Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Reda
ul. Trzcinowa
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
275 000
Powierzchnia
33
Cena za m²
8313
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Poprawna powierzchnia 33,08m2.
Cena 8.313zl za m2.
Funkcjonalne mieszkanie ze słonecznym OGRÓDKIEM ok 50m2 położone w Redzie ul. Trzcinowa na zamkniętym i monitorowanym osiedlu z placem zabaw oraz obszernym parkingiem.
W ogrodzie piękne nasadzenia kwitnących bylin, wiśni, taras 20m2, altana z winoroślą oraz kamienny krąg na hamak. Całość ogrodu obsadzona 2m tujami co daje miłą przestrzeń do relaksu.
W bardzo bliskim sąsiedztwie rzeka Reda, Puszcza Darżlubska, stadnina koni. Dużo terenów do pieszych i rowerowych wypraw. Blisko autobus, sklepy i przedszkola. Ekspozycja mieszkania południowa-zachodnia. Ogród słoneczny z pięknymi widokami na zachody słońca. Budynek z 2013 roku.
W wersji dewelopera pokoje były niezależne. Łatwo wrócić do poprzedniego układu. Osobiście zależało mi na otwarciu sypialni gdyż założeniem było przystosowanie mieszkania dla pary na start. Nieruchomość idealnie nadaje się na wynajem zarówno długoterminowy jak i sezonowy. Zysk z najmu pokryje wysokość miesięcznej raty ewentualnego kredytu hipotecznego. Niskie koszty utrzymania. Lato ok 200zl + prąd. Zima razem z ogrzewaniem ok 400zl + prąd. Ogrzewanie z kotłowni piecem gazowym usytuowanym w bloku.
Pośrednikom dziękuję za pomoc w wystawieniu oferty ale zapraszam do proponowania mieszkania państwa klientom. Chętnie podeślę więcej zdjęć.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,08 m²
  • parter w bloku
  • Reda, ul. Trzcinowa
  • Taras
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Reda, Trzcinowa Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.