Nieruchomości Łubno Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Łubna i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
49 000 zł
1,09 ha
Obejrzane
Sprzedam ziemię rolną o powierzchni 1,0911 ha, klasa III, IV, V. Działka nr 814/1. W cenie ujęta jest łąka o powierzchni 0,2263 ha, klasa III. Działka nr 1453. Miejscowość: Polubicze Wiejskie Pierwsze. Powiat: bialski. Województwo: Lubelskie. Jednostka ewidencyjna: 060118_2 Wisznice. Obręb: 0009 Po...
Zobacz ogłoszenie
165 000 zł
51 m²
2 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 51,50 m², położone na parterze. Idealna propozycja dla osób, które szukają gotowego mieszkania w wiejskiej okolicy. Nieruchomość jest w pełni umeblowana i wyposażona - dostępna od zaraz. Rozkład: • salon • sypialnia • kuchnia • łazien...
Zobacz ogłoszenie
50 000 zł
1,57 ha
Obejrzane
Las 1,5 ha - Przewłoka | działka 1193 | inwestycja Sprzedam działkę leśną w miejscowości Przewłoka (powiat parczewski). Nr działki: 1193 Powierzchnia: 1,58 ha Las wieloletni, mieszany. Dojrzały, zróżnicowany drzewostan. Spokojna okolica, dużo natury. Dobry inwestycja na przyszłość. Potencjał pozysk...
Zobacz ogłoszenie
72 000 zł
1200 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni dwunastu arów. Media: prąd, woda, kanalizacja. Dojazd asfaltowy. Numer Działki: 761/7 Położenie działki: Jasionka koło Parczewa, gmina Parczew.
Zobacz ogłoszenie
zapytaj
45 ha
Obejrzane
45 ha łąk w jednym kawałku. Numer działki 94, okręg 006, powiat parczewski, gmina Jabłoń. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
2800 m²
Obejrzane
Do sprzedania atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Zaniówka, 100 metrów od drogi nr. 815 (Parczew - Biała Podlaska). Piękny teren Natura 2000 w sąsiedztwie nowo powstałych budynków mieszkalnych i lasu. Duże działki po 28 arów, teren zabudowy zagrodowej. Mogą powstać: dom, garaż, etc. Media na...
Zobacz ogłoszenie
50 000 zł
1100 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka w miejscowości Przewłoka (adres: Przewłoka 51, 21-200 Parczew). Teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną (MPZP/WZ). Wymiary: szerokość ok. 21,5-23 m, długość ok. 50 m. Dojazd: droga asfaltowa. Media: linia energetyczna, wodociąg, światłowód. Atuty okolicy: w pobliżu rzek...
Zobacz ogłoszenie
556 400 zł
10,7 ha
Obejrzane
Sprzedam grunty rolne o pow. 10,70 ha w kilku kawałkach w m. Gęś, gm. Jabłoń. Woj. Lubelskie. Klasa ziemi IV. Cena za ha 52 tys., cena do negocjacji. Zapraszam do kontaktu. Nie odpisuje na wiadomości
Zobacz ogłoszenie
85 000 zł
2500 m²
Obejrzane
Witam, sprzedam działkę budowlaną 25 arów, znajdującą się 21-210 Milanów, ul. Kościelna. Wszystkie media w drodze: woda, kanalizacja, prąd, światłowód. Możliwość kupna większej ilości. Więcej informacji tel.
Zobacz ogłoszenie
35 000 zł
6500 m²
Obejrzane
Sprzedam ziemię rolną, łąkę o powierzchni 0,65 ha. Klasa ziemi: III. Cena: 35000 zł do negocjacji. Numer działki: 207.
Zobacz ogłoszenie
90 000 zł
2500 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 25 arów we wsi Kostry 35, 21-210 Milanów, w województwie lubelskim. Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
210 000 zł
4,26 ha
Obejrzane
Sprzedam 2 działki rolne: 1595 (1.400 ha) i 1596 (2.8620 ha). Działki położone są koło siebie i tworzą całość o pow. 4.26 ha. Klasa ziemi: III i IV. Działki znajdują się w miejscowości Polubicze Dworskie, na granicy z miejscowościami: Radcze, Dawidy, Brzozowy Kąt. Na przełomie roku 2024 i 2025 b...
Zobacz ogłoszenie
53 000 zł
1,36 ha
Obejrzane
Działka rolna do zabudowy siedliskowej, przyległa do głównej drogi Parczew - Kodeniec. Jest to wąska, długa działka za przystankiem autobusowym, położona od szosy do lasu Marianowskiego. W części niezagospodarowana, ale w większości jest to pole orne, aktualnie zasiewane zbożem. Możliwość budowy s...
