Działki na sprzedaż Kozienice Zdziczów Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek na sprzedaż z Kozienic i okolic Zdziczów - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
250 000 zł
1,64 ha
Obejrzane
Sprzedam grunty rolne (działka) w miejscowości Wójtostwo (obręb Kolonia Kozienice). Działka nr 65/2 (16041 m2) i nr 65/1 (370 m2), razem 16 411 m2, klasa ziemi głównie III. Działka posiada dostęp do asfaltowej drogi oraz wszystkie niezbędne media: prąd, wodę, kanalizację i światłowód zlokalizowane...
Zobacz ogłoszenie
185 000 zł
1115 m²
Obejrzane
Działka budowlana nr. 397/5 o powierzchni 1115 m2 przy drodze asfaltowej w Aleksandrówce na ulicy Złotej objęta MPZP pod budownictwo jednorodzinne. Cicha spokojna okolica w sąsiedztwie domków jednorodzinnych bardzo dobra lokalizacja, media w drodze: woda, kanalizacja, prąd, gaz.
Zobacz ogłoszenie
210 000 zł
2266 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2266 m² zlokalizowana w miejscowości Chinów, około 10 minut od Kozienic w otulinie Puszczy Kozienickiej.
Zobacz ogłoszenie
50 000 zł
410 m²
Obejrzane
Działka ROD Dolinka w Kozienicach, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Kozienickiego i kompleksu sportowo-rekreacyjnego KCRIS. Przy alejce Złoty Potok nr 19. Powierzchnia 410 metrów kwadratowych. Na działce znajduje się prąd, możliwość podłączenia wody. Na działce znajduje się drewniany domek letnisk...
Zobacz ogłoszenie
264 000 zł
1200 m²
Obejrzane
Sprzedam 4 działki budowlane w miejscowości Śmietanki, przy drodze Waniliowej, naprzeciwko Rycerskiego. Działki do wyboru - załączony rysunek z podziałem i przybliżoną wielkością. Działki nr 1, 2 - cena 170 zł za metr. Działki nr 3, 4 - cena 220 zł za metr. Więcej informacji pod telefonem....
Zobacz ogłoszenie
21 000 zł
1200 m²
Obejrzane
Witam, mam do sprzedania działkę rolną z możliwością rozbudowy, znajdującą się w Nowinach, niedaleko Kozienic. Numer działki to 1360/2. Powierzchnia to 0,12 ha (12 arów). Więcej informacji pod numerem telefonu.
Zobacz ogłoszenie
215 000 zł
2318 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2318 m² zlokalizowana w miejscowości Chinów, około 7 minut od Kozienice. Działa graniczy z Puszczą Kozienicką! To świetna opcja dla osób, które szukają miejsca łączącego spokój, naturę oraz przygotowanie pod budowę domu. 🌿 LOKALIZACJA I OTOCZENIE Dzia...
Zobacz ogłoszenie
160 000 zł
1904 m²
Obejrzane
Sprzedam częściowo zalesioną działkę budowlaną o powierzchni 1904m2. Położona w pięknej i spokojnej okolicy w Janowie, przy ulicy Słowikowej. Nieruchomość znajduje się ok. 3 km od Kozienic. Media znajdują się w drodze. Wymiary działki to ok: 25x85m (nr 136/16). Chętnie zamienię na mieszkanie 2-poko...
Zobacz ogłoszenie
45 000 zł
1 ha
Obejrzane
Witam. Sprzedam ponad hektar pola ornego. Pole uprawiane . Cena do negocjacji. Cena dotyczy 1 hektara .
Zobacz ogłoszenie
319 000 zł
1170 m²
Obejrzane
Działka 1179 m² z zabudowaniami i sadem – Kozienice, ul. Młyńska Na sprzedaż ogrodzona działka o pow. 1179 m² położona w spokojnej, zielonej części Kozienic – ul. Młyńska. Idealna pod budowę domu lub jako działka rekreacyjna. Najważniejsze atuty: •murowany budynek gospodarczy ok. 30 m² (garaż...
Zobacz ogłoszenie
203 000 zł
1697 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę na ul. Księżycowej. Działka z możliwością zabudowy, 1697m². Możliwość przyłączenia mediów.
Zobacz ogłoszenie
646 000 zł
6800 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w m. Janików-Paryż, woj. Mazowieckie, pow. kozienicki o powierzchni 6800 m². Nr działki 446. Odległość od Kozienic ok. 2,5 km. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Działka ma dostęp do drogi asfaltowej i utwardzonej. Dostęp do mediów: woda, kanalizacja, gaz, i...
Zobacz ogłoszenie
165 000 zł
2500 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana około 2500m2 w Chinowie koło Kozienic. Wymiary około 35x70. W tej chwili zakrzaczona, wyczyszczenie działki w cenie. Nr. działki: 187/5 lub 187/4.
