Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości komercyjne Szulborze Wielkie ul. kard. Stefana Wyszyńskiego Najwięcej bez pośredników

Średnia 2 553 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości komercyjnych na sprzedaż z Szulborza Wielkiego ul. kard. Stefana Wyszyńskiego - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości komercyjne w Szulborzu Wielkim ul. kard. Stefana Wyszyńskiego można kupić za 1.2 mln zł, a najdroższe za 1.2 mln zł. Średnie ceny nieruchomości komercyjnych w ogłoszeniach sprzedaży to 1.2 mln zł, natomiast średnia cena za m² to 2553 zł.

6
Hala/magazyn Szulborze Wielkie, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego

1 200 000

470

Nieruchomość pod handel, usługi, warsztat itp. Działka 5769 m2, utwardzona, ogrodzona, 2 bramy wjazdowe TIR. Hala 470 m2, garaż i wiata 150 m2.

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
8
Hala/magazyn Czyżew, ul. Przemysłowa

3 500 000

1250

LOKALIZACJA: Czyżew, ul. Przemysłowa 15 Woj. podlaskie - teren przemysłowy. Bezpośredni wjazd z drogi lokalnej. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: Na sprzedaż nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa wybudowana w 2022 roku, z pełną dokumentacją, pozwoleniem na użytkowanie oraz wszystkimi odbiorami. Obiekt got...

Zobacz ogłoszenie
4
Lokal Czyżew, ul. Jaśminowa

1 056 000

176

Sprzedam lub wynajmę lokal usługowy, znajdujący się w Czyżewie przy ul. Jaśminowej 2. Powierzchnia lokalu wynosi 176 m2. Możliwość podziału na 2 mniejsze. Cena do negocjacji. Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu.

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
5
Hala/magazyn Dąbrowa Wielka

480 000

1000

Budynki prawie 1000 m² na działce 45 000 m², 10 km od miasta Wysokie Mazowieckie (Dąbrowa Wielka). Można wykorzystać do działalności rolnej, jak również pod działalność gospodarczą. Prąd (nowa instalacja, również siła), centralne ogrzewanie, woda, internet, łazienka, pomieszczenie socjalne. Atute...

Zobacz ogłoszenie
16
Lokal Dąbrowa-Dzięciel

1 000 000

600

Powierzchnia budynku 600m2 powierzchnia domu 200m2. Możliwość wynajęcia domu i budynku gospodarczego. Więcej informacji telefonicznie.

Zobacz ogłoszenie

Nieruchomości komercyjne z miejscowości:

Nieruchomości komercyjne z powiatów:

Nieruchomości komercyjne z gmin:

Inne nieruchomości: