Słupsk Centrum

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
275 000
Powierzchnia
73
Cena za m²
3749
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum. Zdjęcie 4
Lista zdjęć

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,35 m2 zlokalizowane w Centrum Słupska, w kamienicy na rogu ulicy Niedziałkowskiego i alei Sienkiewcza. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Obecnie lokal pełni funkcję biurową, jednak przy nieiwelkim nakładzie, można zmienić jego przeznaczenie na funkcję mieszkalną.

MIESZKANIE
Duże, wysokie, przestronne mieszkanie, w skład którego wchodzą: salon, dwa mniejsze pokoje (w tym jeden pokój przejściowy), kuchnia (obecnie przerobiona na pokój), łazienka oraz przestronny korytarz.

BLOK
Kamienica zlokalizowana w Centrum Słupska. Klatka schodowa jest czysta, schludna i po remoncie. Drzwi wejściowe do budynku są zamykane i zabezpieczone domofonem. Podwórko otaczające nieruchomość również jest zamykane.

OKOLICA
W pobliżu nieruchomości znajdują się liczne sklepy oraz inne punkty usługowe, a także parki.

Istnieje możliwość kupna lokalu wraz z pełnym wyposażeniem za dodatkową opłatą.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73,35 m²
  • 1 piętro w kamienicy
  • Słupsk, Centrum
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Słupsk Centrum Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Dołącz do 3 milionów użytkowników i przeglądaj bazę 50 tys. ogłoszeń bez pośredników
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.