Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat brodnicki - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 8

89 działek na sprzedaż powiat brodnicki. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (86) oraz niepowtarzające się oferty agencji (3).

Działka rolna Mały Głęboczek
Mały Głęboczek · Działka rolna · 16200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
275 000 zł
17 zł / m²

Działka Mały Głęboczek na sprzedaż bezpośrednio
Dzień dobry. Mam do sprzedania działkę, położona jest w miejscowości Mały Głęboczek, zaledwie 30-50m od Jeziora Forbin. Nieruchomość położona jest w przepięknej części Małego Głęboczka. Teren na działce przygotowany jest pod budowę siedliska. Dojazd do ziemi utwardzoną asfaltową drogą. Przy dzia...

Działka budowlana Jajkowo
Jajkowo · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
16 zł / m²

Działka Jajkowo na sprzedaż bezpośrednio
Witam serdecznie, mam na sprzedaż działkę budowlaną 16 ar w prostokącie przy samym asfalcie cena jest do małej negocjacji wszelkich informacji udzielę telefonicznie...

Działka budowlana Kruszyny, Kruszyny 28
Kruszyny, Kruszyny · Działka budowlana · 2200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
33 000 zł
15 zł / m²

Działka Kruszyny na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana z zabudowaniami z czerwonej cegły. Dom mieszkalny i pomieszczenie gospodarcze. Zabudowania można rozebrać lub zostawić.Droga dojazdowa 500 metrów długa i 4 metry szeroka. W okolicy sklepy wielobranżowe. szkoła i kościół. Spokojna , cicha okolica oddalona 18 km od Brodnicy. Okazja...

Działka rolna Zembrze
Zembrze · Działka rolna · 9300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
14 zł / m²

Działka Zembrze na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo wraz z budynkami. Wiecej info pod nr tel....

Działka rolno-budowlana Karbowo, ul. Pokrzywki
Karbowo, ul. Pokrzywki · Działka rolno-budowlana · 13344 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
13 zł / m²

Działka Karbowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię rolno-budowlaną z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną. Ziemia uzbrojona w wodę (poprowadzony wodociąg ok 400m) oraz w prąd. Ziemia znajduje się w Karbowie ul. Pokrzywki koło Brodnicy w kuj. - pom. Jest to piękny i malowniczy teren, na którym znajduje się Brodnicki Park Krajobraz...

Działka rolna Szabda
Szabda · Działka rolna · 22800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
11 zł / m²

Działka Szabda na sprzedaż bezpośrednio
Działka 2,28ha położona w Szabdzie. Dojazd do drogi DK15 ok. 500m, dojazd do drogi Szabda-Mszano ok. 500m. Działka w bardzo cichej i spokojnej okolicy ok 200m od lasu. Na działce znajduje się domek letniskowy w stylu góralskim i rozpoczęta budowa budynku gospodarczego (gotowe mury, posadzka i konstr...

Działka budowlana Fiałki
Fiałki · Działka budowlana · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
10 zł / m²

Działka Fiałki na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka 2ha  z siedliskiem. Wszystkie informacje pod numerem telefonu. ...

Działka rolna Ładnówko
Ładnówko · Działka rolna · 4900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 000 zł
10 zł / m²

Działka Ładnówko na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna w ciekawej okolicy (wieś Ładnówko, obręb geodezyjny Ciche), z warunkami zabudowy na budynek mieszkalny, powierzchnia 4900 m2, na bardzo delikatnym zboczu, porośnięta samosiewami drzew - do wykorzystania przy urządzaniu ogrodu, przy drodze gminnej, łatwo i tanio można podłączyć do sieci...

Działka rolna Konojady
Konojady · Działka rolna · 80000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
800 000 zł
10 zł / m²

Działka Konojady na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam pole uprawne znajdujące się we wsi Konojady, gmina Jabłonowo Pomorskie o powierzchni 8 hektarów. Ziemia w pełnej kulturze rolnej, zadbana i nawożona. Proszę tylko o poważne telefony z ofertami. Cena za hektar to 100 tysięcy złotych....

Działka rolno-budowlana Grążawy
Grążawy · Działka rolno-budowlana · 52000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
450 000 zł
9 zł / m²

Działka Grążawy na sprzedaż bezpośrednio
Witam! Posiadam do sprzedania działkę rolno-budowalną w miejscowości Grążawy Kujawsko-Pomorskie Działka budowlana- 17 arów w ty budynki gospodarcze uzbrojona znajduje się przy samej drodze. Działka rolna oddalona około 200m od działki budowlanej klasa ziemi 3, w tym 1ha użytków zielonych. ...

      1 ... 6 7 8 9

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.