Łódź Bałuty
ul. Piwna 2
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
320 000
Powierzchnia
50
Cena za m²
6299
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2000
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Piwna 2. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Piwna 2. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Piwna 2. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Piwna 2. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Piwna 2. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Piwna 2. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Piwna 2. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Piwna 2. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Piwna 2. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Mieszkanie o bardzo atrakcyjnej lokalizacji - sprzedaż bezpośrednia od właściciela. Mieszkanie znajduje się vis-a-vis centrum handlowego MANUFAKTURA jednak w odległości zapewniającej ciszę i spokój, róg ul. Piwnej i ul. Drewnowskiej. Nowe budownictwie (blok z cegły) 2 piętro w 2 piętrowym budynku. Dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka i korytarz - łącznie powierzchnia 50,8 m2. Okna w dużym pokoju wychodzą na tereny zielone. W cenie mieszkania wliczone jest już wydzielone miejsce parkingowe na terenie zamkniętym (wjazd bramą sterowaną pilotem). Cena do negocjacji - dostępne od zaraz.

Mieszkanie rozkładowe, jasne, wymiary poszczególnych pomieszczeń:

+ duży pokój 18,2 m2
+ mały pokój 10,3 m2
+ korytarz 9,3 m2
+ oddzielna kuchnia 7,8 m2
+ łazienka 5,2 m2

Niskie opłaty do wspólnoty mieszkaniowej - eksploatacja + fundusz remontowy tylko 150 zł miesięcznie. Reszta opłat zgodnie ze zużyciem mediów. W przypadku jakichkolwiek pytań jestem do pełnej dyspozycji. Zapraszam do kontaktu oraz obejrzenia mieszkania po umówieniu się.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,80 m²
  • 2 piętro w 2-piętrowym bloku bez windy z 2000 roku
  • Łódź, Bałuty, ul. Piwna
  • Balkon, zewnętrzne miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do częściowego remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Łódź Bałuty, Piwna 2 Poland - lokalizacja dokładna
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.