Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki rolne na sprzedaż Lubowidz Najwięcej bez pośredników

Zobacz 39 aktualnych działek rolnych na sprzedaż z Lubowidza i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.

Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.

Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
7
Działka rolna Garczegorze

38 000

1900

sprzedam działkę rolną nie ogrodzona. Szybki i łatwy dostęp do Łeby np. koleją. W sąsiedztwie las. Zgoda na przyłącze energii. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Kontakt osobisty Warszawa.

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rolna Kaczkowo

230 000

1,89 ha

Ziemia klasy IVa i IVb.Dawno nie uprawiana.zarosnieta drzewami samosiejka.droga dojazdowa częściowo utwardzana.ksztalt prostokątny regularny. Dojazd z dwóch stron działki.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Zakrzewo

110 000

1,2 ha

Na sprzedaż łąka plus las całość około 1,2 hektara widoczne na zdjęciu lokalizacja okolice miejscowości Zakrzewo .

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
12
Działka rolna Kobylasz

289 000

2260

NOWA OFERTA W NASZYM BIURZE  Piękna, słoneczna działka blisko jeziora i lasu w malowniczej miejscowości KOBYLASZ   D Z I A Ł K A :  Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2 260 m2. Płaska, słoneczna, ogrodzona oraz zagospodarowana jak na zdjęciach. Dojazd drogą gruntową. M E D I A : Prąd i woda w ...

Zobacz ogłoszenie
15
Działka rolna Mierzyno

315 000

3,54 ha

Działka rolna przy drodze asfaltowej w Mierzynie ! • DZIAŁKA : Działka rolna o powierzchni 35 400 m2 (3,54 ha). Teren lekko nachylony w kształcie prostokąta o wymiarach 150m x 225m, nie ogrodzony, porośnięty trawą. Działka od strony północnej graniczy z małym lasem. Z uwagi na czyste powietrze, duż...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Salino

4 950 000

3,3 ha

Jedenaście działek, stanowiących na dzisiaj grunty orne, objętych jedną księgą wieczystą o łącznej powierzchni 33003 m2. Atrakcyjny teren! W sprawie szczegółów kontakt telefoniczny lub WhatsApp.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Luzino, ul. Długa

507 072

3,17 ha

Na sprzedaż posiadam pole rolne o powierzchni 3,1692 ha, mieszczące się przy ulicy Długiej. Więcej informacji mogę udzielić telefonicznie.

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rolna Kobylasz

146 688

1,22 ha

Dzien dobry. Na sprzedaz mam dzialke Nr.71/1 obszaru 0.39.91ha. dzialke Nr.69/5 obszaru 0.24.14 ha. Dzialke Nr.69/7 obszaru 0.58.19 ha . Wszystkie trzy dzialki lacznej powierzchni 12224m kwadratowych, jest droga dojazdowa (sluzebna) .Dzialki rolna,pastwisko,las w miejscowosci Kobylasz Gmina Linia w...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rolna Wysokie

306 000

3400

Sprzedam działkę o pow. 3400 m² położoną w miejscowości Wysokie, gmina Łęczyce, pow. Wejherowo. Działka leży przy drodze asfaltowej. Na działce jest woda z wodociągu gminnego. Na działce jest staw o pow. 1500 m², zarybiony różnymi gatunkami ryb. W 2023 staw został pogłębiony. Działka położona jest...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Białogarda

50 000

1,25 ha

Sprzedam ziemię rolną 1,25 hektara w miejscowości Białogarda, koło Wicka i Łeby. Kontakt tylko telefoniczny. Nie odpisuję na wiadomości.

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rolna Unieszyno Unieszyniec

zapytaj

5700

Do sprzedaży działka rolna o pow. ok. 5700m2 w Unieszyniec, gm. Cewice. Dojazd, utwardzoną drogą gruntową. Media: Prąd, woda, gaz przy sąsiadującej działce. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje sie kilka budynków mieszkalnych . Na działce znajduje się 10 arów dębów. Zapraszamy na prezentację....

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Cewice

180 000

2,38 ha

Zobacz ogłoszenie
6
Działka rolna Stara Huta

210 000

3000

Oferuję na sprzedaż działki róznej wielkości od 30 arów tj. 3000 metrów kwadratowych do 70 arów tj. 7000 metrów kwadratowych w Starej Hucie woj.pomorskie. Cena za metr kwadratowy wynosi 70 zł. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Łyśniewo Sierakowickie

500 000

1 ha

Sprzedam działkę w miejscowości Łyśniewo Sierakowickie. Cena 50zł/m. Ładna, spokojna okolica, niedaleko szkoła, sklep i kościół. Teren równy, działki do 1ha, możliwość podziału wg.uznania. Więcej informacji tel. Zapraszam naprawdę warto...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rolna Bożepole Wielkie, ul. Lęborska

