Chełm
ul. Szarych Szeregów
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
305 000
Powierzchnia
64
Cena za m²
4743
Piętro
3
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Chełm, ul. Szarych Szeregów. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Chełm, ul. Szarych Szeregów. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Chełm, ul. Szarych Szeregów. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Chełm, ul. Szarych Szeregów. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Chełm, ul. Szarych Szeregów. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Chełm, ul. Szarych Szeregów. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Atrakcyjne mieszkanie w spokojnej okolicy. W pobliżu szkoła, przedszkole, kościół, sklepy, apteka, bank, przystanek autobusowy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (19,5m, 12,8m, 10,2m) kuchni, łazienki, toalety, przedpokoju oraz balkonu. Kuchnia umeblowana, w sypialni, salonie i przedpokoju 4 szafy wnękowe. Dla podniesienia komfortu salon wyposażony jest w klimatyzację. Mieszkanie nie wymaga remontu, jest gotowe do zamieszkania. Do mieszkania przynależy piwnica. Możliwość dokupienia murowanego garażu (wraz z miejscem postojowym) znajdującego się bezpośrednio przy wejściu do bloku.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,30 m²
  • 3 piętro w bloku
  • Chełm, ul. Szarych Szeregów
  • Balkon, piwnica, możliwość dokupienia garażu
  • Wyposażenie: klimatyzacja
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Chełm, Szarych Szeregów Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.