Zobacz ogłoszenie
590 000 zł
150 m²
Obejrzane
Sprzedam dom o powierzchni 150 m2, posiadający piwnicę 60 m2. Położony w miejscowości Jabłoń na działce 10-arowej. Wszelkie informacje pod numerem telefonu
Zobacz ogłoszenie
215 000 zł
4,3 ha
Obejrzane
Sprzedam ponad 4 ha gruntów rolnych w 3 kawałkach położone w Polubiczach, gmina Wisznice, powiat bialski. Cena 50 000zł dotyczy 1 ha.
Zobacz ogłoszenie
360 000 zł
200 m²
Obejrzane
Przepięknie położona leśniczówka na skraju dużego kompleksu leśnego, na kolonii wsi Jabłoni /wantopol. Enklawa ciszy, spokoju i dziewiczej natury. Miejsce zapierające dech w piersiach na Lubelszczyzinie wybudowane przez zamojskiego 1810r. Oddalone od głównych dróg i przemysłu. Leśniczówka murowa...
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną położoną w miejscowości Jasionka, gmina Parczew, powiat parczewski. Kontakt telefoniczny
Zobacz ogłoszenie
450 000 zł
130 m²
6 pok.
Obejrzane
Dzień dobry. Do sprzedaży dom z cegły, dom carski, grube mury(75 cm). 6 pokoi. Usytuowany na 36 ar. Na działce dużo nasadzeń, jabłoń, czereśnia, śliwa, orzech. Dom na uboczu, cicha okolica. 17 km od Parczewa. Niedaleko rezerwat przyrody. Dom poleca się jako całoroczny lub jako działka rekreacyjna. Z...
Zobacz ogłoszenie
245 000 zł
61 m²
Obejrzane
Link do filmu - youtube.com/watch?v=uuo4TRdNmwk Sprzedam dom do remontu na dużej działce w miejscowości Jabłoń, pow. Parczew Dom murowany o powierzchni zabudowy 61m2 do remontu, znajdujący się na działce o powierzchni 26a, z licznymi nasadzeniami - m.in jabłonie, wiśnie, porzeczki. Na działce prąd,...
Zobacz ogłoszenie
460 000 zł
100 m²
Obejrzane
Ogłoszenie grzecznościowe . Kontakt tylko telefoniczny. Sprzedam gospodarstwo rolno-sadownicze o pow. 6,5 ha + droga dojazdowa . Gosp. znajduje się w Polubicze Wiejski prz trasie nr 63 , ok. 5,5 km od ronda w Wisznicach w kierunku Radzynia Podl. A skład gosp. wchodzą : -dom murowany parterowy ,...
Zobacz ogłoszenie
11 000 zł
440 m²
Obejrzane
Do wynajęcia lokal usługowo-gastronomiczny o powierzchni ok. 440 m², zlokalizowany w Parczewie przy ul. 11 Listopada 13, bezpośrednio nad sklepem spożywczym Stokrotka. Lokal posiada dwa niezależne wejścia, co zapewnia komfortowe funkcjonowanie działalności oraz wygodny dostęp dla klientów. Czynsz na...
Zobacz ogłoszenie
149 603 zł
4905 m²
Obejrzane
Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 4905 m², położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Wohyń, przy ul. Polnej. Jedna z działek ma powierzchnię 2358 m² i zabudowana jest budynkiem gospodarczym o powierzchni 339 m². Druga z działek ma powierzchnię 2547...
Zobacz ogłoszenie
300 070 zł
7,14 ha
Obejrzane
Sprzedam działki rolne o łącznej powierzchni 7,14 ha, województwo lubelskie, miejscowość Nietiahy, gmina Dębowa Kłoda, powiat parczewski. Działka nr 93 o powierzchni 1,38 ha oraz działka nr 94 o powierzchni 3,24 ha. Obie działki graniczą ze sobą, tworząc jedną całość. Są przydzielone zadrzewionym l...
Zobacz ogłoszenie
630 000 zł
100 m²
Obejrzane
Sprzedam dom jednorodzinny z budynkami gospodarczymi ( obora, stodoła) w miejscowości Rossosz ul. Lubelska 70, na dużej działce o całkowitej powierzchni 5700m2. Do chwili obecnej posiadłość zamieszkała i w pełni użytkowana. Więcej informacji tel.
Zobacz ogłoszenie
79 000 zł
959 m²
Obejrzane
Zapraszam do zakupu działki budowlanej zlokalizowanej w Parczewie przy ulicy Nosalskiego. Działka o powierzchni 959 m2 (numer na mapce 303/2). Wymiary działki: 32/30 metrów. Zapraszam do kontaktu.
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
3,21 ha
Obejrzane
Sprzedam grunty rolne + las (razem 3,21 ha). Cena do negocjacji.
Zobacz ogłoszenie
270 000 zł
43 m²
2 pok.
