Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Turzno ul. Wierzbowa Najwięcej bez pośredników

Średnia 50 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Turzna ul. Wierzbowa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Turznie ul. Wierzbowa można kupić za 150 tys zł, a najdroższe za 150 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 150 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 50 zł.

3
Działka rolno-budowlana Turzno, ul. Wierzbowa

150 000

3000

Witam Na sprzedaż działka w Turznie przy ul. Wierzbowej. 30 ar po 50zl/M2. Zostały wydane warunki zabudowy. 500535469 BEZ POŚREDNIKÓW

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
8
Działka rod Rogówko

40 000

328

Witam, Posiadam na sprzedaż działkę ROD "Elana" Toruń. Ogród nr 6 w Rogówku. Działka znajduje się w ostatniej alejce, z spokojnymi sąsiadami z boku. Na przeciwko jedna działka i kilometry pola, co daje spokój i ciszę. Wjazd samochodem na samą działkę. Idealne miejsce do odpoczynku. Prąd i woda n...

Zobacz ogłoszenie
9
Działka rekreacyjna Kamionki Małe, ul. Kajakowa

580 000

600

Sprzedam dom całoroczny piętrowy z bali gr. 16 cm położony nad jeziorem w miejscowości wypoczynkowej. Dom ma pow.ok 80 m2 o wymiarach 8 X 6 m2, pokryty dachówką ceramiczną. Parter domu zajmuje duży salon z aneksem kuchennym i łazienka z wc, kominek i psiada klimatyzację. Piętro to dwa pokoje salon...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Papowo Toruńskie, ul. Kasztanowa

290 000

1186

Działki budowlane na sprzedaż - Papowo Toruńskie Na sprzedaż działki o powierzchni 1186 m², z warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Lokalizacja: Papowo Toruńskie, gmina Łysomice, ul. Kasztanowa Spokojna i rozwijająca się okolica, idealna pod budowę domu jednorodzinnego. D...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rolno-budowlana Rogówko

4 900 000

2,45 ha

Sprzedam działkę o powierzchni 24500 m². Nieruchomość znajduje się w spokojnej, wiejskiej okolicy. Działka ma asfaltowy dojazd oraz dostęp do mediów, takich jak woda i prąd. To idealne miejsce na budowę domu lub inwestycję. Lokalizacja jest cicha i otwarta, co zapewnia komfort życia. W pobliżu znaj...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Turzno, ul. Okrężna

135 000

1500

Na sprzedaż 4 działki budowlane o powierzchni od 1000-1502 m2 z Warunkami Zabudowy. W asfaltowej drodze dojazdowej prąd, woda i kanalizacja. W okolicy budownictwo jednorodzinne. W cenie działki wliczone jest 10% udziału w drodze dojazdowej, która ma 1200 m2. Klasa ziemi IV, łąki, pastwiska. Ogłoszen...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Gostkowo

150 000

1524

Witam. Sprzedam działkę budowlaną w Gostkowie, gmina Łysomice, o wielkości 1524 m. Działka ma warunki zabudowy. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Zobacz ogłoszenie
11
Działka budowlana Grębocin Kolonia Papowska, ul. Okrężna

200 000

1200

Dobrze zlokalizowana dzialka o powierzchni 1200/m² objeta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowe jednorodzinna lub uslugi. (polozona tuz obok domu jednorodzinnego Ul. Okrezna 34) doskonala lokalizacja dzialki pozwala na szybki dojazd do Torunia i okolic....

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Turzno

430 000

2862

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2862 m², położona w bardzo dogodnej lokalizacji - przy drodze asfaltowej, z wygodnym zjazdem bezpośrednio na teren posesji, również wykonanym z asfaltu. Nieruchomość znajduje się ok. 10 km od granicy miasta Toruń. NAJWAŻNIEJSZE ATUTY DZIAŁKI: • powierzch...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Grębocin

142 400

890

Mam na sprzedaż dwie działki w Grębocinie. - Działka o numerze 952: wielkość 890 m², cena 160 zł/m². - Działka o numerze 953/1: wielkość 1266 m², cena 200 zł/m². Cena podlega negocjacji. Zapraszam do kontaktu

Zobacz ogłoszenie
9
Działka budowlana Gostkowo

125 000

1220

Działka na którą czeka Twoj dom - Gostkowo gmina Łysomice 1220 m2 przy asfalcie pełne uzbrojenie. Gostkowo 15 minut od Torunia. 1220 m2 dzialka budowlana media droga asfaltowa. Wyobraź sobie ze budzisz sie z widokiem na zielone pola ale w zasięgu ręki masz cywilizacje. To nie tylko grunt. To prze...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Gostkowo

135 000

1000

Sprzedam działkę budowlaną z warunkami zabudowy, 8 km od Torunia. Dostępne zaznaczone na żółto. Proszę o kontakt telefoniczny.

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rod Rogówko

45 000

350

Działka rekreacyjna 0,035 ha, ROD w Rogówku koło Torunia. Budynek murowany, podpiwniczony. Drzewka owocowe. Krzewy owocowe. Studnia ozdobna. Bujaczka ogrodowa.

Zobacz ogłoszenie
6
Działka rolno-budowlana Papowo Toruńskie, ul. Parkowa

650 000

6100

Pośrednikom dziękuję! Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 6100 m², położona w miejscowości Papowo Toruńskie, w gminie Łysomice, powiat toruński, województwo kujawsko-pomorskie. Działka znajduje się około 10 minut od Torunia, przy ulicy Parkowa 5, numer działki 209/1. Opis działki: L...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rolno-budowlana Gostkowo

360 000

3000

Sprzedam działkę usytuowaną w sąsiedztwie osiedla domków jednorodzinnych. Ok 300m do sklepu Dino, 14 km od Torunia, w pobliżu znajduje się również trzynastowieczny kościół. W sąsiedniej wsi - Turznie znajduje się szkoła podstawowa dobrze obsługiwana przez gimbusy. Dobry dojazd również do Chełmży i d...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rekreacyjna Kamionki Małe

100 000

286

Sprzedam działkę z domkiem do kapitalnego remontu nad jeziorem w Kamionkach Małych

Zobacz ogłoszenie
2
Działka rolna Turzno, ul. Gronowska

60 000

1000

Więcej informacji pod nr tel 500535469. Działka 10 arów. Bez warunków zabudowy .

Zobacz ogłoszenie
2
Działka rolna Lipniczki

160 000

1189

Sprzedam działke rolną w Lipniczkach. Tuż obok znajdują zabudowania. Działka posiada media w drodze, w tym prąd i woda.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Papowo Toruńskie Osieki, ul. Spółdzielcza

289 000

1446

Działka z warunkami zabudowy z bezpośrednim wjazdem z drogi głównej (ul. Spółdzielcza ) na sprzedaż.

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Gostkowo

175 000

1600

Sprzedam działkę budowlaną o pwieszchni 16 arów z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego , która znajduje się w centrum wsi Gostkowo 12 km. od Torunia . Posiada aktualne pozwolenia , przyłącze prądu, wody i kanalizacji. Wyjazd z posesji na drogę asfaltową. Plan domu jednorodzinnego parterowego to '...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rekreacyjna Grębocin

180 000

1300

Sp,redam działkę 652/20. Warunki zabudowy są ale mało prawdopodobne aby była budowlana że względu na linie wysokiego napięcia. Zapraszam osoby które szukają działki rekreacyjnej aby sobie posiedzieć I zrobić grila

Zobacz ogłoszenie
1
Działka inwestycyjna Toruń, ul. Wapienna

1 320 000

6600

Sprzedam lub wydzierżawię działkę przemysłowo-budowlana o powierzchni 6600m2 uzbrojona w media. Lokalizacja działki Toruń ul. Wapienna. Cena za 1m2 200zł. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 kodeksu Cywilnego.

