Konstantynów Łódzki Centrum

hala/magazyn na sprzedaż

Cena
4 000 000
Powierzchnia
650
Cena za m²
6154
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Hala/magazyn Konstantynów Łódzki Centrum. Zdjęcie 1 Hala/magazyn Konstantynów Łódzki Centrum. Zdjęcie 2 Hala/magazyn Konstantynów Łódzki Centrum. Zdjęcie 3 Hala/magazyn Konstantynów Łódzki Centrum. Zdjęcie 4 Hala/magazyn Konstantynów Łódzki Centrum. Zdjęcie 5 Hala/magazyn Konstantynów Łódzki Centrum. Zdjęcie 6 Hala/magazyn Konstantynów Łódzki Centrum. Zdjęcie 7 Hala/magazyn Konstantynów Łódzki Centrum. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Oferujemy Państwu zakup obiektu przemysłowego w centrum miasta Konstantynów Łódzki. Działka przyległa jest do głównej ulicy na szerokości około 40 metrów. Obiekt przeznaczony jest na działalność uciążliwą, produkcja, magazyn, handel. Wysokość głównej hali to około 8,5 metra. Biura znajdują się na parterze jak i na piętrze na całej długości nieruchomości. Do głównego budynku przyległy jest dodatkowy budynek z biurami na piętrze i z magazynem na parterze. Teren zamknięty, dwie bramy wjazdowe. Na terenie monitoring, grupa interwencyjna, w obiekcie alarm. Dachy na głównej hali jak i nad biurami betonowe, kryte papą termozgrzewalną. Okna plastikowe. Obiekt docieplony styropianem o grubości 15 cm. Generalny remont odbył się około 8 lat temu. Biura na piętrze częściowo po remoncie. Dział handlowy na parterze do odświeżenia. Z lewej strony nieruchomości znajduję się niezabudowana działka z możliwością indywidualnej adaptacji. 

  • Konstantynów Łódzki Centrum, powiat pabianicki
  • Na sprzedaż hala/magazyn o powierzchni 650 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Konstantynów Łódzki Centrum Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.