Działki rolne na sprzedaż Sosnowik Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek rolnych na sprzedaż z Sosnowika i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
275 000 zł
2,5 ha
Obejrzane
OFERTA BEZ PROWIZJI BIURA - Kupujący zwolniony z wynagrodzenia pośrednika. ----- Lipowy Most to urokliwa miejscowość położona wśród malowniczych lasów Puszczy Knyszyńskiej, rzeki Słoi oraz licznych stawów. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój i kontakt z naturą. W pobliżu można spacerować po...
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
3000 m²
Obejrzane
Sprzedam bezpośrednio niezagospodarowaną działkę o nr.40/3 i powierzchni 3000 m kw położoną w środku wsi Sanniki gmina Krynki. Działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 32 m x 94 m. Prąd, woda i internet światłowodowy w ulicy. Nieruchomość położona ok 3 km od znanych w kraju Kruszynian (...
Zobacz ogłoszenie
570 000 zł
11,5 ha
Obejrzane
Działka rolna o powierzchni 11,5 ha, położona w obrębie Talkowszczyzna, gmina Szudziałowo. Więcej informacji pod telefonem.
Zobacz ogłoszenie
30 000 zł
8100 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę o pow. 0,81ha: nr 54/3 o pow. 0,49 ha i 54/4 o pow. 0,32 ha (częściowo zalesiona), położonej w obrębie 13 Kozłowy Ług, gmina Szudziałowo, powiat sokólski. Cena: 30.000,00 zł do negocjacji.
Zobacz ogłoszenie
60 000 zł
1,51 ha
Obejrzane
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 1,51 ha położoną w Krynkach, pow. sokólski (woj. podlaskie). Działka nr 1717 (obręb 0010 Krynki) obejmuje użytki rolne klasy IVa i IVb, ma regularny kształt i równy teren. Dojazd zapewniony drogą gruntową. Nieruchomość wolna od zabudowy i obciążeń. Lokalizacja ...
Zobacz ogłoszenie
344 000 zł
5300 m²
Obejrzane
Położona w malowniczej miejscowości Radunin na skraju Puszczy Knyszyńskiej z mediami: prąd, woda, światłowód i dojazdem drogą aswaltową. W pobliżu piękny zbiornik wodny "Wyżary", rzeka Supraśl i lasy bogate we wszelkiego rodzaju runo leśne. Idealne Miejsce na odpoczynek od miejskiego zgiełku i do za...
Zobacz ogłoszenie
112 945 zł
1,61 ha
Obejrzane
DZIAŁKA (1,6135 ha) NA SKRAJU PUSZCZY KNYSZYŃSKIEJ Oferuję na sprzedaż malowniczą działkę o powierzchni 1,6135 ha, położoną w gminie Szudziałowo, w miejscowości Ostrów Północny (niedaleko Poczopka). Nieruchomość zlokalizowana jest zaledwie 200 m od asfaltowej drogi, co gwarantuje wygodny dojazd, a...
Zobacz ogłoszenie
82 350 zł
2353 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2353 m2, położona we wsi Ostrów Nowy, gmina Szudziałowo, działka leży przy drodze, niedaleko wsi, w bliskim sąsiedztwie lasów możliwy dostęp do wody i prądu zgoda ustna na warunki zabudowy z Urzędu Gminy nie leży na terenach natura 2000, które znajdują się...
Zobacz ogłoszenie
200 000 zł
4000 m²
Obejrzane
Wyjątkowe działki nad rzeką - cisza, natura i szybki dojazd do Białegostoku Szukasz miejsca, w którym naprawdę można odpocząć od codziennego pośpiechu? Ta oferta jest idealna dla osób ceniących spokój, prywatność i bliskość natury. Oferujemy pięknie położone działki w malowniczej miej...
Zobacz ogłoszenie
560 000 zł
13,5 ha
Obejrzane
Sprzedam bezpośrednio grunt rolno-leśny o łącznej powierzchni 13,5147 ha, zlokalizowany w miejscowości Kamionka Stara (gmina Sokółka, powiat sokólski). Numer ewidencyjny działki: 930 (obręb Kamionka Stara) Nieruchomość charakteryzuje się doskonałą strukturą oraz bardzo dobrym stanem utrzymania. Skła...
Zobacz ogłoszenie
352 600 zł
860 m²
Obejrzane
Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej miejscowości uzdrowiskowej - idealna zarówno pod inwestycję, jak i budowę wymarzonego domu. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu lasów oraz terenów rekreacyjnych, co gwarantuje ciszę, świeże powietrze i doskonał...
Zobacz ogłoszenie
90 000 zł
1622 m²
Obejrzane
Mam na sprzedaż działki w małej miejscowości Minkowce w gminie Szudziałowo. Ta działka znajduje się w centralnej części wsi i graniczy z innymi zabudowami. Posiadam łącznie 4 działki w tej okolicy Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego 693 795 074
Zobacz ogłoszenie
84 000 zł
7000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę o powierzchni 7000m2 w Kruszynianach. Położona jest za dworkiem, ok 150m od drogi asfaltowej. Po lewej stronie działki znajduje się droga utwardzona. Na końcu działki przebiega rów melioracyjny (przypomina bardziej staw). W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel...
