Ogłoszenie wstrzymane

Dom na sprzedaż bez pośredników
ul. Elizy Orzeszkowej Babice

dom wolnostojący, 6 pokoi Babice, ul. Elizy Orzeszkowej. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Babice ul. Elizy Orzeszkowej

1 200 000
4 651 zł/m²
258
6 pok.
Babice, Elizy Orzeszkowej - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, położony w spokojnej części Babic, przy ul. Elizy Orzeszkowej.

To klasyczna modernistyczna willa z lat 70., wyróżniająca się ponadczasową bryłą i niezwykle jasnym, otwartym wnętrzem.

Największym atutem domu jest przestronna strefa dzienna z podwyższonym sufitem i półotwartą antresolą. Duże przeszklenia zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza przez cały dzień. Strefa dzienna ma niespotykane oświetlenie oknami usytuowanymi z 4 stron świata. Salon połączony z jadalnią i kuchnią tworzy komfortową przestrzeń do życia rodzinnego i spotkań.

Wnętrze zachowało wiele oryginalnych elementów:
- drewniane schody i okładziny ścienne
- drewniany parkiet
- kominek wyłożony naturalnym piaskowcem
- wyraźny podział poziomów, nadający przestrzeni unikatowy charakter

Dom oferuje duży potencjał aranżacyjny - można wprowadzić się od razu lub przeprowadzić modernizację, podkreślając modernistyczny charakter budynku.

Dom ma możliwość aranżacji dwóch niezależnych mieszkań.
Idealny dla rodziny dwu-pokoleniowej.
Pierwsze mieszkanie: 56 m2, osobna kuchnia, łazienka, w pokoje.
Drugie mieszkanie: 120 m2, duża otwarta przestrzeń z antresolą, dwie sypialnie, łazienka (możliwość zabudowania antresoli i uzyskania trzeciego pokoju).

Dom posiada ogrzewany garaż 50 m2, dwustanowiskowy, ze światłem dziennym. Dodatkowo, dom posiada przyziemie z czterema pomieszczeniami, każde z dostępem światła dziennego.

Nieruchomość położona jest na działce zapewniającej prywatność i zieleń, piękny ogród z kilkudziesięcioletnim drzewostanem.

To idealna propozycja dla osób ceniących:
- przestrzeń
- światło
- architekturę z charakterem
- spokojną lokalizację z dobrym dojazdem do Krakowa i Katowic

To nie jest typowy dom katalogowy. Dom został wybudowany według indywidualnego projektu, wykonanego przez uznanego krakowskiego architekta. Jest to nieruchomość z klimatem, która po odpowiedniej modernizacji może stać się wyjątkowym miejscem do życia.

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Pośrednikom dziękujemy.

  • ul. Elizy Orzeszkowej, Babice, powiat chrzanowski  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 258 m², 6 pokoi wybudowany w 1973 roku
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 1 500 m²  
  • Budynek w stanie do zamieszkania, z osobną kuchnią  
  • Piwnica, garaż  
  • Ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy cegła
  • Okna drewniane
  • Dojazd asfalt
  • Ogrodzenie murowane
  • Media woda, szambo, prąd, gaz
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu