Piła
ul. Koszalińska
działka rekreacyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Działka rekreacyjna Piła, ul. Koszalińska
Cena
36 000
Powierzchnia
582 m²
Cena za m²
62
Piła · 36 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka rekreacyjna Piła, ul. Koszalińska. Zdjęcie 1
Działka rekreacyjna Piła, ul. Koszalińska. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 1 100 zł na prowizji pośrednika!

Działka w ramach ROD \"Jedność\" Piła, położona przy ulicy Koszalińskiej, skrzyżowanie z ul. Chopina.

Dobry dojazd rowerem lub samochodem obwodnicą miejską, miejsca postojowe wzdłuż drogi dojazdowej wyłożonej polbrukiem, działka ok 30 metrow od bramy wejściowej.

Działka jest duża i przestronna, formalnie są to 2 działki położone obok siebie, ogrodzone, łączna powierzchnia 582 m2.

Tuż za działką przepływa strumień, do ktorego można zejść po schodach. Jest niekończącym się zasobem wody, nigdy nie wysycha, nawet w największe upały.

Na działce znajduje się murowana altanka ogrodowa z częścią wypoczynkową i wydzielonym pomieszczeniem gospodarczym z osobnym wejściem. Strych z miejscem na przechowywanie.

Wraz z działką oferujemy zestaw narządzi ogrodowych i kosiarkę do trawy oraz taczkę. Składzik na przechowywanie drewna, tyczek i innych ogrodowych urządzeń.

Na działce znajduje się szklarnia na murowanej podstawie, namiot foliowy, mała szklarnia. Przeznaczone pod hodowlę pomidorów, papryk i ogorków.

Działka ma wyodrębnioną część na uprawę warzyw bez osłon. Doskonale udaje się bezproblemowa hodowla fasolki szparagowej, dynii, cukinii.

W części sadowniczej wieloletnie i owocujące drzewa owocowe, które właśnie kwitną: czereśnia, jabłonie, grusze, śliwy, wiśnie, aronie.

Ozdobą działki jest rozłożysty ponad 30 letni orzech włoski, który daje nie tylko dużo cienia w lecie, ale również sporo orzechów każdego roku. Jest też leszczyna i pachnący bez.

Ponadto na działce znajduje się kilka krzwów winorośli, częściowo na powietrzu, cześć krzewów rośnie w szklarni.Ostatnie ciepłe lata sprzyjają obfitemu dojrzewaniu winorośli.

Na działce jest ukryty za warstwą zieleni metalowy kompostownik do składowania odpadków organicznych, trawy, chwastów i produkcji kompostu do użyźniania gleby.

Obie części działki posiadają meliorację, nadmiar wody jest odprowadzony rurami do strumienia. Działka ogólnie jest o podlożu torfowym i nie wymaga dużego podlewania.

Za altanką jest zrobiony taras o podstawie betonowej, otoczony malinowym chruśniakiem i sadem. Na tarasie ławka i stół, ale równie dobrze można rozłożyć fotele, leżaki lub grila, doskonałe miejśce na relaks w letnie upalne dni.

Część dzialki obsadzona jest trawą. Dookola niej nasadzone są liczne krzewy owocowe: czarna porzeczka, borówki, jeżyny, jeżynomalina, agrest. Jest też zagon z aromatyczną odmianą mięty ogrodowej.

W wielu miejscach działki znajdują sie nasadzenia kwiatów, kolekcja zbierana wiele lat. Kwitną o każdej porze roku, w tej chwili tulipany, narcyze, żonkile, szafirki, wkrotce piwonie, lilie, hortensje ogrodowe, róże i inne mniej znane gatunki.

Na działce panuje cisza i spokój. Oprócz widoku własnej i sąsiednich działek można cieszyć się malowniczą panoramą skarpy lotniska porośniętej gęsto drzewami.

Działka wymaga opieki i zaangażowania, ale daje dużo przyjemności z jej uprawy i dużo ciekawych plonów. Osobom, które nie mają doświadczenia, a chciałyby zacząć przygodę z ogrodnictwem oferujemy pomoc w zagospodarowaniu i podjęciu pierwszych kroków.

Zachęcam do wizyty i obejrzenia działki.

  • ul. Koszalińska, Piła, powiat pilski
  • Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 582 m².
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.