Rzeszów
ul. ks. Jerzego Popiełuszki
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
460 000
Powierzchnia
53
Cena za m²
8679
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Witam,
Mam do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 53m2 w świetnej lokalizacji (ul. Popiełuszki). Mieszkanie jest usytułowane na parterze w bloku o niskiej zabudowie z cegły. Jest po generalnym remoncie, na wysoki standard.

W pobliżu są: plac zabaw dla dzieci, otwarta siłownia, dużo zieleni, bliski dostęp do sklepów, szkoły podstawowej, galerii Millenium Hall.

Cena to 460 000 zł
Gorąco zapraszam do oglądania!

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m²
  • parter w bloku
  • Rzeszów, ul. ks. Jerzego Popiełuszki
  • Mieszkanie w wysokim standardzie
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana wczoraj
Rzeszów, ks. Jerzego Popiełuszki Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.