjęcie 4](https://s2.adresowa.pl/oi/61/70/34b604_6258_mini-dom-cieszynski-brenna.jpg)
![bliźniak Brenna. Zdjęcie 5](https://s2.adresowa.pl/oi/2f/56/34b604_52e9_mini-dom-cieszynski-brenna.jpg)
![bliźniak Brenna. Zdjęcie 6](https://s2.adresowa.pl/oi/1f/4e/34b604_8d59_mini-dom-cieszynski-brenna.jpg)
![bliźniak Brenna. Zdjęcie 7](https://s2.adresowa.pl/oi/5b/18/34b604_bc02_mini-dom-cieszynski-brenna.jpg)
![bliźniak Brenna. Zdjęcie 8](https://s2.adresowa.pl/oi/71/43/34b604_2c08_mini-dom-cieszynski-brenna.jpg)
![bliźniak Brenna. Zdjęcie 9](https://s2.adresowa.pl/oi/25/2f/34b604_91b5_mini-dom-cieszynski-brenna.jpg)
![bliźniak Brenna. Zdjęcie 10](https://s2.adresowa.pl/oi/6f/75/34b604_bde0_mini-dom-cieszynski-brenna.jpg)
![bliźniak Brenna. Zdjęcie 11](https://s2.adresowa.pl/oi/1b/2c/34b604_edcb_mini-dom-cieszynski-brenna.jpg)
zdjęć
Dom z gotowym i sprawdzonym planem inwestycyjnym.
Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. całkowitej 300mkw posadowiony na działce o pow. 1004 mkw. wyremontowany na przełomie lat 2022/2023.
Na dachu zamontowana fotowoltaika i zainstalowano studnię głębinową.
W budynku znajdują się 4 lokale mieszkalne z osobnymi wejściami .
Lok. nr 1 : 1 pokój z kominkiem , dwie sypialnie , kompletna kuchnia( umywalka jednokomorowa z baterią, płyta ceramiczna, piekarnik , lodówka ) z wyremontowanym piecem kaflowym, łazienka z wanną z deszczownicą, umywalką. W holu zabudowana szafa.
Lok. nr 2 : dwie kondygnacje, 1 pokój z kominkiem na parterze , dwie sypialnie na piętrze , schody drewniane, wyjście na taras dolny , wyjście na taras górny , kuchnia kompletna ( umywalka jednokomorowa z baterią, płyta ceramiczna, piekarnik, zmywarka) , łazienka z WC , wanną oraz umywalka, pralka.
Lok. nr 3 : mieszkanie na poddaszu,1 sypialnia , 1 pokój z aneksem kuchennym( kompletna kuchnia ( umywalka jednokomorowa z baterią, płyta ceramiczna, piekarnik, lodówka )łazienka z prysznicem , WC, umywalką .
Lok. nr 4: mieszkanie na poddaszu, 2 sypialnie w tym jedna z wyjściem na taras, kuchnia kompletna ( umywalka jednokomorowa z baterią, płyta ceramiczna, piekarnik, zmywarka, lodówka)
Obecnie 3 lokale posiadają aktualne umowy najmu przynoszące stałe dochody .
Nieruchomość częściowo ogrodzona. W bryle budynku znajdują się pomieszczenia gospodarcze- w jednym z nich znajduje się hydrofor 300l. W dużym i przestrzennym ogrodzie znajdują się drzewa i krzewy owocowe.
Zainteresowane osoby zachęcam do kontaktu bezpośrednio z właścicielem.
- Oferta z rynku pierwotnego
- Brenna, powiat cieszyński
- Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 300 m², wybudowany w 1996 roku
- Działka 1004 m²
- Budynek w stanie do zamieszkania, z aneksem kuchennym
- Taras, garaż, ogrzewanie węglowe
- Materiał budowy: pustak, dach: blacha
- Ogrodzenie: drewniane
- Media: woda, kanalizacja, prąd
- Wyposażenie: pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka
- Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
- Oferta dodana dzisiaj