Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Popowo-Letnisko ul. Zawilcowa Najwięcej bez pośredników

Średnia 92 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z miejscowości Popowo-Letnisko ul. Zawilcowa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w ul. Zawilcowa można kupić za 300 tys zł, a najdroższe za 300 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 300 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 92 zł.

2
Działka leśna Popowo-Letnisko, ul. Zawilcowa

300 000

3250

Witam, wszystkich zainteresowanych! Oferuję na sprzedaż piękną działkę leśną w Popowo-Letnisko ul. Zawilcowa przy samej al. Kamiennej Pow. Wyszków.  (dojazd do 40 min z Warszawy) Działka o powierzchni 3250 m² (ogrodzona) Kształt działki : kwadrat Działka jest położona w sąsiedztwie domów całoroc...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
2
Działka rekreacyjna Popowo-Letnisko

155 200

3104

Do sprzedaży dwie działki w Popowie- Letnisku gminie Somianka o powierzchni 3104 m2 i 3401 m2 , mniejsza działka oznaczona literami B i Bz - przeznaczenie mieszkaniowe i rekreacyjno - wypoczynkowe, większa działka oznaczona Bz- tereny rekreacyjno wypoczynkowe.. Działki w kształcie prostokąta o wy...

Zobacz ogłoszenie
32
Działka inwestycyjna Wierzbica

1 490 000

6935

Grunt na sprzedaż 6935m2 Wierzbica gm. Serock powiat legionowski. Teren inwestycyjny objęty MPZP - zabudowa jednorodzinna, dwulokalowa, bliźniacza i/lub zabudowa usług nieuciążliwych - symbol MN/U16. Działka nr 75/5 obręb 0025 położona przy asfaltowej drodze publicznej idealna pod nieuciążliwą...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Kania Nowa, ul. Nadbużańska

250 000

1038

Działka budowlana położona w drugiej linii zabudowy na brzegiem malowniczej rzeki Bug w m. Kania Nowa, gm. Serock. Idealne miejsce dla wędkarzy i wodniaków, tuz obok wejścia na wał przeciwpowodziowy nad rzeką Bug. Spokojne miejsce na letni dom, dojazd wygodna drogą asfaltową, kilka inut spacerem na ...

Zobacz ogłoszenie
43
Działka inna Huta Podgórna, ul. Leśna

260 000

958

Działka położona w środku Puszczy Białej (Rezerwat Natura 2000) - głównie drzewa świerki i sosny w mniejszości brzozy i dęby. W pobliżu działki przy drodze asfaltowej Serock-Wyszków stacja benzynowa Orlen oraz Bar Borowik (około 1 km obydwa miejsca od domku). Typ działki: teren zabudowy mieszkalnej...