Działki rolne na sprzedaż, wielkopolskie Najwięcej bez pośredników
230 000 zł
2 ha
Obejrzane
Sprzedam 2 ha działki rolnej z 3 ha w miejscowości Lutomek, gmina Sieraków. Na sprzedaż 2 ha, wydzielane z działki rolnej o całkowitej powierzchni 3 ha. Nr działki: 18/2. Grunt klasy 4, obecnie uprawiany, położony przy drodze głównej z dogodnym dojazdem. Cena: 11,50 zł/m², do negocjacji. Zaprasz...
Zobacz ogłoszenie
11 000 zł
1500 m²
Obejrzane
Działka rolna nr 365 we wsi Skrzetusz, gmina Ryczywół, o powierzchni 1500 m². Dojazd odbywa się drogą powiatową asfaltową i nieutwardzoną drogą gminną (45 m od asfaltu). Brak ogrodzenia. Media dostępne w postaci wody w ulicy. Lokalizacja znajduje się w spokojnej wsi, z dala od zgiełku miasta. W o...
Zobacz ogłoszenie
700 000 zł
2,9 ha
Obejrzane
Sprzedam ziemię rolną pod inwestycje o powierzchni ok 2,9 ha. Na jednej z działek znajduje się dom mieszkalny do remontu o powierzchni ok 100m2. Na działce dostępne media: prąd, woda, telefon oraz droga dojazdowa asfaltową. Więcej informacji pod numerem telefonu
Zobacz ogłoszenie
400 000 zł
2 ha
Obejrzane
Działka rolna.
Zobacz ogłoszenie
50 000 zł
5701 m²
Obejrzane
Witam. Sprzedam działkę rolną klasy szóstej. Nieruchomość znajduje się w województwie Wielkopolskim, w miejscowości Miedzichowo. Odległość od drogi krajowej nr 92 wynosi około 1 km. Powierzchnia działki wynosi 5701 m2. Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
189 000 zł
2,07 ha
Obejrzane
Sprzedam ziemię o powierzchni 2,0700 ha w miejscowości Szczepanów, gmina Olszówka, powiat kolski. Działki o numerach ewidencyjnych 150 i 273. Do nieruchomości prowadzi droga asfaltowa. Cena za całość: 189 000 zł. Osoba kontaktowa: Mariusz. Proszę dzwonić pod podany numer.
Zobacz ogłoszenie
90 000 zł
3000 m²
Obejrzane
Witam, Mam na sprzedaż bardzo ładnie położoną działkę rolną o powierzchni 30 arów w miejscowości Rzymsko, gmina Dobra. Lokalizacja: blisko zbiornika Jeziorsko, 20 km od term Uniejów i Poddębic, 3 km do miasta Dobra. Głównym atutem działki jest cicha i spokojna okolica. Działka położona jest w sąsi...
Zobacz ogłoszenie
zapytaj
4 ha
Obejrzane
Na sprzedaż 4 ha ziemi rolnej - klasa III - przy drodze - blisko zabudowy - Brody / Zygmuntowo Oferuję na sprzedaż dwie działki rolne o łącznej powierzchni ok. 4 ha, położone w miejscowości Brody (gmina Lwówek, powiat nowotomyski, woj. wielkopolskie), w sąsiedztwie zabudowy wsi Zygmuntowo. W skład...
Zobacz ogłoszenie
255 000 zł
4012 m²
Obejrzane
Na sprzedaż - działka 4012 m² w Sypniewie, gm. Margonin. Lokalizacja: Sypniewo, gmina Margonin, powiat chodzieski, województwo wielkopolskie. Powierzchnia: 4 012 m². Numer działki: 235. Cena: 255 000 zł. Opis nieruchomości: Oferowana działka jest niezabudowana, o kształcie prostokątnym, położona p...
Zobacz ogłoszenie
235 000 zł
2,69 ha
Obejrzane
Sprzedam grunty rolne o łącznej powierzchni 2.69 ha, położone w miejscowości Wiesiołów, gmina Dąbie, powiat Koło. W skład wchodzą dwie działki położone obok siebie: Działka 40/50: ID: 300904_5.0024.AR_1.40 RIVa - 0.68 ha RV - 0.27 ha W - 0.01 ha PoV - 0.10 ha Działka 50/40: ID: 300904_5.0024.AR_1...
Zobacz ogłoszenie
65 000 zł
3653 m²
Obejrzane
Na sprzedaż: Działka rolna z linią brzegową i częścią stawu w pięknej, spokojnej okolicy. Wokół las. Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie naturę i spokój. Bliskie połączenie z drogą S5.
