Łódź Bałuty
ul. Wrześnieńska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
299 000
Powierzchnia
40
Cena za m²
7475
Piętro
1
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Wrześnieńska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Wrześnieńska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Wrześnieńska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Wrześnieńska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Wrześnieńska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Wrześnieńska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Wrześnieńska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Wrześnieńska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Wrześnieńska. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Na sprzedaż bezpośrednio dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 40m2. Doskonała lokalizacja, wszędzie blisko, w okolicy sklepy, szkoły, przedszkola, przystanki MPK. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, posiada balkon i komórkę lokatorską. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do zamieszkania. Niski czynsz, opłaty wraz z woda i ogrzewaniem 490zł. Na wyposażeniu zostaje lodówka, pralka, nowe meble w kuchni, duża szafa wnękowa, reszta do dogadania. Okna plastikowe, w mieszkaniu jest bardzo ciepło. Na podłogach płytki i drewniany parkiet.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m²
  • 1 piętro w bloku
  • Łódź, Bałuty, ul. Wrześnieńska
  • Balkon, piwnica
  • Okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Wyposażenie: pralka, lodówka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Łódź Bałuty, Wrześnieńska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.