Jasło
ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
369 000
Powierzchnia
66
Cena za m²
5591
Piętro
1
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Jasło, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Jasło, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Jasło, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Jasło, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Jasło, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Jasło, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Jasło, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Jasło, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Jasło, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Jasło, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Jasło, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Jasło, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Jasło, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Jasło, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Zdjęcie 14 Mieszkanie 3-pokojowe Jasło, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Mieszkanie, które doskonale nada się dla rodziny 2+2 lub starszych osób, które nie chcą pokonywać dużej ilości schodów.

Blok numer 29/1 przy ulicy Baczyńskiego, to czteropiętrowy budynek położony w południowej części Jasła. Znajduje się wokół niego duża ilość miejsc parkingowych, z których mogą korzystać posiadacze samochodów. Przed blokiem od strony wschodniej do dyspozycji mieszkańców jest sporo zieleni, np. do zabaw z czworonogiem. Ulokowane w pobliżu sklepy, lokale usługowe, pozwalają zaopatrzyć się w niezbędne artykuły codziennego użytku, bez konieczności podróżowania samochodem.

Właśnie tutaj na pierwszym piętrze znajduje się mieszkanie, które przykuło Twoją uwagę. Lokal o powierzchni użytkowej około 66 metrów kwadratowych, posiada przynależną dużą piwnicę o powierzchni niespełna 12 metrów kwadratowych, do przechowywania nieużywanych na co dzień rzeczy, jak chociażby opon samochodowych. Nieruchomość składa się z trzech niezależnych pokoi, przestronnej kuchni, korytarza oraz łazienki. Od strony wschodniej mieszkanie posiada balkon, na którym możesz się przewietrzyć. Na wspomniany balkon wchodzimy z największego pokoju, który świetnie spełni rolę salonu, gdzie będziesz przyjmować gości lub spędzać czas razem z domownikami. Dodatkowe dwa pokoje idealnie spełnią funkcję sypialni dla Ciebie i Twoich pociech. Kuchnia z oknem od strony wschodniej, jest na tyle duże, że wygodnie można w niej przygotować nawet obfity obiad dla kilku osób. Ostatnim pomieszczeniem jest łazienka wyposażona w wannę oraz WC. W łazience także znajduje się piec dwuobiegowy, który jest źródłem ogrzewania oraz ciepłej wody. Wszystkie instalacje wymienione zostały około 10 lat temu.

Zarządcą budynku jest Spółdzielnia Mieszkaniowa `Trójka`, a czynsz przy jednej zameldowanej osobie to około 300 zł.


Podsumowując:


przestronne mieszkanie, które zaspokoi potrzeby nawet czteroosobowej rodziny,


pierwsze piętro, dzięki czemu wejście do domu z zakupami nie będzie okupione wielkim wysiłkiem,


dużo miejsc parkingowych wokół bloku dla Twojego wehikułu,


bogata infrastruktura usługowo-handlowa w najbliższym otoczeniu bloku
Zapraszam na prezentację !

Osoba prowadząca:

Daniel Gabański

tel. [numer]

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66 m²
  • 1 piętro w 4-piętrowym bloku
  • Jasło, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Jasło, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Poland - lokalizacja dokładna
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.