Psary Psary-Kolonia

działka rolno-budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
70 400
Powierzchnia
17600
Cena za m²
4
Ogłoszenie
Działka rolno-budowlana Psary Psary-Kolonia. Zdjęcie 1 Działka rolno-budowlana Psary Psary-Kolonia. Zdjęcie 2 Działka rolno-budowlana Psary Psary-Kolonia. Zdjęcie 3 Działka rolno-budowlana Psary Psary-Kolonia. Zdjęcie 4 Działka rolno-budowlana Psary Psary-Kolonia. Zdjęcie 5 Działka rolno-budowlana Psary Psary-Kolonia. Zdjęcie 6 Działka rolno-budowlana Psary Psary-Kolonia. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam działkę rolno - budowlaną niezabudowaną, zalesioną o powierzchni 17 600 m2 położoną w małej spokojnej wsi Psary w gminie Secemin w powiecie włoszczowskim. Wieś położona wśród lasów pełnych grzybów i jagód w sezonie. Idealne miejsce na rekreację i wypoczynek zdala od wielkomiejskiego hałasu. Działka z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej i mediów (woda, prąd). Możliwość podłączenia energii elektrycznej z linii przebiegającej obok działki, istniejący wodociąg w drodze przy działce. Zadrzewienie w 80 % sosna, nadaje się pod rekreację i zabudowę z wydzieloną działką o powierzchni 2 600 m2. W otoczeniu nie ma intensywnej produkcji rolnej.
Posiadam również drugą działkę o numerze 782 o powierzchi 17 400 m2 położoną naprzeciwko działki nr 781 całkowicie zalesioną o tych samych walorach rekreacyjnych w cenie 4,00 zł za 1 m2.

  • Psary Psary-Kolonia, gmina Secemin, powiat włoszczowski
  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 17600 m² (1.76 ha).
  • Numer ewidencyjny działki: 781
  • Długość: 271 m, szerokość: 65 m
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda nieprzyłączona, brak kanalizacji, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana 3 dni temu
Psary Psary-Kolonia Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.