Bydgoszcz Śródmieście
ul. Gdańska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
600 000
Powierzchnia
91
Cena za m²
6593
Piętro
4 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1995
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Gdańska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Gdańska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Gdańska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Gdańska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Gdańska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Gdańska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Gdańska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Gdańska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie w centrum Bydgoszczy. Mieszkanie mieści się w nowo wybudowanej kamienicy (rok budowy 1995) na 4, ostatniej kondygnacji. W budynku jest winda. Mieszkanie posiada 3 balkony - 1 - przy kuchni, 2- przy sypialni, 3 - przy dużym salonie. Przy kuchni znajduje się pomieszczenie gospodarcze. Okna plastikowe, białe, drzwi wewnętrzne drewniane. Na podłodze klepka parkietowa. Ściany gładź gipsowa. Dużym atutem jest zainstalowana w każdym pomieszczeniu klimatyzacja Daikin. Mieszkanie jest słoneczne, okna usytuowane w kierunku wschód-zachód. Mieszkanie do własnej aranżacji wymaga odświeżenia. W salonie znajduje się kominek. Po remoncie w 2020 roku jest WC. Do mieszkania przynależy piwnica z półkami - około 6 m2. Teren ogrodzony, wjazd bramą zamykaną na pilota. Na terenie posesji przynależne 1 miejsce parkingowe. Blisko szkoła, przystanek tramwajowy, markety, punkty usługowe (kosmetyczka, fryzjer, stomatolog). Obecnie w mieszkaniu mieści się biuro. Pozostają zabudowane szafy w przedpokoju i pomieszczeniu gospodarczym. Mieszkanie będzie wolne od 1.09.2021. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 91 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowej kamienicy z windą z 1995 roku
  • Bydgoszcz, Śródmieście, ul. Gdańska
  • Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 6 dni temu
Bydgoszcz Śródmieście, Gdańska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.