Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania 1-pokojowe na sprzedaż Włodawa Śródmieście Najwięcej bez pośredników

Średnia 4 878 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań 1-pokojowych na sprzedaż z Włodawy Śródmieście - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania 1-pokojowe w Włodawie Śródmieście można kupić za 100 tys zł, a najdroższe za 100 tys zł. Średnie ceny mieszkań 1-pokojowych w ogłoszeniach sprzedaży to 100 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 4878 zł. Najpopularniejsze ulice w dzielnicy Śródmieście to ul. Rynek (1 ogłoszenie).

7
Mieszkanie 1-pokojowe Włodawa Śródmieście, ul. Rynek

100 000

20

1 pok.

Sprzedam funkcjonalną i ekonomiczną kawalerkę o powierzchni 20,5 m², położoną na 1 piętrze kamienicy w samym centrum Włodawy, w świetnej lokalizacji blisko sklepów, usług oraz kościoła św. Ludwika. Mieszkanie jest bezczynszowe, co zapewnia bardzo niskie koszty utrzymania i czyni je idealnym wyborem ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z większą liczbą pokoi
7
Mieszkanie 2-pokojowe Włodawa Śródmieście, ul. Reymonta

295 000

52

2 pok.

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,4 m². Znajduje się na parterze w bloku przy ulicy Reymonta 14. Mieszkanie jest przestronne. Oddzielne WC, duży balkon, dwa pokoje, piwnica, schowek na rowery na klatce schodowej. Cicha i spokojna okolica. Mieszkanie do odświeżenia/remontu. Mieszk...

Zobacz ogłoszenie