Lębork Centrum
ul. Mieczysława Stryjewskiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
189 000
Powierzchnia
38
Cena za m²
4974
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1890
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Lębork Centrum, ul. Mieczysława Stryjewskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Lębork Centrum, ul. Mieczysława Stryjewskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Lębork Centrum, ul. Mieczysława Stryjewskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Lębork Centrum, ul. Mieczysława Stryjewskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Lębork Centrum, ul. Mieczysława Stryjewskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Lębork Centrum, ul. Mieczysława Stryjewskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Lębork Centrum, ul. Mieczysława Stryjewskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Lębork Centrum, ul. Mieczysława Stryjewskiego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Witam posiadam na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie położone w centrum Lęborka przy skrzyżowaniu ul. Bohaterów Westerplatte i Stryjewskiego o powierzchni 38m2. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze trzypiętrowej kamienicy . Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych, jest po generalnym remoncie. Wymienione instalacje (hydrauliczne, elektryczne i gazowe), okna (PCV), drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz podłogi . Lokal składa się z przedpokoju, pokoju dziennego połączonego z zabudowanym aneksem kuchennym, drugiego pokoju oraz łazienki z wc, prysznicem . Do mieszkania przynależy również piwnica. Koło nieruchomości znajdują się miejsca parkingowe. Zainteresowane osoby proszę o kontakt

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m²
  • parter w 3-piętrowej kamienicy bez windy z 1890 roku
  • Lębork, Centrum, ul. Mieczysława Stryjewskiego
  • Piwnica, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana przedwczoraj
Lębork Centrum, Mieczysława Stryjewskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.