Zobacz ogłoszenie
1 200 000 zł
10 ha
Obejrzane
Sprzedam 10 ha pola w miejscowości Parzew, gmina Kotlin. W jednym kawałku. Znajduje się na działkach nr. 72 i 73. Cena: 120000 zł za 1 ha. Kontakt telefoniczny Cena do negocjacji.
Zobacz ogłoszenie
80 000 zł
980 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę rolną w Ostrowitem Prymasowskim - Raszewo Wlkp. o powierzchni 980m2. Resztę informacji udzielę pod numerami telefonów:
Zobacz ogłoszenie
1 700 000 zł
2,4 ha
Obejrzane
Posiadam na sprzedaż dużą działkę w pobliżu Tuliszkowa o powierzchni 2,4 ha ze stawem hodowlanym o pow. 1,8 ha. Staw zarybiony (karpie, amury, tołpygi, szczupaki, bąki, karasie, liny). Powierzchnia działki: 24 000 m2 (2,4 ha) Powierzchnia stawu: ok. 1,6 ha Lokalizacja: Zadworna, powiat turecki, woj...
Zobacz ogłoszenie
1 000 000 zł
1,8 ha
Obejrzane
Witam, Sprzedam lub wydzierżawię działkę rolną 54/6 z budynkiem przeznaczonym na hodowlę trzody chlewnej lub innym zagospodarowaniu. Plac ogrodzony, 11A. Całość ok. 1,8 ha. Gruntów uprawnych ok. 1,4 ha. Więcej informacji tel.
Zobacz ogłoszenie
169 950 zł
3399 m²
Obejrzane
Działka usytuowana jest w Kaliszu przy ul. Pokrzywnickiej. Dojazd do działki odbywa się z drogi głównej. Dotychczas na terenie prowadzona była plantacja choinek - istnieje możliwość jej kontynuacji. Do dyspozycji utwardzony parking. Cena: 50 zł/m².
Zobacz ogłoszenie
690 000 zł
10,5 ha
Obejrzane
Sprzedam grunty rolne o pow. 10,5 ha, w tym: łąki 4,5 ha, lasy 4 ha, staw 0,5 ha i ok. 1,5 ha nieużytków. Las jest bardzo zadbany, w tym część drzewostanu ma 80 lat. Teren o potencjale pod agroturystykę, zabudowę siedliskową lub rekreacyjną. Oddalony od innych zabudowań, dojazd drogą polną, przez...
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
2,8 ha
Obejrzane
Witam. Sprzedam działkę rolną o powierzchni 2,80 ha (łąka), lokalizacja: Jaryszewo. Więcej informacji telefonicznie. Pozdrawiam.
Zobacz ogłoszenie
25 000 zł
300 m²
Obejrzane
Ogródek działkowy w Kwilczu - 300 m kw, zadbany, ogrodzony z trzech stron, drewniany domek na fundamencie, drzewka i krzewy owocowe. Księga wieczysta. Zapraszam do obejrzenia!
Zobacz ogłoszenie
85 000 zł
1 ha
Obejrzane
Sprzedam łąkę torfową, dobrze utrzymaną. Położenie: Bogufałów, gmina Przygodzice. Łąka ma bardzo dobry przelicznik.
Zobacz ogłoszenie
75 000 zł
1,36 ha
Obejrzane
Sprzedam ziemię, Kolonia Osiek Mały, działki nr 15,16 i 21. W sumie 1.36ha. Klasy IVb, V i VI. 661544257 Cena 75 000 zł do negocjacji.
Zobacz ogłoszenie
160 000 zł
1,62 ha
Obejrzane
Sprzedam łąki w powiecie grodziskim, gmina Rakoniewice. 1. Nr dz. 394 obręb Jabłonna, powierzchnia 0,55 ha. 2. Nr dz. 401/1 obręb Kuźnica Zbąszyń, powierzchnia 1,07 ha.
Zobacz ogłoszenie
2 900 000 zł
30,54 ha
Obejrzane
Sprzedam bezpośrednio atrakcyjną nieruchomość rolną o łącznej powierzchni 30,5383 ha, położoną w miejscowości Jabłonowo (gmina Ujście, powiat pilski). Działka o numerze ewidencyjnym 24/2 to doskonała propozycja. Zwarty rozłóg: Całość areału znajduje się w jednej, regularnej działce. Powierzchnia cał...