Zobacz ogłoszenie
3
Działka rod Rogówko

33 000

400

Witam serdecznie, mam na sprzedanie działkę ROD w Rogówku z domkiem gdzie jest kuchnia i pokój, polecam

Zobacz ogłoszenie
10
Działka budowlana Papowo Toruńskie Drążkowo, ul. Brzozowa

280 000

3004

Działka w Papowie Toruńskim Do sprzedaży bardzo ładna działka w spokojnej okolicy w miejscowości Papowo Toruńskie o powierzchni 3004 m2 Na działkę wydane są warunki zabudowy pozwalające wybudować dwa budynki. Kupujesz projekt i budujesz Szybki i dogodny dojazd do Torunia, trasa przez Papowo Osiek...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Papowo Toruńskie, ul. Spółdzielcza

595 000

5242

Dla oferowanej działki wydano warunki zabudowy na : Realizację budynku mieszkalnego wolnostojącego oraz budynku usługowego np. pensjonat, dom seniora itp. wraz z obiektami infrastruktury technicznej. Główne atuty: - Położona w centrum Papowa Toruńskiego przy ul. Spółdzielczej (120 metrów od ul. W...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rolno-budowlana Gostkowo

129 000

1000

Sprzedam działki idealne pod budowę, w miejscowości Gostkowo. WODA, KANALIZACJA w drodze wewnętrznej PRĄD I ŚWIATŁOWÓD w drodze głównej przy działkach Ceny działek od 86 zł / m2. Jest to spokojna okolica oddalona 10 km od Torunia. Dojazd bez korków. Jezioro kamionkowskie 9km od działek- świetna t...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Grębocin

1 125 000

9000

Działka na sprzedaż , zamianę w rozliczeniu Dwie działki uzbrojone w Grębocinie o powierzchni łącznej 9000 m2 graniczące ze sobą ze stawem o pow. 2000 m2. Na każdej z działek dopuszcza się budowę mieszkaniową do 9 m a produkcyjną i gospodarczą do 6 m.

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
6
Działka inwestycyjna Mierzynek

525 000

2,34 ha

* Na sprzedaż * 3 Działki po kopalni kruszca. Wyrobisko składa się z działek nr 6,7,8 o łącznej powierzchnia 23400 m2. Działki obejmują teren zagłębiony po wyrobisku z 3 stron osłonięty lasem, teren suchy z wjazdem z drogi gminnej. Dojazd do działek drogą gruntową nr 256/1. Teren idealny na składow...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Mierzynek, ul. Leśna

1 150 000

3,42 ha

* Na sprzedaż * Nieruchomość składająca się z 3 działek o łącznej powierzchni 34200 m2 w miejscowości Mierzynek. Działki objęte sprzedażą nr. 11/1, 12, 13. Szukasz spokoju i ciszy, a jednak chcesz mieszkać niedaleko miasta, ta oferta jest dla Ciebie. Na działce znajdują się 2 zarybione stawy, las ot...

Zobacz ogłoszenie
9
Działka rod Toruń Rubinkowo, ul. Teodora Donimirskiego

69 000

534

SPRZEDAM DZIAŁKĘ ROD „KOPERNIK” – RUBINKOWO 1 Powierzchnia działki: 534 m² Świetna lokalizacja Tylko 1–3 minuty piechotą od: ul. Donimirskiego ul. Rydygiera ul. Filomatów Pomorskich Zadbana działka rekreacyjna cisza, spokój i dużo zieleni. Murowany domek ok. 24 m² W domku: - przedsionek - pomi...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rod Toruń, ul. Fabryczna

43 000

300

Działka ROD "Nad Strumykiem" znajduje się na ul. Fabrycznej. Na działce jest przestronny domek drewniany oraz użytkowa szklana szklarnia. Podzielona jest na część rekreacyjną z możliwością założenia hamaku, bujaczki oraz przygotowanym podłożem pod basen. Druga część przygotowana na uprawy. Są nasadz...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Lulkowo, ul. Odległa