Działki na sprzedaż Nowe Brzesko ul. Niecała Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek na sprzedaż z Nowego Brzeska i okolic ul. Niecała - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
45 000 zł
3700 m²
Obejrzane
SMART Property prezentuje nieruchomość gruntową na sprzedaż o powierzchni 37 ar położoną w Grobli, gm. Drwinia. Przeznaczenie Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - tereny rolne. Lokalizacja Grobla to urokliwa m...
Zobacz ogłoszenie
128 000 zł
1360 m²
Obejrzane
| Agencja Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować działkę budowlano-rolną o powierzchni 13,6 ara - idealną zarówno pod budowę wymarzonego domu, jak i pod inwestycję! Powierzchnia budowlana : 8,5 ara Powierzchnia rolna : 5 arów Szerokość działki : 23,5 m Płaska, z bezpośrednim ...
Zobacz ogłoszenie
460 000 zł
420 m²
Obejrzane
| Nowe Brzesko, Rynek działka budowlano-usługowa - 420 m2 z prawomocnymi warunkami zabudowy i projektem inwestycji. Ostatnia niezabudowana działka w rynku. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy wynosi 65%, powierzchnia biologicznie czynna: 10%. Warunki zabudowy na budowę budynku: mieszkaln...
Zobacz ogłoszenie
333 000 zł
6226 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę rolno-budowlaną 62,26 arów – Dobranowice 3, gmina Igołomia-Wawrzeńczyce Numer działki: 408/4 Powierzchnia: 0,6226 ha (62,26 arów) Najważniejsze atuty: Media (prąd, woda, gaz) bezpośrednio przy granicy działki Bezpośredni wjazd z drogi powiatowej Sąsiedztwo istniejącej zabudowy miesz...
Zobacz ogłoszenie
234 999 zł
1,12 ha
Obejrzane
Na sprzedaż grunt o powierzchni 1,12 ha położony w Rudnie Dolnym, w gminie Nowe Brzesko, w powiecie proszowickim. To propozycja dla osoby, która szuka ziemi do realnego wykorzystania pod gospodarstwo, uprawę albo jako rozszerzenie obecnego areału. Klasa II i III sprawia, że jest to grunt o wysokiej...
Zobacz ogłoszenie
178 000 zł
8420 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlano-rolna - Rudno Dolne Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 84,20 ar, położona w miejscowości Rudno Dolne, gmina Nowe Brzesko, powiat proszowicki. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 19 m × 460 m. Od strony drogi ok. 100 m przez...
Zobacz ogłoszenie
185 000 zł
6200 m²
Obejrzane
Parametry nieruchomości: Lokalizacja: Grobla, gm. Drwinia (nr działki: 981). Powierzchnia: 62 ary. Dojazd: Bezpośredni z gminnej drogi asfaltowej. Przeznaczenie (MPZP): teren mieszkaniowy, usługowy wytwórczy i rolny. Infrastruktura techniczna: Media na działce: Prąd, woda, gaz, światłowód. Pla...
Zobacz ogłoszenie
350 000 zł
2000 m²
Obejrzane
Dzień dobry, mam do sprzedania bardzo ładną i urokliwą działkę rekreacyjno-budowlaną. - Powierzchnia: 2000 m2 - Kształt: prostokąt - Wymiary: szerokość 30 m na 66 m długości Sama działka jest ogrodzona i uzbrojona w prąd, wodociąg, gaz, kanalizacja. Działka częściowo zagospodarowana. Dużym autem ...
Zobacz ogłoszenie
199 900 zł
2000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o pow. 20 ar. z warunkami zabudowy numer działki- 352/5, Cena 199 900 zł. Do negocjacji. Cztery działki o pow. 10 ar.-z warunkami zabudowy, numer działki- 352/6, 352/7, 352/8, 352/9 Cena 99 900 zł. za 10 ar. Do negocjacji media: prąd, woda, gaz. Numer tel. 739 923 ...
Zobacz ogłoszenie
260 000 zł
1,3 ha
Obejrzane
| Na sprzedaż - kompleks 5 działek rolnych w Proszowicach (pow. łączna 13 017 m²) Lokalizacja: Proszowice, w pobliżu ul. Krakowskiej Cena: 260 000 zł (całość) Powierzchnia łączna: 13 017 m² Na sprzedaż oferowany jest kompleks pięciu działek ewidencyjnych położonych w atrakcyjne...
Zobacz ogłoszenie
420 000 zł
8300 m²
Obejrzane
| Sieradzice gmina Kazimierza Wielka. Działka o pow. 8300 m2 zabudowana dwoma domami mieszkalnymi. Przedmiotowa działka leży w terenie nieobjętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka oddalona ok. 11 km od Proszowic, ok. 10 km od Kazimierzy Wielkiej. Działka płaska zabudowana d...
