Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Krzyżowice Wierzbica Najwięcej bez pośredników

Średnia 108 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Krzyżowic Wierzbica - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Krzyżowicach Wierzbica można kupić za 560 tys zł, a najdroższe za 560 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 560 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 108 zł. Najpopularniejsze ulice w dzielnicy Wierzbica to ul. Dębowa (1 ogłoszenie).

1
Działka rolno-budowlana Krzyżowice Wierzbica, ul. Dębowa

560 000

5200

Krzyżowice- działka 5200m2 (0,52ha), idealna pod rezydencje, warunki zabudowy Krzyżowice,gm.Kobierzyce - południowe okolice Wrocławia, blisko do Bielan Wrocławskich, Wrocławia Malowniczo położona działka nr. 123/2, 5200m2 ( 0,52ha) , na skraju wsi, tuż przy dużym lesie MPZP przewiduje powie...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
3
Działka budowlana Tyniec Mały, ul. Kresowa

595 000

1000

Działka budowlana o powierzchni 1000m2, Tyniec Mały spokojna okolica 15 min. od Wrocławia. Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - zabudowa jednorodzinna. Media w drodze przy działce: woda, gaz, prąd, kanalizacja. W ofercie posiadamy łącznie 4 działki. Istnieje moż...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rolna Gniechowice

70 000

511

Gniechowice | Ogrody | Rekreacja | 511m2! Polecam na sprzedaż działkę rolną – 511m2 – idealna na odpoczynek od zgiełku miasta lub inwestycję! - Lokalizacja: Gniechowice | Kąty Wrocławskie | Wrocławski - Powierzchnia: 512m2 - Rodzaj gruntu: rolny Działka objęta również studium jako teren o dominuj...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka inwestycyjna Kobierzyce, ul. Konwaliowa

445 320

1237

Działka budowlana | Kobierzyce | ul. Konwaliowa | 1237 m² | MPZP Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu blisko Wrocławia? Ta działka w Kobierzycach spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż działka o powierzchni 1237 m² w cenie 445 320 zł (360 zł/m²), położona przy ul. Konwaliowej, w spokojnej i rozw...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Wierzbice

584 550

2165

Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Położona we wsi Wierzbice w gminie Kobierzyce. Idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie spokój. Świetne połączenie komunikacyjne. Numer działki 130/6. *Z pierwszego piętra przyszłego domu widok na Ślęze* 8 km do wjazdu na A...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka inwestycyjna Wierzbice, ul. Lwowska

1 799 000

7335

Na sprzedaż przestronna działka w Wierzbicach, miejscowości położonej na Dolnym Śląsku, oferująca doskonałe warunki dla prowadzenia działalności gospodarczej. Oferta wyłącznie w Kompas Nieruchomości. We can speak English, German and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of y...

Zobacz ogłoszenie
17
Działka budowlana Chrzanów, ul. Kobierzycka

440 000

1100

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1100 m², położona w miejscowości Chrzanów, bezpośrednio przy granicy Kobierzyc - jednej z najlepiej rozwiniętych i najlepiej zarządzanych gmin w Polsce. Działka znajduje się przy ul. Kobierzyckiej, z bardzo szybkim dojazdem do Wrocławia, Bielan...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Krzyżowice, ul. Ogrodowa

259 000

1000

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000 m². Dojazd jest asfaltowy, co zapewnia wygodny dostęp. Działka znajduje się w spokojnej wsi, idealnej do budowy wymarzonego domu. Brak ogrodzenia pozwala na swobodną aranżację przestrzeni. W okolicy znajdziesz otwarte tereny oraz las, co sp...