







































Mieszkania Zielonka - Polecane ogłoszenia

Wynajem Mieszkania Zielonka
Do wynajęcia bez pośredników mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m2 na parterze.
Oferuje do wynajmu świeżo wyremontowane, przestronne mieszkanie 2-pokojowe(46m2), znajdujące się na parterze w Zielonce. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od maja. Cena wynajmu: 3500 zł + media KAUCJA: 3500zł W skład mieszkania wchodzi: Salon z nową, rozkładaną kanapą z funkcją spania Sypialnia Łazienka Kuchnia z nowym sprzętem AGD Przedpokój Każdy z pokoi oraz kuchnia posiadają duże okna, dzięki którym mieszkanie jest dobrze doświetlone. Dodatkowym atutem jest przestronność oraz funkcjonalność pomieszczeń. Dodatkowe atuty: Osiedle z bezpłatnym parkingiem 5 minut do wjazdu na trasę S8 Tuż przy klatce wejście do lasu, idealne na spacery i aktywny wypoczynek 10 minut spacerem do pięknego parku Dębinki 10 minut do stacji PKP Zielonka 12 minut pociągiem do Dworca Wileńskiego w Warszawie oraz do stacji metra Lokalizacja: 2 minuty do stacji BP 3 minuty do parku handlowego (Lidl, Rossmann, Media Markt) W okolicy liczne sklepy spożywcze, banki, poczta, Żabka i inne punkty usługowe Wszystkie meble i akcesoria są odświeżone lub nowe. Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD, gotowa do użytkowania. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację mieszkania! ❤

Mieszkanie Zielonka
Do wynajęcia bez pośredników mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m2 na 2 piętrze.
Wynajmę dwupokojowe mieszkanie 40m2 w Zielonce na osiedlu Eko Park. Mieszkanie jest umeblowane, dostępne urządzenia: Lodówka, pralka, zmywarka. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe. Dostępne od 1 marca. Czynsz: 400-450 zł + opłaty Proszę o kontakt telefoniczny.

Wynajem Mieszkania Zielonka
Do wynajęcia bez pośredników mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 65 m2 na 1 piętrze.
Bezpośrednio , wynajmę duże dwupokojowe mieszkanie. Dostępne od już. Cena wynajmu 2400 zl plus 600 czynsz, woda, ogrzewanie, śmiecie, plus 300 za energie elektryczna . Jednomiesięczna kaucja. Mieszkanie 65 m2 w kamienicy, zlokalizowanej w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Zielonka 10 km od Warszawy. 20 min autobusem do Warszawy - bezpośrednio do stacji Metra Dworzec Wileński. 10 min pociągiem do Warszawy ( do Metra Dworzec Wileński). W pobliżu przystanek autobusowy ( 3 min ) i stacja kolejowa ( 10 min ) Kuchnia duża , oddzielna, lodówka, mikrofala. W łazience prysznic, pralka Wokół duży ogród z miejscem do wypoczynku , możliwość grilowania albo postawienia samochodu na ogrodzonym terenie. Aktualnie trzeba wyremontować sufit w kuchni - moge to zrobic ja , lub nowy najemca otrzyma rabat na pierwszy miesiąc zamieszkania i dokona tego we wlasnym zakresie. Nie mam nic przeciwko osobom z Ukrainy lub osobom ze zwierzętami. Przy wynajmie rodzinie z dziecmi - umowa na najem okazjonalny - koszty ponosi najemca.