320 000

1,42 ha

Posiadam 2 działki rolne w miejscowości Bożepole Wielkie. 1 o powierzchni 6100 m2 przylegająca do brzegu rzeki Łeby ogrodzona, zjazd asfaltowy bezpośrednio z drogi krajowej nr6 , prąd przy samej granicy działki. 2 o powierzchni 8100m2 po drugiej stronie rzeki Łeby idealna na wszelką działalność zwią...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Wicko

199 000

1,9 ha

Sprzedam nieruchomość gruntową o powierzchni 19000m2 zlokalizowaną w miejscowości Wicko przy rzece Łeba. Teren ma status łąki trwale (Ł). Nieruchomość składa się z dwóch działek.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Gęś

300 000

2 ha

Sprzedam działkę rolna 2 ha pod fotowoltaikę. Bonitacja gleby IV więc się nadaje. Gmina jest za inwestycją w Starostwie też nie widzą przeszkód. W gminie powstaje już jedna farma fotowoltaiczna 1 MW. Cena do negocjacji.

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 50 km
10
Działka rolna Sobieńczyce

240 000

1,2 ha

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż 1,20 ha ziemi rolnej w Sobieńczycach, ul. Jarzębinowa. To Idealne grunty pod działalność rolniczą - 1,3777 ha przeliczeniowe Podstaw...

Zobacz ogłoszenie
10
Działka rolna Kniewo

149 000

1,23 ha

Na sprzedaż działka o powierzchni 12.300 m² w Kniewie. LOKALIZACJA Kniewo to urokliwa miejscowość położona w gminie Wejherowo, otoczona lasami i terenami zielonymi. Cicha, spokojna okolica sprzyja odpoczynkowi od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zapewnia wygodny dojazd: • ok. 10 minut do centrum W...

Zobacz ogłoszenie
14
Działka rolna Kniewo

199 000

1,79 ha

Na sprzedaż działka o powierzchni 17.900 m² w Kniewie. LOKALIZACJA Kniewo to urokliwa miejscowość położona w gminie Wejherowo, otoczona lasami i terenami zielonymi. Cicha, spokojna okolica sprzyja odpoczynkowi od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zapewnia wygodny dojazd: • ok. 10 minut do centrum W...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka rolna Władysławowo, ul. Bohaterów Kaszubskich

929 440

1,16 ha

Działka rolna z dostępem do  Zatoki Puckiej ! Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących spokojnego miejsca w otoczeniu natury, a jednocześnie blisko morza i nadmorskich atrakcji. Idealna propozycja dla inwestora, rolnika lub miłośnika przestrzeni z potencjałem. Atuty nieruchomości: malownicze położeni...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rolna Bieszkowice

315 000

2,69 ha

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż działka rolna nr 214 o powierzchni 26 900 m² (2,69 ha), położona w wyjątkowej lokalizacji — Bieszkowice, gmina Wejherowo, w otoczeniu...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Borcz

1 600 000

2 ha

Działka położona w miejscowości Borcz gm. Somonino. Działka o powierzchni około 2 ha powstanie z wydzielenia działki o pow. 3,5 ha. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w którym oznaczona jest jako tereny rolnicze. Właściciel złożył wniosek do Urzędu Gminy w Somoninie o ...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Kowalewo, ul. Akacjowa

79 000

1200

Działka rolna 1200 m² – Kowalewo, gm. Szemud! Numer działki: 51/26 Szukasz spokojnego miejsca w otoczeniu zieleni? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Działka rolna o powierzchni 1200 m², położona w malowniczym Kowalewie, w gminie Szemud. Działka znajduje się pod linią wysokiego napięcia, przez ...

Zobacz ogłoszenie
20
Działka rolna Dąbrówno

1 098 119

19,97 ha

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Grunty rolne 19,96 ha przy S6 - Dąbrówno, gm. Potęgowo | duży areał | inwestycja w ziemię Pomorskie Na sprzedaż kompleks gruntów rolnych o powie...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka rolna Grapice

250 000

4,4 ha

Na sprzedaż działka o powierzchni 4,3955 ha oznaczona jako użytek PsIV, tj. pastwiska trwałe położona w Grapicach, gm. Potęgowo.Teren oznaczony w MPZP jako 39-R- tereny rolnicze. Dopuszcza się lokalizację zabudowy wolnostojącej związanej z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, za wyjątkiem zabudowy m...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rolna Gardna Wielka

129 000

1,37 ha

W ofercie biura działka o powierzchni 1,3735 ha położona w Gardnie Wielkiej, gm. Smołdzino.Przepiękne położenie, bliska odległość do jeziora Gardno, urokliwy krajobraz to główne atuty przedmiotowej działki .Media, tj. woda, prąd - w drodze gruntowej. Warunki zabudowy na siedlisko może otrzymać roln...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rolna Gowidlino