Zobacz ogłoszenie
35 000 zł
5338 m²
Obejrzane
Działka leśna ładnie zadrzewiona . Nie wycinano drzew od 40 lat., położona na terenie Kozienic.
Zobacz ogłoszenie
371 000 zł
9275 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy. Działka położona w miejscowości Kociołki, gmina Kozienice. Media w działce.
Zobacz ogłoszenie
190 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną- 1003m2, 353/23 (Chinów Stary - Kozienice) - Gotowa do budowy – prąd już doprowadzony, skrzynka stoi na działce - Narożna – dojazd z dwóch stron, obie drogi asfaltowe - MPZP – tereny zabudowy jednorodzinnej - Dach 20–30° – nie trzeba stawiać wysokiego, kosztownego dachu, p...
Zobacz ogłoszenie
200 000 zł
2000 m²
Obejrzane
Sprzedam 3 działki o powierzchni 2000m2 100zł m2 Do negocjacji Więcej informacji pod numerem telefonu
Zobacz ogłoszenie
59 000 zł
400 m²
Obejrzane
Działka ROD Dolinka w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Kozienickiego i kompleksie sportowo-rekreacyjnego KCRiS (restauracje, place zabaw, boiska, park linowy, arena, strzeżona plaża). ul. Truskawkowa 73 (na zdjęciu dokładna lokalizacja). - Działka została uprzątnięta i jest gotowa na nowy domek. -...
Zobacz ogłoszenie
45 000 zł
4526 m²
Obejrzane
1. Regularny kształt i optymalne wymiary ułatwiające planowanie zabudowy. 2. Dogodne położenie - bliskość infrastruktury komunikacyjnej (przystanki ok. 870–1950 m). 3. Dostępność sieci uzbrojenia: sieć elektroenergetyczna i telekomunikacyjna na działce, a wodociąg w odległości do 25 m. 4. Otoczeni...
Zobacz ogłoszenie
4 990 000 zł
3155 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o nr 2210/2, położoną w centrum miejscowości, z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej nr 79 oraz drogi gminnej. - Działka uzbrojona. - Wydane prawomocne warunki zabudowy (WZ) dla dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych. - Jeden z budynków przewiduje część usługową n...
Zobacz ogłoszenie
162 600 zł
1084 m²
Obejrzane
Mam na sprzedaż 2 działki budowlane. Lokalizacja: Janów-Kozienice, ul. Skowronkowa. Media w drodze. Dostępne działki: - Działka nr 105/17 - 1102 metry. - Działka nr 105/16 - 1084 metry. Szerokość: dwuletni 21 metrów. Cena: 150 zł za metr.
Zobacz ogłoszenie
161 280 zł
1344 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1344 m2 w miejscowości Nowiny, niedaleko ulicy Zwoleńskiej. Numery działek: G796, 1060/4, 1063/4, 1066/4, 1069/4. Media w drodze. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Cena za m2 to 120 zł, do negocjacji.
Zobacz ogłoszenie
600 000 zł
6000 m²
Obejrzane
Na sprzedaż: Działka budowlana 6000 m² w Łuczynowie Nowym (gmina Kozienice). • Z dojazdem asfaltowym i mediami doprowadzonymi do granicy działki. • Spokojna okolica, idealna pod dom lub inwestycję. • Działka w kształcie prostokąta, niezagrodzona. • 30 km od Radomia, 80 km od Warszawy. Zapraszam do...
Zobacz ogłoszenie
220 000 zł
1044 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę w Cudowie 4 km od Kozienic. Na działce stoi budynek w stanie surowym. Działka nieogrodzona, uzbrojona w media: prąd, wod.-kan. i światłowód. Więcej informacji na priv.
Zobacz ogłoszenie
500 000 zł
514 m²
Obejrzane
Dom drewniany 110 mkw. Przy głównej ulicy Radomskiej koło ronda , blisko szkoła i supermarket. Centrum Kozienic.
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
1,68 ha
Obejrzane
Działka rolno-przemysłowa, niezarośnięta, dobrze uprawiana. Klasa gleby: VI Numer działki: 140705_5.0032.233 Przeznaczenie w planie: - 6UH Tereny usług handlu (2149 m2) - 8R Tereny rolne (14696 m2) Działka zlokalizowana w pobliżu cmentarza parafialnego. Dostępne media (prąd, woda, gaz) oraz kanali...
Zobacz ogłoszenie
190 000 zł
2090 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o pow.2090m2 znajdująca się w Janikowie pow.Kozienice niedaleko miasta Kozienic.Bez pośredników,działka bez obciążeń finansowych,księga wieczysta.Cena działki 190.000 zł.Kontakt tel.Mapka działki dołączona w ogłoszeniu.
Zobacz ogłoszenie
90 000 zł
750 m²
Obejrzane
Media w ul. Zgodnej. Dojazd drogą projektowaną od ul. Przyjaznej. Ze względu na strefę ochronną instytutu meteorologii - brak możliwości zabudowy.