Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Młynary Najwięcej bez pośredników

Średnia 110 zł/m² 3 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Młynar - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Młynarach można kupić za 70 tys zł, a najdroższe za 140 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 97 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 110 zł.

1
Działka budowlana Młynary, ul. Bohaterów

140 000

1278

Młynary (gm. Margonin), ul. Bohaterów - działka zlokalizowana na nowo powstałym osiedlu budynków jednorodzinnych. Na sprzedaż malowniczo położona działka nr 249/25 o powierzchni 1278 m², zlokalizowana przy ul. Bohaterów w Młynarach w bliskim sąsiedztwie z Margoninem - idealna propozycja dla osób ma...

Zobacz ogłoszenie
10
Działka budowlana Młynary, ul. Bohaterów

73 040

664

siedle położone w przepięknej okolicy leżącej w Młynarach przy ulicy Bohaterów na granicy z Margoninem ( w obrębie lasów i jezior) w którym czynny jest jedyny w Wielkopolsce elektryczny wyciąg do nart wodnych.Miejscowość turystyczna, idealne miejsce na wypoczynek. Kompleks 25 działek budowlanych, c...

Zobacz ogłoszenie
11
Działka budowlana Młynary, ul. Bohaterów

88 660

806

Osiedle położone w przepięknej okolicy leżącej w Młynarach przy ulicy Bohaterów na granicy z Margoninem ( w obrębie lasów i jezior) w którym czynny jest jedyny w Wielkopolsce elektryczny wyciąg do nart wodnych.Miejscowość turystyczna, idealne miejsce na wypoczynek. Kompleks 25 działek budowlanych, ...

Zobacz ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie za darmo

3 mln osób szuka z adresowo.pl

Dodaj ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
6
Działka budowlana Laskowo, ul. Brzozowa

139 700

1100

Szukałeś miejsca na wymarzone budowę? Ta działka o powierzchni 1100 m² jest idealna dla Ciebie. Działka jest położona w wiosce, z dostępem do drogi asfaltowej. Nie ma ogrodzenia, co daje dużą swobodę aranżacji. Otoczenie lasu, jeziora i otwartego terenu tworzy idealne warunki do wypoczynku. Lokali...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Pietronki

102 500

1204

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1204m2wraz z udziałem w drodze, położoną w Pietronkach gm. Chodzież. Działka położona w pobliżu lasu, niedaleko jezior. Dojazd drogą asfaltową i ok 150m drogą wewnętrzną. Media PWG w pobliżu działki w drodze. Działka przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe, z możl...