Dom na sprzedaż
Bełchatów  

dom wolnostojący, 6 pokoi Bełchatów. Zdjęcie 1
dom wolnostojący, 6 pokoi Bełchatów. Zdjęcie 2
dom wolnostojący, 6 pokoi Bełchatów. Zdjęcie 3
dom wolnostojący, 6 pokoi Bełchatów. Zdjęcie 4
dom wolnostojący, 6 pokoi Bełchatów. Zdjęcie 5
dom wolnostojący, 6 pokoi Bełchatów. Zdjęcie 6
dom wolnostojący, 6 pokoi Bełchatów. Zdjęcie 7
dom wolnostojący, 6 pokoi Bełchatów. Zdjęcie 8
dom wolnostojący, 6 pokoi Bełchatów. Zdjęcie 9
dom wolnostojący, 6 pokoi Bełchatów. Zdjęcie 10

Dom na sprzedaż Bełchatów

590 000
3 105 zł/m²
190
6 pok.
Bełchatów - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Na sprzedaż przestronny, podpiwniczony dom o powierzchni użytkowej 190 m², zlokalizowany w Grocholicach. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, niespełna 13-arowej działce z dwoma niezależnymi wjazdami. To idealna propozycja dla rodziny wielopokoleniowej, pod wynajem lub dla osób chcących połączyć funkcję mieszkalną z prowadzeniem działalności gospodarczej.
Cena: 590 000 zł

Najważniejsze atuty nieruchomości
- Duża powierzchnia: 190 m² przestrzeni użytkowej z pełnym podpiwniczeniem.
- Dwurodzinny układ: dwie kondygnacje z całkowicie niezależnymi wejściami.
- Instalacja fotowoltaiczna: nowoczesny system PV o mocy 5,5 kW obniżający koszty prądu.
- Światłowód: bezproblemowe korzystanie z sieci.
- Klimatyzacja z opcją grzania: komfort w ciepłe i chłodne dni.
- Media miejskie: Dom podłączony do miejskiej sieci kanalizacyjnej.
- Duża działka (ok. 1300 m²): przestrzeń na ogród, relaks lub parking dla aut z dwoma niezależnymi wjazdami.
- Infrastruktura na działce: duży garaż blaszany oraz murowany budynek gospodarczy z 1998 roku.
- Dojazd: bezpośrednio z drogi asfaltowej.

Doskonała lokalizacja (Wszystko w zasięgu ręki)
Nieruchomość położona jest w bardzo wygodnym punkcie Grocholic. W najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastruktura niezbędna do codziennego życia:
- Zakupy: Sklepy spożywcze, w tym market Dino.
- Dla rodziny: Przedszkole, przychodnia lekarska oraz kościół.
- Rekreacja: Pobliski park, idealny na spacery i odpoczynek.

Układ pomieszczeń (Łącznie 190 m²)
Dom oferuje bardzo funkcjonalny i przemyślany rozkład wnętrz podzielony na dwa niezależne poziomy:
- 6 ustawnych pokoi (sypialnie, salony, gabinety)
- 2 niezależne kuchnie (po jednej na każdym piętrze)
- 2 łazienki z WC
- Garderoba
- Pełne podpiwniczenie pod całym budynkiem (idealne na warsztat, spiżarnię lub magazynek)