Słupsk Zatorze
ul. Zygmunta Augusta
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
230 000
Powierzchnia
45
Cena za m²
5111
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1978
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Zatorze, ul. Zygmunta Augusta. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Zatorze, ul. Zygmunta Augusta. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Zatorze, ul. Zygmunta Augusta. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Zatorze, ul. Zygmunta Augusta. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Zatorze, ul. Zygmunta Augusta. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Zatorze, ul. Zygmunta Augusta. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Zatorze, ul. Zygmunta Augusta. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Zatorze, ul. Zygmunta Augusta. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Zatorze, ul. Zygmunta Augusta. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Zatorze, ul. Zygmunta Augusta. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Zatorze, ul. Zygmunta Augusta. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Oferuję do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, usytułowany na 4 piętrze w dzielnicy Zatorze w Słupsku. Mieszkanie po remoncie, przeznaczone do sprzedany wraz ze wszystkimi meblami i sprzętem AGD. W skład nieruchomości wchodzą salon z aneksem kuchennym, sypialnie, pokój, łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy też piwnica. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie. Mieszkanie zabezpieczone domofonem. Jest też możliwość wynajęcia parkingu na terenie zamkniętym z monitoringiem tuż za blokiem. W pobliżu przystanki autobusowe, szkoła, przedszkole, plac zabaw, apteki, biblioteka, sklepy i mnóstwo zieleni! Zapraszamy na prezentacje. Więcej pytań pod tel.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1978 roku
  • Słupsk, Zatorze, ul. Zygmunta Augusta
  • Piwnica, możliwość wynajęcia garażu, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana 4 dni temu
Słupsk Zatorze, Zygmunta Augusta Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.