Białogard

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
225 000
Powierzchnia
69
Cena za m²
3261
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Białogard. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Białogard. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Białogard. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Białogard. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Białogard. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Białogard. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Białogard. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Białogard. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Witam. Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej i trudno dostępnej lokalizacji. Mieszkanie bardzo ciepłe i widne, za oknem widok na piękny park. Mieszkanie wykończone na wysoki standard. Ogromna zaletą mieszkania jest trzeci niezależny pokój, który można wykorzystać na wiele sposobów: można przy niewielkim nakładzie przerobić na niezależna kawalerkę, pod wynajem lub sprzedaż. Można przeznaczyć pokój na usługi lub jako pokój dla dorastającego dziecka lub w inny sposób w zależności od potrzeby właścicieli. W mieszkaniu będzie założona nowa instalacja gazowa. Do mieszkania przynależy komórka oraz dwie działki rekreacyjne. Mieszkanie usytuowane w centrum, skąd blisko do szkoły, przedszkoli, sklepów, placu zabaw, apteki, placu wolności itp. Zapraszam serdecznie do oglądania.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69 m²
  • 1 piętro w kamienicy
  • Białogard
  • Mieszkanie w wysokim standardzie
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Białogard Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.