Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż Skarżysko-Kamienna Górna Kolonia Najwięcej bez pośredników

Średnia 3 859 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań 2-pokojowych na sprzedaż z Skarżyska-Kamiennej Górna Kolonia - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania 2-pokojowe w Skarżysku-Kamiennej Górna Kolonia można kupić za 180 tys zł, a najdroższe za 180 tys zł. Średnie ceny mieszkań 2-pokojowych w ogłoszeniach sprzedaży to 180 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 3859 zł. Najpopularniejsze ulice w dzielnicy Górna Kolonia to ul. Chałubińskiego (1 ogłoszenie).

6
Mieszkanie 2-pokojowe Skarżysko-Kamienna Górna Kolonia, ul. Chałubińskiego

180 000

46

2 pok.

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 46.65 m2 wraz z pomieszczeniami przynależnymi jakimi są piwnica o powierzchni 7.30 m2, komórka o powierzchni 10.80 m2 (plus strych) i w.c. 1.05 m2. Dodatkowo Mieszkanie posiada taras 12 m2 oraz ogród o powierzchni 253 m2 wraz z altaną. Mieszkanie mieści się w zaby...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
13
Mieszkanie 2-pokojowe Skarżysko-Kamienna, ul. Lotnicza

249 000

34

2 pok.

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,21 m2 znajdujące się przy ul. Lotniczej 9 w urokliwej miejscowości jaką jest Skarżysko-Kamienna.  Prezentowana nieruchomość to nie lada gratka, z uwagi na fakt, iż umiejscowiona jest na wysokim parterze, a brak windy w budy...

Zobacz ogłoszenie
1
Mieszkanie 2-pokojowe Skarżysko-Kamienna Dolna Kamienna, ul. Oseta Wasilewskiego

200 000

37

2 pok.

Sprzedam mieszkanie lub zamienię z możliwością dopłaty na podobne w cenie do 350000 w Gdańsku. Sopocie Gdyni blisko morza.

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Skarżysko-Kamienna

320 000

47

2 pok.

Mieszkanie 48m2, w którego skład wchodzą: dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, duży balkon. Mieszkanie do sprzedaży umeblowane, ze wszystkim sprzętem: lodówka, zamrażarka, pralka. Do mieszkania przynależą dwie komórki gospodarcze w piwnicy. Zapraszam do kontaktu. Zdjęcia wyślę osobom zainteres...

Zobacz ogłoszenie
7
Mieszkanie 2-pokojowe Skarżysko-Kamienna Milica, ul. Konopnickiej

210 000

45

2 pok.

Na sprzedaż ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,40m2, zlokalizowane przy ul. Konopnickiej w Skarżysku Kamiennej. Nieruchomość znajduje się w doskonałym punkcie miasta, łączącym wygodę komunikacji z dostępem do pełnej infrastruktury (szkoły, przedszkola, markety itp.). Lokal znajduje się ...