129 000

2,22 ha

Przedstawiamy ofertę działki w Gowidlinie, pow. kartuski, gm. Sierakowice.Działka posiada regularny kształt prostokąta, dojazd do działki drogą polną.W okolicy zlokalizowane:- gospodarstwa rolne- stawy-działki krajobrazowe- zabudowania 300 m- przystanek PKS 500 m- sklep 1 kmBrak MPZP. Klasyfikacja: ...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka rolna Gardna Wielka

350 000

4685

Działka rolna. Super lokalizacja- Gardna Wielka.Powierzchnia to 4685 m2. Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Iwona pod nr tel.WEJDŹ NA NASZĄ STRONĘ [www]/ I POZNAJ WSZYSTKIE NASZE OFERTY !!!Serdecznie zapraszam na prezentację ! Odwiedź nas: ul. Mostnika 7c w SłupskuZadzwoń:11 lub1...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Karwieńskie Błoto Drugie

100 000

600

Oferuję na sprzedaż działkę w Karwińskich Błotach II, która graniczy z Karwią. Działka jest w odległości 750 metrów od morza i najpiękniejszej plaży nad polskim Bałtykiem. Działka rolna, 600 m2. Działka jest ogrodzona, dookoła ogrodzenia posadzony jest żywopłot, jest wprowadzona w ziemię rura do czy...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka rolna Reda Moście Błota, ul. Kazimierska

260 000

5200

Sprzedam działkę rolną, położoną przy ul. Kazimierskiej. Łąka, prawie w kwadracie, przy wjeździe. Powierzchnia: 5200m2.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Gniewino

700 000

2,16 ha

Działka położona w Gniewinie, niedaleko Jeziora Żarnowieckiego. Bardzo spokojna okolica, w pobliżu Nadola. Okolice lasów. 2,16 h.

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rolna Grabówko Kamionka, ul. Górna Polska

260 000

2,5 ha

Sprzedam działkę rolną 2,5 ha - Kamionki / Grabówko, gm. Nowa Karczma. Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni około 2,5 ha, położona w spokojnej i malowniczej okolicy miejscowości Kamionki / Grabówko, gmina Nowa Karczma. Nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy, kontaktu z natur...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka rolna Karwieńskie Błoto Drugie

150 000

550

Opis nieruchomości Na sprzedaż 2 działki rolne o powierzchni 550 m² każda, położone w wyjątkowo spokojnej i malowniczej części miejscowości Karwieńskie Błota Drugie, około 600 m od szerokiej, piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego. Powierzchnie i ceny: 550 m² – 150 000 PLN / 273 PLN za m2 55...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka rolna Żelazo

210 000

3000

Działki o powierzchni 0,3 ha z możliwością podziału na dwie działki po 0,15 ha.   Działki rolne w trakcie ustalania decyzji o warunkach zabudowy. Działki mają dostęp do drogi powiatowej Słupsk. Odległość do morza 7 km, odległość do jeziora Gardno 4 km.

Zobacz ogłoszenie
2
Działka rolna Smołdzino

750 000

3,33 ha

Powierzchnia całkowita: 3,33 ha. W tym łąka: 0,18 ha. Użytki rolne: 2,45 ha. Las olchowo-sosnowy: 0,7 ha. Przylega do rzeki Łupawa. Odległość od jeziora Gardna: 2 km. Ścieżka rowerowa do miejscowości Rowy: 11 km. Przyległa do działki siedliskowej nr 632. Odległość do morza: 5 km.

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rolna Karwia

65 000

243

Działka położona w miejscowości Karwińskie Błota II w sąsiedztwie miejscowości Karwia. Działka w otoczeniu działek letniskowych z bezpośrednim dojazdem drogą gminną. Działka w odległości około 500m do plaży z bezpośrednim dojazdem do wejścia na plaże - wejście numer 2. Spacer do centrum Karwi zajmuj...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rolna Karwia

300 000

1100

Mam do zaoferowania działkę rolną o powierzchni 1100 m² (własna księga wieczysta). Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - ok. 600 m od wejścia nr 2 na plażę. W okolicy znajdują się działki zagospodarowane rekreacyjnie - domki mobilne, przyczepy kempingowe itp.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Stara Huta, ul. Szmaragdowa

zapytaj

8,4 ha

Oferuję na sprzedaż dwie działki o numerach ewidencyjnych 259/1 (10000 m2) oraz 259/2 (ok. 74000 m2), położone w gminie Przywidz, powiat gdański, województwo pomorskie. Nieruchomości stanowią grunty rolne klasy IV, częściowo zalesione. Teren położony w spokojnej, zielonej okolicy, z dogodnym dojazde...