Obejrzane
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA - BEZ POŚREDNIKÓW. Lokalizacja bloku: 11 Listopada 52 / obok sklepu \"Żabka\". Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 43 m² – 2 pokoje, gotowe do zamieszkania. Oferuję na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m², składające się z dwóch pokoi...
Zobacz ogłoszenie
520 000 zł
130 m²
Obejrzane
Dom z dużą działką, budynkiem gospodarczym i bliskością jeziora - Uhnin, pow. Parczew Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko jeziora? Ta oferta może być Twoim spełnieniem marzeń! Na sprzedaż solidny, murowany dom z czerwonej cegły (10x13 m) położony w ...
Zobacz ogłoszenie
750 000 zł
273 m²
7 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o pow. użytkowej 273 m², położony na dużej działce 1,08 ha, zlokalizowany w miejscowości Rossosz w powiecie bialskim. Nieruchomość usytuowana w cichej i spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, idealna dla osób ceniących prywatność, naturę i komfor...
Zobacz ogłoszenie
800 000 zł
110 m²
4 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż dom z gospodarstwem i gruntami w Kwasówce. Oferuję na sprzedaż nieruchomość składającą się z domu jednorodzinnego (powierzchnia działki budowlanej 1,5ha) oraz gruntów rolnych o łącznej powierzchni ok. 6,5ha (pola, łąka oraz las). Dom * powierzchnia: 110 m² * 4 pokoje * łazienka * koryt...
Zobacz ogłoszenie
3 000 zł
5000 m²
Obejrzane
Wynajmę działkę 50 arów, blisko torów kolejowych i stacji PKP (około 200m). Na działce znajduje się dom mieszkalny 40m2 (obecnie w trakcie generalnego remontu) oraz budynki gospodarcze (możliwość wykorzystania). Położenie działki daje możliwość wykorzystania transportu kolejowego do działalności. O...
Zobacz ogłoszenie
82 000 zł
2,1 ha
Obejrzane
do sprzedaży łąka idealna na pastwisko o powierzchni 2,10 ha
Zobacz ogłoszenie
1 000 000 zł
113 m²
Obejrzane
Sprzedam nieruchomość położoną w ścisłym centrum Parczewa, na działce przylegającej z jednej strony do ul. 11 Listopada, a z drugiej do ul. Nowej. Od ul. 11 Listopada znajduje się kamienica w zabudowie szeregowej, dwukondygnacyjna, częściowo podpiwniczona o powierzchni zabudowy 113 m2. Przy ulicy ...
Zobacz ogłoszenie
250 000 zł
2,8 ha
Obejrzane
Bardzo polecam atrakcyjną Działka rolna o powierzchni 2,80ha klasa ziemi 3 ziemia uprawiana w dobrej kulturze
Zobacz ogłoszenie
1 000 150 zł
135 m²
Obejrzane
Na sprzedaż dom wolnostojący, z podwójnego bala - sosna, kryty dachówką ceramiczną. Ogrzewanie gazowe oraz kominkowe. Po więcej zdjęć oraz informacji zapraszam pw.
Zobacz ogłoszenie
1 080 000 zł
1,5 ha
Obejrzane
Sprzedam działkę przemysłową. Na sprzedaż działka przemysłowa zlokalizowana przy ul. Przemysłowej, nr 322. - Powierzchnia: 1,5 ha (15 000 m²) - Cena: 72 zł/m² - Przeznaczenie: teren przemysłowy - idealny pod inwestycję, magazyny, produkcję lub działalność usługową - Lokalizacja: dogodny dojazd, do...
Zobacz ogłoszenie
375 000 zł
80 m²
11 pok.
Obejrzane
Sprzedam nieruchomość wraz z prowadzonym biznesem - Sklep Spożywczo - Przemysłowy w miejscowości Łózki, gm. Drelów. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 1000m2 + budynek 80m2. W skład sprzedawanej firmy wchodzi zatowarowanie sklepu, wyposażenie , zaplecze - wszystko co niezbędne do pro...
Zobacz ogłoszenie
330 000 zł
50 m²
3 pok.
Obejrzane
Mieszkanie 49 m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. 3 piętro. Częściowo umeblowane po remoncie, wymieniona cała instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna (styczeń 2026). Do mieszkania przynależy piwnica. Niski czynsz zaledwie 400 zł. Bardzo spokojna okolica i sąsiedzi. Lokalizacja bardzo ...
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
6042 m²
Obejrzane
Szukasz dużej działki w spokojnej okolicy z potencjałem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka o powierzchni 6042 m², położona w miejscowości Krzywowierzba, gmina Wyrki (powiat włodawski, woj. lubelskie). Dlaczego warto? - Duża powierzchnia - aż 6042 m² - Idealna pod budowę domu, siedlisk...
Zobacz ogłoszenie