Działki na sprzedaż Więcmierzyce Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek na sprzedaż z Więcmierzyc i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
3 820 100 zł
3,82 ha
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o charakterze usługowo-przemysłowym, zlokalizowana w Grodkowie przy ul. Wrocławskiej. MOŻLIWOŚĆ Z KORZYSTANIA ULGI PODATKOWEJ NAWET DO 60% WARTOŚCI PONIESIONEJ INWESTYCJI. Działka o łącznej powierzchni 38 201 m² składa się z trzech działek ewidenc...
Zobacz ogłoszenie
636 000 zł
5300 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 38 z możliwością podziału na kilka mniejszych działek budowlanych. Nieruchomość położona jest na ulicy Ogrodowej w spokojnej i rozwijającej się okolicy zabudowy jednorodzinnej, z dogodnym dojazdem drogą asfaltową oraz dostępem do pobliskiej infrastruktury....
Zobacz ogłoszenie
80 000 zł
3900 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0.39 ha położona w miejscowości Lasocice w woj.oplskim, gmina Łambinowice. Działka znajduje się przy utwardzanej drodze. Jeśli ktoś sobie ogarnie to jest to idealna działka na wybudowanie domu w cichej okolicy i niezalewowej.
Zobacz ogłoszenie
280 000 zł
6200 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka wraz z domkiem holenderskim, po remoncie. Trzy sypialnie, toaleta, druga łazienka z prysznicem + toaleta, salon i kuchnia z nowymi meblami. Domek pod wiatą. Wiata użytkowa około 35 mkw. Fotowoltaika 4,6 KW. Duże podwórko. Chcesz odpocząć? To jest to miejsce. Posadzone drzewka ozd...
Zobacz ogłoszenie
13 000 zł
300 m²
Obejrzane
Działka ROD, około 3 ary, ogrodzona zewnętrznie. Miejsce na samochód przy samej furtce wejściowej. Altana murowana z piwnicą i poddaszem, plus dwie "narzędziówki". Studnia w piwnicy, doprowadzony prąd. Wiele nasadzeń: 4 jabłonie, 3 wiśnie, 2 śliwki, gruszka, czereśnia, pigwa i brzoskwinia. Dwie skrz...
Zobacz ogłoszenie
295 000 zł
301 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Grodków przy ulicy Sienkiewicza 6, nr działki 353/2. Powierzchnia 301 m2.
Zobacz ogłoszenie
50 000 zł
1500 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane. Atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie lasu i przyrody. Działki (obr. Brzeziny): dz. nr 77/4 - pow. 17,5 ar dz. nr 77/3 - pow. 15 ar Ponadto: - droga asfaltowa przy działce, - niezbędna infrastruktura techniczna w drodze, - działki posiadają warunki zabudowy (zabudowa mi...
Zobacz ogłoszenie
110 000 zł
500 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka - Głębocko, powiat Brzeski, gmina Grodków. Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 64/22, o powierzchni 0,0500 ha, położona w malowniczej miejscowości Głębocko. Nieruchomość znajduje się w niedalekiej odległości od jeziora, co czyni ją idealnym miejscem na wypoczynek lub inw...
Zobacz ogłoszenie
91 000 zł
914 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną nieuzbrojoną numer 368. Powierzchnia 914 m2. Cena 91 tys. zł za m2. 100 zł za m2. Dostępnych jest 9 działek bez działki numer 369. Zapraszam do kontaktu.
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Witam, posiadam na sprzedaż 6 działek budowlanych w miejscowości Głębocko, gmina Grodków, powiat brzeski, woj. opolskie. Głębocko to spokojna wieś położona 7 km od Grodkowa, blisko szkół i przedszkola, do których można dojechać komunikacją miejską. Do działek są wydane pozwolenia na prąd, wodę i k...
Zobacz ogłoszenie
132 000 zł
1200 m²
Obejrzane
Działka budowlana z WZ, 1200 m² - Żelazna, gmina Grodków, powiat brzeski. (Na sprzedaż jest 8 działek o powierzchni 1200-1400 m²). Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana z wydanymi Warunkami Zabudowy o powierzchni 1200 m² w spokojnej miejscowości Żelazna (gmina Grodków, powiat brzeski). ...
Zobacz ogłoszenie
51 700 zł
1100 m²
Obejrzane
Działki budowlane położone w miejscowości Czarnolas, gmina Skoroszyce, powiat nyski, w cenie 5000 zł/ar. Działki nie są uzbrojone. Wszystkie media dostępne w drodze. W planie zagospodarowania przestrzennego działki z przeznaczeniem jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Więcej informa...
Zobacz ogłoszenie
135 000 zł
2400 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Góra koło Niemodlina. Szkoła podstawowa: 3 km w Rogach, 3 km Gracze. Miejscowość cicha i spokojna. Zainteresowane osoby uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny. Nie odpisuję na wiadomości i SMS-y.
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
562 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną - Grodków, ul. Jaśminowa 19 - 562 m² Na sprzedaż działka budowlana na w pełni zagospodarowanym osiedlu domów jednorodzinnych w Grodkowie. Lokalizacja: ul. Jaśminowa 19, Grodków Powierzchnia: 562 m² (5,62 ara), ok. 26,5 m x 21,5 m Media: w drodze - prąd, woda, kanalizacja...