Kalisz
ul. Nowy Świat
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
185 000
Powierzchnia
48
Cena za m²
3825
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz, ul. Nowy Świat. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz, ul. Nowy Świat. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz, ul. Nowy Świat. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz, ul. Nowy Świat. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz, ul. Nowy Świat. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz, ul. Nowy Świat. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Oferuję do sprzedania mieszkanie o pow. 48,37 m2. składające się z dwóch niezależnych, słonecznych pokoi, dużej kuchni, łazienki oraz korytarza. Mieszkanie znajduje się przy ul. Nowy Świat w Kaliszu, bardzo blisko centrum, w sąsiedztwie szkół, blisko przystanki autobusowe oraz liczne sklepy. W pokojach i korytarzu jest ładny dębowy parkiet, na ścianach w pokojach gładź (wymagające odświeżenia). Kuchnia i łazenka wymagają remontu, lecz to pozwoli przyszłemu właścicielowi na zaaranżowanie tych pomieszczeń według własnego uznania. Polecam.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,37 m²
  • 3 piętro w bloku
  • Kalisz, ul. Nowy Świat
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Kalisz, Nowy Świat Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.