Warszawa Bielany
ul. Płatnicza
bliźniak na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
3 000 000
Powierzchnia
220
Cena za m²
13636
Pow. działki
643
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1920
Ogłoszenie
bliźniak, 5 pokoi Warszawa Bielany, ul. Płatnicza. Zdjęcie 1 bliźniak, 5 pokoi Warszawa Bielany, ul. Płatnicza. Zdjęcie 2 bliźniak, 5 pokoi Warszawa Bielany, ul. Płatnicza. Zdjęcie 3 bliźniak, 5 pokoi Warszawa Bielany, ul. Płatnicza. Zdjęcie 4 bliźniak, 5 pokoi Warszawa Bielany, ul. Płatnicza. Zdjęcie 5 bliźniak, 5 pokoi Warszawa Bielany, ul. Płatnicza. Zdjęcie 6 bliźniak, 5 pokoi Warszawa Bielany, ul. Płatnicza. Zdjęcie 7 bliźniak, 5 pokoi Warszawa Bielany, ul. Płatnicza. Zdjęcie 8 bliźniak, 5 pokoi Warszawa Bielany, ul. Płatnicza. Zdjęcie 9 bliźniak, 5 pokoi Warszawa Bielany, ul. Płatnicza. Zdjęcie 10 bliźniak, 5 pokoi Warszawa Bielany, ul. Płatnicza. Zdjęcie 11 bliźniak, 5 pokoi Warszawa Bielany, ul. Płatnicza. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Na działce o powierzchni 643 m2 w najbardziej prestiżowej części Starych Bielan znajdują się dwa budynki. Wybudowany przed wojną i wyremontowany dom o powierzchni 120 m2 oraz budynek gospodarczy o powierzchni 100 m2.
Dom ma dwie kondygnacje i mała piwnicę, 5 pokoi, kuchnię, dwie łazienki i taras z widokiem na ogród. Otoczony jest solidnym ogrodzeniem. Pięć miejsc parkingowych na podjeździe w głębi działki.
Położony jest przy cichej, jednokierunkowej, zabytkowej uliczce na Starych Bielanach, bardzo blisko stacji metra Stare Bielany.W sąsiedztwie klasyczna niska zabudowa z okresu międzywojennego. Okolica wyjątkowo kameralna, zamieszkała przez wielu celebrytów i artystów. Spokojny zakątek z bezpośrednią bliskością metra i miejskiej infrastruktury. Do najbliższej modnej kawiarni jest 100 m, podobnie do restauracji, do lasu 500m. Blisko jest AWF, Szpital Bielański, Urząd Gminy, duży sklep, szkoły i przedszkola.
Miejsce idealnie sprawdzi się jako dom dla rodziny jak i prestiżowa siedziba firmy.

Pośredników nieruchomości oraz chętnych do zakupu bezpośredniego uprzejmie prosimy aby przed umawianiem się na oglądanie wnętrza domu, zapoznać się z okolicą (stacja metra Stare Bielany, ul. Płatnicza i Schroegera).

  • ul. Płatnicza, Warszawa Bielany
  • Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 220 m², 5 pokoi, wybudowany w 1920 roku
  • Działka 643 m², długość działki: 60 m, szerokość działki: 11 m
  • Budynek z poddaszem, w stanie do zamieszkania, z osobną kuchnią
  • Taras, piwnica, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: cegła, dach: blacha, okna plastikowe
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: metalowe
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Warszawa Bielany, Płatnicza Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.