Wrocław Wojszyce
ul. Orawska
działka rekreacyjna na sprzedaż

Cena
17 000
Powierzchnia
400
Cena za m²
43
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka rekreacyjna Wrocław Wojszyce, ul. Orawska. Zdjęcie 1 Działka rekreacyjna Wrocław Wojszyce, ul. Orawska. Zdjęcie 2 Działka rekreacyjna Wrocław Wojszyce, ul. Orawska. Zdjęcie 3 Działka rekreacyjna Wrocław Wojszyce, ul. Orawska. Zdjęcie 4 Działka rekreacyjna Wrocław Wojszyce, ul. Orawska. Zdjęcie 5 Działka rekreacyjna Wrocław Wojszyce, ul. Orawska. Zdjęcie 6 Działka rekreacyjna Wrocław Wojszyce, ul. Orawska. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Do odstąpienia działka o pow. około 400 m2.
Działka 102 w kolonii numer 1 ROD „Czerwone maki” znajduje się w bardzo atrakcyjnej części miasta tj. na wrocławskich Wojszycach. Dojazd od ul. Grota Roweckiego dalej ul. Koszycką na ul. Orawską (możliwy dojazd od ul. Spiskiej). Można dojechać autobusem miejskim liniami 112 oraz 113.
Co bardzo podnosi wartość tej działki:
- znajduje się w części przy ogrodzeniu zewnętrznym, gdzie można podjechać swoim autem – jest to bardzo istotne nie tylko dlatego, że nie trzeba daleko nosić rzeczy, ale również dlatego, że mamy swój samochód „na oku” (można zaparkować kilka metrów od działki, zaraz obok tylnego wejścia);
- posiada altankę, która może, ale nie musi być od razu remontowana. Na pewno należy ją odświeżyć - dach załatałem osobiście. W altanie znajduje się pomieszczenie główne, pomieszczenie narzędziowe zamykane, bez okna;
- działka jest zadbana, wykorzystywana była przez Rodziców do końca jesieni 2020 roku – jest podzielona na dwie części – rekreacyjną oraz warzywną.
Obok działki znajduje się skrzynka elektryczna, która umożliwia podłączenie do prądu. W pobliżu wspólna studnia.
Działka sąsiaduje tylko z jednymi i do tego bardzo fajnymi oraz życzliwymi Sąsiadami.
Działka z ogromnym potencjałem – nie zostawiam sobie, ponieważ przeprowadziłem się do domu z ogrodem, natomiast dla Rodzice to już za duży wysiłek.
Kto wie, może z czasem zyska na wartości - bo teren jest atrakcyjny dla przyszłego dewelopera, a czasy mamy takie jakie mamy. Wszystko jest możliwe.
Więcej informacji pod numerem telefonu.

  • ul. Orawska, Wrocław Wojszyce
  • Działka rekreacyjna o powierzchni 400 m².
  • Ogrodzenie: metalowe
  • Media: woda
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Wrocław Wojszyce, Orawska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.