Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Szczecin Centrum

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
420 000
Powierzchnia
103
Cena za m²
4078
Piętro
5
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1992
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Oferuję 4-pokojowe, dwupoziomowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 103 m2, z ciekawą aranżacją, położone na ostatnim piętrze, zamkniętego osiedla w centrum Szczecina.
Mieszkanie położone jest na dwóch poziomach.
Na pierwszym poziomie znajduje się obszerny, jasny salon 25 m kw. (nowoczesne panele), z przedpokojem i otwartą kuchnią 20 m kw.
Dwa schodki wyżej znajduje się sypialnia o pow 12 m kw (parkiet), z zabudowaną szafą typu Komandor, obok pomieszczenie, które może służyć jako garderoba/pomieszczenie gospodarcze, duża łazienka 10 m kw., z wc, wanną i prysznicem.
Na kolejny poziom składają się pokój 15 m kw., mała łazienka z wc, garderoba. a po kolejnych dwóch schodkach wyżej pokój 10 m kw.
W mieszkaniu zainstalowane są drzwi antywłamaniowe, okna PCV i drewniane nowego typu, podzielniki wody i ogrzewania a także instalacja telefoniczna, tv, internet.

Lokal atrakcyjnie położony blisko nowej Pleciugi, Urzędu Miejskiego i Parku Kasprowicza, okolica cicha i spokojna.
W cenie zostaje zabudowa kuchni (kuchenka, piekarnik, lodówka, zamrażarka, zmywarka), zabudowana szafa typu Komandor w pokoju.
Czynsz wraz z funduszem remontowym wynosi 700 zł i zawiera zaliczki ryczałtowe na wodę, gaz i ogrzewanie. Cykliczne zwroty za ogrzewanie ok. 600 zł i wodę ok. 150 zł

Sprzedaż bez pośredników - biurom nieruchomości dziękuję.

  • Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 103 m²
  • 5 piętro w bloku z 1992 roku
  • Szczecin, Centrum
  • Piwnica, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Szczecin Centrum Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.