Zobacz ogłoszenie
115 000 zł
3278 m²
Obejrzane
Działka rolna z możliwością przekształcenia w budowlaną. Przepiękny widok na przyrodę. Cicho i spokojnie.
Zobacz ogłoszenie
132 000 zł
5200 m²
Obejrzane
Na sprzedaż duża działka we wsi Przechody koło Królowego Mostu. Działka usytuowana za zabudowaniami wiejskimi. Dojazd drogą utwardzoną. Piękna malownicza okolica, dookoła lasy, rzeka, szlaki rowerowe. Cisza i spokój. Kontakt: Barbara lub Wiesław
Zobacz ogłoszenie
200 000 zł
3000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 3000 m² na trasie Rafałówka - Zabłudów, z warunkami zabudowy na zabudowę zagrodową. Numer działki: 290/1, obręb Rafałówka. Usytuowana przy głównej drodze łączącej Rafałówkę z Zabłudowem. Nieopodal zabudowania jednorodzinne. Cicha, spokojna okolica, mnóstwo ziel...
Zobacz ogłoszenie
280 000 zł
1,43 ha
Obejrzane
Mam do sprzedania kilka działek rolnych w miejscowości Grodek, ok. 35 km od Białegostoku: - nr 1162 / 2940 m², - nr 1166 / 2053 m², - nr 1168 / 798 m², - nr 1170 / 547 m², - nr 1099 / 990 m², - nr 1150 / 3418 m² oraz w Michałowie: - nr 118/1 / 3600 m². Zapraszam do kontaktu. Polecam serdecznie....
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
3200 m²
Obejrzane
Witam. Sprzedam malownicza działke rolną 3200m2 ze stawem o pow. Ponad 1000m2. Działka znana z filmów u Pana Boga za Piecem, graniczy z rzeczką. Położona jest w miejscowości Stara Kamionka, jest to cicha i spokojna okolica. Dojazd do działki z drogi głównej, utwardzonej. Jest to idealne miejsce do w...
Zobacz ogłoszenie
195 000 zł
3 ha
Obejrzane
Oferuję do sprzedaży działkę rolną o numerze 827/7 ID działki 201108_4.0134.827/7 o powierzchni 2,9960 ha zlokalizowana w miejscowości Sokółka (obrzeża miasta - graniczy z miejscowością Kraśniany), przy ul. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego. Działka ma kształt prostokąta, na ok. 1/3 powierzchni działki...
Zobacz ogłoszenie
14 950 000 zł
13 ha
Obejrzane
Sprzedam działki rolne o łącznej powierzchni 13 ha w Rafałówce, Gmina Zabłudów, powiat białostocki. Działki mają powierzchnie 3 ha + 5 ha + 3 ha + 2 ha. Działki sąsiadują ze sobą i mają kształt kwadratu.
Zobacz ogłoszenie
30 000 zł
1,15 ha
Obejrzane
Łąki na sprzedaż. Sprzedaję razem 3 łąki: Pawełki nr 29 (0,54 ha), Szyszki nr 49 (0,18 ha) i Wroczyńszczyzna nr 668/2 (0,43 ha). Powierzchnia razem 1,15 ha. Klasa użytków IV i V. Powiat sokólski. Wszystko jest na załączonych zdjęciach z geoportalu. Łąki sprzedam w pakiecie. Na życzenie mogę wysłać p...
Zobacz ogłoszenie
202 500 zł
4500 m²
Obejrzane
Piękna działka na skraju lasu, w otulinie Puszczy Knyszyńskiej. Idealne miejsce, żeby odpocząć i zebrać myśli w oddali od miejskiego zgiełku. Działka ponad 4500 m2, nr działki 26/1, blisko wszystkie media, niedaleko miejscowość Michałowo, miasto gminne. Jedyna gmina w Polsce, która zrezygnowała z...
Zobacz ogłoszenie
225 000 zł
4500 m²
Obejrzane
Atrakcyjna działka rolna 0,45 ha obręb Rafałówka Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna niezabudowana o powierzchni 4500m2, w pobliżu staw, dobry dojazd. media: prąd. Położenie ok 17 km od Białegostoku obręb Rafałówka, Powiat Białystok, Gmina Zabłudów, Sprzedaż bezpośrednia . ...
Zobacz ogłoszenie
240 000 zł
3000 m²
Obejrzane
Sprzedam działki zagrodowe około 3 tyś metrów . Okolice wsi Rafałówka , gmina Zabłudów . Położone w bardzo atrakcyjnym miejscu z dostępem do linii energetycznej . Cicha i spokojna okolica . Około 14 od Białegostoku . 85 tyś za działkę - cena do negocjacji .
Zobacz ogłoszenie
29 000 zł
1,01 ha
Obejrzane
Mamy przyjemność zaoferować działkę położoną w obrębie wsi Janowo gmina Narew Działka rolna nr 13 Powierzchnie działki ok. 10050 m2 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Atuty nieruchomości: - malownicze tereny - starorzecze rzeki Narwi - piękna natura, spokojna okolica Szczegóły oferty: - forma własności...