Zobacz ogłoszenie
309 000 zł
4100 m²
Obejrzane
| Działka budowlana w sielskim zakątku Zabierzowa Bocheńskiego z potencjałem inwestycyjnym Oferujemy wyjątkową i niepowtarzalną działkę budowlaną o powierzchni 41 a położoną w ustronnym przysiółku Łaźnia na terenie Zabierzowa Bocheńskiego w bezpośrednim sąsiedztwie Wiślanej Trasy Rowerow...
Zobacz ogłoszenie
125 000 zł
1464 m²
Obejrzane
| *zdjęcia należą do właściciela oferty Glewiec, gm. Koniusza. Działka w całości budowlana o pow.: 1464 m 2 , położona ok. 22 km od centrum Nowej Huty i ok. 8 km od Proszowic. Działka w terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, pod zabudowę jednorodzinną. Działka...
Zobacz ogłoszenie
160 000 zł
800 m²
Obejrzane
Sprzedam 2 działki o pow. 8 ar, przy wjeździe na giełdę rolną w Proszowicach. Na działkę zrobiony zjazd i ogrodzenie.
Zobacz ogłoszenie
185 000 zł
5500 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlano-rolną, w miejscowości Wygnanów, w gminie Igołomia-Wawrzeńczyce (powiat Krakowski). Działka o powierzchni 55 arów. Część działki jest budowlana, działka uzbrojona, ujęta w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Część budowlana: długość: ~60 m szerokość: ~19 m ...
Zobacz ogłoszenie
90 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10 arów w miejscowości Drwinia. Cena: 9 tys. za ar.
Zobacz ogłoszenie
120 000 zł
22 m²
Obejrzane
Działki z WZ – Uście Solne, Gmina Szczurowa Na sprzedaż działki (nr 431, 432) o łącznej powierzchni 22 ary, położone w spokojnej miejscowości Uście Solne (gm. Szczurowa). ✔ Wydane warunki zabudowy (1 lub 2 domy jednorodzinne) ✔ Bezpośredni zjazd z drogi asfaltowej ✔ Warunki przyłączenia gazu ✔ Ci...
Zobacz ogłoszenie
320 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane w Proszowicach przy ul. 3 Maja. Jedna działka o powierzchni 11 arów - szerokość 34m, a druga działka 10 arów - szerokość 34m. Dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja w drodze dojazdowej. Dojazd drogą wewnętrzną do działek. Cena za 1 ar: 32000 PLN.
Zobacz ogłoszenie
250 000 zł
1900 m²
Obejrzane
Szukasz miejsca pod dom w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Krakowa? Ta działka w Zabierzowie Bocheńskim to idealne połączenie natury i wygody codziennego życia. Lokalizacja: Zabierzów Bocheński (gm. Niepołomice) - ok. 10 minut do centrum Niepołomic - ok. 30 minut do centrum Kr...
Zobacz ogłoszenie
220 000 zł
4000 m²
Obejrzane
Witam, Sprzedam działkę budowlaną rolną w miejscowości Złotniki, gmina Igołomia-Wawrzeńczyce. Działka ma powierzchnię 40 arów.
Zobacz ogłoszenie
200 000 zł
1,58 ha
Obejrzane
OGŁOSZENIE PRYWATNE! Sprzedam działkę rolną o powierzchni 1,5845 ha o nieregularnym kształcie. Klasa gruntu IVa oraz III. Działka znajduje się w Gminie Drwinia, nr 1932. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem telefonicznie. CENA DO NEGOCJACJI!!
Zobacz ogłoszenie
zapytaj
7500 m²
Obejrzane
Witam. Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 75 ar z podziałem na 10 działek. Działka zlokalizowana w Proszowicach przy ul. Armii Kraków, wjazd od ul. Kościuszki. Dostępne media: - prąd - woda - kanalizacja - gaz Podana cena dotyczy jednego ara. Wszelkich informacji udzielę wyłącznie...
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
8200 m²
Obejrzane
Na sprzedaz Dzialka budowlana zagrodowa rolna dzialka z dwuch stron dojazd z jednej asfalt z drugiej droga polna 50 merow do asfald
Zobacz ogłoszenie
280 000 zł
2200 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane, miejscowość: CEREKIEW, gm. Bochnia, pow. Bocheński. Działka 208/1 o pow. 9,4 ar - cena 140 000 złotych. Działka 208/2 o pow. 12,6 ar - cena 140 000 złotych. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Bochnia, działki 208/1 i 208/2 oznaczone są sym...
