Dom na sprzedaż bez pośredników
Białe Błota  

dom wolnostojący Białe Błota. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Białe Błota

1 100 000
9 167 zł/m²
120
Białe Błota - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 33 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Cena 1 100 000zł.

Sprzedam ogrodzoną działkę z domem 120m2 do remontu. Dom  podpiwniczony w całości . Okna drewniane i pvc. Dach docieplony, płaski pokryty blachą. Dom docieplony.

Na terenie duża szklarnia i kilka pomieszczeń gospodarczych . Na terenie  naturalny , zarybiony stawik i sztuczne oczko wodne.

Fajne miejsce na działalność gospodarczą.

Spokojne sąsiedztwo .

Od posesji 2minuty do przystanku MZK oraz wyjazdu/zjazdu na węzeł Białe Błota droga s5/10.

  • Białe Błota, powiat bydgoski  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 120 m²  
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 2 427 m²  
  • Budynek w stanie do remontu  
  • Piwnica  
  • Dach blacha
  • Okna drewniane
  • Dojazd utwardzony
  • Media woda, szambo, prąd
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
220000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat