Maszyce

działka rolna na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
120 000
Powierzchnia
6300
Cena za m²
19
Ogłoszenie
Działka rolna Maszyce. Zdjęcie 1 Działka rolna Maszyce. Zdjęcie 2 Działka rolna Maszyce. Zdjęcie 3 Działka rolna Maszyce. Zdjęcie 4 Działka rolna Maszyce. Zdjęcie 5 Działka rolna Maszyce. Zdjęcie 6 Działka rolna Maszyce. Zdjęcie 7 Działka rolna Maszyce. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Działka rolna o powierzchni 63 ary w kształcie trapezu (jak na załączonych zdjęciach), w tym 8 arów lasu. Działka zadrzewiona (m.in. drzewa owocowe), niezagospodarowana. W ramach działki jest część lasu i dostęp do rzeczki.

Działka zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Maszyce, woj. małopolskie, gm. Skała. Może stanowić początkowy punkt do wycieczek po tej atrakcyjnej turystycznie okolicy. Z miejscowości Maszyce jest tylko 5 km do Ojcowa, 2 km do Korzkwi.
Odległość od Krakowa to ok.15 km.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się na terenie rolniczym „MNR” z możliwością uzyskania WZ (warunki zabudowy).
Cena - 120 000 zł. (do negocjacji).

  • Maszyce, gmina Skała, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6300 m².
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Maszyce Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.