Warszawa Praga-Północ
ul. Wiosenna
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
519 000
Powierzchnia
57
Cena za m²
9105
Piętro
3 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Północ, ul. Wiosenna. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Północ, ul. Wiosenna. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Północ, ul. Wiosenna. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Północ, ul. Wiosenna. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Północ, ul. Wiosenna. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Północ, ul. Wiosenna. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Północ, ul. Wiosenna. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

AGENCJOM, POŚREDNIKOM DZIĘKUJE-
Sprzedam bezpośrednio mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 57m2 zlokalizowane w centrum Pragi Północ. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, balkonu. Okna nowe plastikowe, drewniany parkiet.
Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacji przestrzeni z uwagi na dość duży przedpokój, o część którego można powiększyć inne pomieszczenia.
Jest piwnica przypisana do lokalu, korytarz zamykany, pod blokiem miejsca parkingowe dla mieszkańców (szlaban na kartę). Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze , są 2 windy.
Grunty uregulowane.
Mieszkanie znajduje się w centrum przeżywającej rozkwit Pragi Północ, nieopodal znajdują się: Koneser, Dworzec Wschodni, Dworzec Wileński i CH Wileńska, McDonalds, Biedronka, Centrum Medyczne, poczta, szkoły i przedszkola publiczne. Bardzo dobry ciąg komunikacyjny, przystanek autobusowy pod blokiem, bazarek po drugiej stronie ulicy.
Stan mieszkania dobry. Do zamieszkania.  

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m²
  • 3 piętro w 10-piętrowym bloku z windą
  • Warszawa, Praga-Północ, ul. Wiosenna
  • Balkon, piwnica
  • Okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Warszawa Praga-Północ, Wiosenna Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.