Zobacz ogłoszenie
274 750 zł
1099 m²
Obejrzane
Działka 8 km od Białegostoku - Henrykowo (gmina Grabówka) Z przyjemnością przedstawiam działkę o powierzchni 1099 m² położoną przy ul. Srebrnej w Henrykowie - miejscu, które od lat przyciąga osoby szukające spokojnego życia blisko Białegostoku. Nieruchomość ma kształt zbliżony do trapezu ...
Zobacz ogłoszenie
119 750 zł
1,71 ha
Obejrzane
UROKLIWE DZIAŁKI W FOLWARKI WIELKIE GM. ZABŁUDÓW. Serdecznie polecamy Państwu działkę o powierzchni 17107 m2. Wymiary działki: ok 48m od ulicy x ok 370m. Działki w kształcie prostokąta Dojazd drogą gruntową. Atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu las, łąki. Łatwy i szybki dojazd do miasta Zabłu...
Zobacz ogłoszenie
1 147 000 zł
5767 m²
Obejrzane
Oferujemy do sprzedaży dużą działkę 5 767 m pod zabudowę jednorodzinną blisko miasta w w dogodnej lokalizacji w miejscowości Karakule . Karakule to miejscowość położona zaledwie kilka kilometrów od granic miasta. Charakteryzuje się doskonałym dojazdem w związku z nową infrastruktu...
Zobacz ogłoszenie
45 000 zł
3493 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę nr 982, obręb nr 10 Studzianki, gmina Wasilków. Powierzchnia 0.3493 ha użytki na działce widoczne na drugim zdjęciu. Do wykorzystania rolnego lub rekreacyjnego. Cena obniżona ze względu na brak utwardzonej drogi dojazdowej, droga ewidencyjna widoczna na mapie.
Zobacz ogłoszenie
75 000 zł
2,13 ha
Obejrzane
Na sprzedaż łąka o powierzchni 21 324 m² (2,13 ha) położona w miejscowości Bogusze-Sierbowce, gmina Sokółka, woj. podlaskie. Teren stanowią łąki klasy IV i V. Działka niezabudowana, położona w otoczeniu terenów zielonych, w pobliżu rzeki Poganica. - powierzchnia: 2,13 ha - numer działki: 121 - łąk...
Zobacz ogłoszenie
733 422 zł
12,22 ha
Obejrzane
Sprzedam ziemię orną, łąki i lasy. Podana cena za ha. Do rozsądnej negocjacji. Na oferty poniżej 50 tys. za ha szkoda czasu.
Zobacz ogłoszenie
585 000 zł
13 ha
Obejrzane
Sprzedam ziemię rolną, 13ha (orna + łąki). Cena 45 000/ha. Cena do uzgodnienia.
Zobacz ogłoszenie
610 000 zł
1490 m²
Obejrzane
Oferuje na sprzedaż działkę nr 19/11 rolną o powierzchni 1490 M2 w Stanisławowie gm. Juchnowiec Kościelny . działka posiad warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Wymiary działki 27x55m W pobliżu znajduje się sklep i przychodnia . Dostępne są media: prąd, gaz, woda ,kanalizacja i światłowód ...
Zobacz ogłoszenie
250 000 zł
2,7 ha
Obejrzane
Sprzedam działkę orną o powierzchni 2,70 ha, w tym 0,40 ha lasu mieszanego. Działka położona jest w miejscowości Leniewo, gmina Hajnówka. Cena wynosi 250 tys. zł. Wszelkie niezbędne informacje pod numerem telefonu.
Zobacz ogłoszenie
300 000 zł
3 ha
Obejrzane
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 3,04h cena 300,000zł dojazd do działki drogą polną z dwóch stron działka jest użytkowana cały czas tel kontaktowy
Zobacz ogłoszenie
500 000 zł
5,53 ha
Obejrzane
Sprzedam 5,53h cena 500,000 zł bardzo atrakcyjna lokalizacja i dojazd do działki z dwóch stron działki są używane cały czas. Tel kontaktowy 887447007 . Na mapie jest zaznaczone staro żecze a wże żywności jest tylko jedna żeka i są tylko dwie działki.
Zobacz ogłoszenie
195 000 zł
5,19 ha
Obejrzane
Sprzedam dwie działki rolne - Kolonia Łubianka, gmina Janów. Do sprzedania dwie działki rolne o łącznej powierzchni 51 900 m² (5,19 ha), położone w Kolonii Łubianka, pomiędzy miejscowościami Białousy a Podłubianka (gmina Janów, powiat sokólski, woj. podlaskie). Działki nie graniczą ze sobą bezpośr...
Zobacz ogłoszenie
110 000 zł
8200 m²
Obejrzane
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek. Działki o numerach: 391/7 oraz 391/8 położone bezpośrednio przy DK65, 4km przed przejściem granicznym w Bobrownikach. Działka rolna z możliwością budowy zagrodowej. Przez działkę przechodzi linia średniego napięcia, w pobliżu znajduje się...