Warszawa Praga-Południe

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
1 050 000
Powierzchnia
68
Cena za m²
15441
Piętro
parter
Rok budowy
2010
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe. Zdjęcie 14 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe. Zdjęcie 15 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe. Zdjęcie 16 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe. Zdjęcie 17 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe. Zdjęcie 18 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe. Zdjęcie 19
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na parterze z miejscem garażowym w garażu podziemnym bezpośrednio przy wejściu do klatki schodowej (płatne dodatkowo 30 000zł).

Budynek oddany do użytku w 2010 roku, mieszkanie odświeżone w 2019r. Nieruchomość zlokalizowana na nowoczesnym osiedlu z dużą ilością zieleni, placem zabaw, żłobkiem, sklepem spożywczym i przychodnią lekarską.

W niedużej odległości szkoła podstawowa z basenem (200m), przedszkole (100m), szkoła muzyczna (400m), sklep samoobsługowy Biedronka i Żabka (300m), cukiernia (300m), fryzjer i salon kosmetyczny (300m), szkoła języka angielskiego (200m) Wojskowy Instytut Medyczny przy Szaserów. W okolicy również King Cross Praga, Promenada, Decathlon, Leroy Merlin, Castorama, Plac Szembeka.

Osiedle bardzo dobrze skomunikowane z Centrum Warszawy, przed osiedlem przystanek autobusowy z bezpośrednim połączeniem do metra, przystanek tramwajowy (550m) oraz najbliższa stacja PKP Olszynka Grochowska 600m.

Z osiedla bezpośrednie wyjście do Rezerwatu przyrody Olszynka Grochowska, natomiast z drugiej strony osiedla w odległości 200m Park im. Płk. Jana Szypowskiego „Leśnika” z dużą ilością zieleni i utwardzonych, oświetlonych ścieżek. W parku dwa duże place zabaw, boiska oraz korty tenisowe.

Mieszkanie gotowe do zamieszkania, zostaje w pełni wyposażona kuchnia w zabudowie ze sprzętem AGD połączona z salonem, z salonu i kuchni oddzielne wyjścia na loggie z widokiem na piękne duże kasztanowce. W mieszkaniu w miejscu WC zaadaptowaliśmy komórkę, w której znajduje się pralka (wszystkie przyłącza zostały, więc bez problemu można wrócić do pierwotnej wersji), poza tym jeszcze dwa umeblowane pokoje i łazienka z wanną, prysznicem, WC oraz bidetem.

Osiedle strzeżone pod stałym nadzorem certyfikowanej firmy ochroniarskiej oraz systemem kamer. Przed każdym budynkiem znajduje się bramka z systemem dostępu (domofon) oraz drugim w wejściu do budynku.

Zainteresowanych kupnem zapraszamy do oglądania, natomiast pośrednikom dziękujemy.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku z windą z 2010 roku
  • Warszawa, Praga-Południe
  • Taras
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: pralka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Warszawa Praga-Południe Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.