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
176 m²
Obejrzane
Na sprzedaz działka o powierzchni 16 ar. W tym 10 ar budowlanego. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Zobacz ogłoszenie
200 000 zł
196 m²
Obejrzane
Witam. Posiadam na sprzedaż działke budowlano-rolną. Dzialka ma 22 ar. W tym ponad 11 ar budowlane. Zapraszam do kontaktu
Zobacz ogłoszenie
1 300 000 zł
1,05 ha
Obejrzane
Sprzedam działkę o powierzchni 1,0508 ha zlokalizowaną w Proszowicach (woj. małopolskie), w granicach miasta. Dojazd do nieruchomości drogą publiczną od ul. Partyzantów w Proszowicach. Dostęp do działki realizowany jest poprzez ustanowioną służebność przejazdu i przejścia. Działka jest w pełni uzbro...
Zobacz ogłoszenie
206 000 zł
2,06 ha
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjny teren rolny (pole orne) o łącznej powierzchni 2,06 ha (206 arów), położony w malowniczej miejscowości Cerekiew, w gminie Bochnia. Idealna oferta dla rolników, inwestorów poszukujących ziemi uprawnej lub osób chcących ulokować kapitał w nieruchomości ziemskiej. Szczegóły Nier...
Zobacz ogłoszenie
48 000 zł
1200 m²
Obejrzane
Działka rolna o powierzchni 12 arów, kwadratowa w okolicy lasu drwińskiego. Droga dojazdowa utwardzona. Działka ekologiczna pod budowę domku letniskowego, gleba III klasy. Więcej informacji pod numerami telefonów. Cena do negocjacji.
Zobacz ogłoszenie
120 200 zł
2690 m²
Obejrzane
Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 2690 m², położoną w miejscowości Rudno Górne, w gminie Igołomia-Wawrzeńczyce, w powiecie krakowskim. Nieruchomość ta objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczona symbolem MR1, co oznacza tereny przeznaczone pod zabudowę mieszkani...
Zobacz ogłoszenie
179 760 zł
1498 m²
Obejrzane
Na sprzedaż są cztery sąsiednie działki: 1) nr 660/3 - 2148 m², 90 zł za m², łącznie 193 320 zł 2) nr 660/4 - 2148 m², 90 zł za m², łącznie 193 320 zł 3) nr 660/5 - 1498 m², 120 zł za m², łącznie 179 760 zł 4) nr 660/6 - 3022 m², 70 zł za m², łącznie 211 540 zł Chętnie sprzedam którąkolwiek z nich...
Zobacz ogłoszenie
1 755 000 zł
1,17 ha
Obejrzane
Sprzedam działkę 540/3, położoną w Woli Zabierzowskiej. pow. działki: 1,17 ha. Obszar działki położony jest w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego jako zabudowa mieszkaniowa. Działka objęta jest procedurą planistyczną. Sprzedaż w całości lub w częściach. Cena do negocja...
Zobacz ogłoszenie
1 800 000 zł
4700 m²
Obejrzane
Do sprzedania 2 budynki oraz nieruchomość gruntowa o powierzchni 47 arów, położone w miejscowości Proszowice. Na nieruchomość składają się: --- BUDYNEK NR 1 W stanie surowym, w kształcie litery L, o łącznej powierzchni użytkowej 568 m2, z przeznaczeniem na przychodnię, dom weselny, dom seniora, ...
Zobacz ogłoszenie
370 000 zł
3500 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę rolno budowlaną o powierzchni 35 arów wraz z domem i zabudową do generalnego remontu. Działka w kształcie wielokąta, ogrodzona, z dojazdem drogi asfaltowej. W 2 linii do drogi głównej, w zabudowie domów jednorodzinnych.Na działce jest również studnia. Na działce wszystkie media: Pr...
Zobacz ogłoszenie
190 000 zł
1600 m²
Obejrzane
Do sprzedania działka budowlana 256/3 w miejscowości Karwin (na pograniczu z Szarbią), gm. Koniusza. Powierzchnia 16 arów. Na rzucie zaznaczona kolorem zielonym (wspólnie z działką 256/5, która również jest na sprzedaż). Działka położone bezpośrednio przy drodze gminnej, dogodny dojazd do Krakowa (...
Zobacz ogłoszenie
860 000 zł
1500 m²
Obejrzane
Sprzedam piękna działkę rolno-budowlana 1500m2 z hala ok. 150 m² i budynkiem mieszkalnym w stanie surowym zamknietym idealna na prowadzenie działalności gospodarczej. Działka znajduje się przy głównej drodze na Wawrzeńczyce 2 km od centrum Proszowic. Na działce dostępne są takie media jak prąd i wod...