Łódź Widzew
ul. Nery
nieruchomość komercyjna na sprzedaż

Cena
1 258 250
Powierzchnia
3595
Cena za m²
350
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Nieruchomość komercyjna Łódź Widzew, ul. Nery. Zdjęcie 1 Nieruchomość komercyjna Łódź Widzew, ul. Nery. Zdjęcie 2
Lista zdjęć

Działka mieści się w Łódź przy ul Nery 13.

Numer ewidencyjny 55/4 w obrębie 39 dla dzielnicy Łódź –Widzew (dane - Miejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficzne 90-753 Łódź ul. Żeligowskiego 8/10).

Działka ma powierzchnię 0,3595 ha a koniec działki położony jest w odległości 130 m od ronda przy głównym dla Łodzi zjeździe z autostrady A1 (węzeł Łódź Wschód - kierunek Widzew / Śródmieście / Andrespol / Tomaszów Mazowiecki).

Posiada dostęp do drogi poprzez indywidualny wjazd od strony ul Nery (wjazd na działkę ok. 300 m od ronda zjazdowego z A1)

Działka ma kształt trójkątny. Szerokość działki od ul Nery ok 40 m a długość działki wzdłuż drogi tranzytowej (al. Cezarego Józefiaka) wynosi ok 170 m.

Al. Cezarego Józefiaka łączy autostradę A1 z jednej strony z droga krajową nr 713 stanowiącą główny wjazd do Łodzi od strony Tomaszowa Mazowieckiego tj. przez ul Rokicińską, przebiegając w odległości ok 250 m od ronda zjazdowego z A1 (Łódź Wschód) .

Z drugiej strony al. Józefiaka ma stanowić drogę tranzytową łączącą się przez ulicę Śląską z drogą krajową nr 1 w kierunku wyjazdu z Łodzi ul Rzgowską na Katowice. Trasa tranzytowa al. Cezarego Józefiaka, al. Ofiar Terroryzmu 11-go Września i dalej odcinek do ul Śląskiej obejmuje zasięgiem cześć przemysłową i tereny, na których zlokalizowane są dawne zakłady komputerowe Della, nowe hale produkcyjne - magazynowe, i stacja kontenerowa Łódź Olechów.

Działka jest zabudowana

Na działce znajduję się budynek mieszkalny i dwa budynki gospodarcze w tym jeden o wysokości ok. 11 m co pozwala na uzyskanie oczekiwanych warunków zabudowy dla planowanej inwestycji.

W studium uwarunkowań teren, na którym zlokalizowana jest działka przeznaczony jest dla zagospodarowania z wiodącą funkcją przemysłowo- usługową.

Działka nie ma żadnych obciążeń i ma uregulowane stany prawne. Właścielalami są osoby fizyczne.

Z posiadanych informacji wynika, że sąsiadujące, niezabudowane działki nr 54/3 i 52/1 należą do miasta i w związku z tym nie powinno być problemów z przeprowadzeniem procesu wydania pozwolenia na budowę a w przypadku konieczności zwiększenia terenu można próbować porozumieć się z urzędem w kwestii wykupu sąsiednich działek pod inwestycję.

  • ul. Nery, Łódź Widzew
  • Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 3595 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Widzew, Nery Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.