Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Pyskowice ul. Malinowa Najwięcej bez pośredników

Średnia 384 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Pyskowic ul. Malinowa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Pyskowicach ul. Malinowa można kupić za 240 tys zł, a najdroższe za 240 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 240 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 384 zł.

13
Działka budowlana Pyskowice, ul. Malinowa

240 000

625

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Pyskowicach przy ul. Malinowej. Prezentowana działka w regularnym kształcie prostokąta posiada powierzchnię 625m2. Sprzedaż obejmuje również udział w drodze dojazdowej do nieruchomości. Teren działki płaski, niezadrzewiony, niezakrzewiony. Z ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
16
Działka rod Pyskowice, ul. Zaolszany

260 000

400

Na sprzedaż wyjątkowa działka ROD – cisza, natura i pełne wyposażenie Oferuję na sprzedaż zadbaną i w pełni wyposażoną działkę ROD, położoną w ostatniej alejce – bezpośrednio przy lesie. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, prywatności i kontaktu z naturą. Na działce panuje spokój, a śpie...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Paczyna

125 000

745

Na sprzedaż urokliwe działki budowlane o powierzchni 745 m² i 762 m², położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Paczyna. Działki charakteryzują się regularnym kształtem oraz płaskim terenem, co umożliwia komfortowe zagospodarowanie terenu i budowę wymarzonego domu. Powierzchnia działek skrojo...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Jaśkowice

380 000

2000

Na sprzedaż ładna działka budowlana pod lasem. Dojazd drogą utwardzoną. Wszystkie media w drodze. Cena do negocjacji. W razie zainteresowania proszę o kontakt wyłącznie telefoniczny.

Zobacz ogłoszenie
11
Działka rod Pyskowice

33 000

281

Sprzedam działkę rekreacyjną – ROD „Konwalia” w Pyskowicach Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 281 m², położona na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych „Konwalia”. Na ok. 20% powierzchni działki znajduje się altana, otoczona tujami, które zapewniają ciszę, spokój i prywatność. To idea...