Działki rekreacyjne na sprzedaż Gościno Najwięcej bez pośredników
Zobacz 38 aktualnych działek rekreacyjnych na sprzedaż z Gościna i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
80 000 zł
878 m²
Obejrzane
Na sprzedaż posiadam atrakcyjną działkę rekreacyjną przy lesie, niedaleko rzeki w miejscowości Mołtowo, gmina Gościno. Nieruchomość gruntowa niezabudowana. Kształt regularny, zbliżony do prostokąta. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie gruntów rolnych, lasu i zabudowy miejscowości Mołtowo. Dojazd d...
Zobacz ogłoszenie
219 000 zł
724 m²
Obejrzane
Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną położoną w malowniczej miejscowości Zieleniewo, w gminie Kołobrzeg, przy ulicy Szczecińskiej. To wyjątkowe miejsce, idealne dla osób pragnących odpocząć od zgiełku miasta i zanurzyć się w naturze. - Działka własnościowa z Księgą wieczystą ( udział...
Zobacz ogłoszenie
349 000 zł
1500 m²
Obejrzane
Wyjątkowa działka 1500 m² nad morzem – jezioro, cisza i pełna infrastruktura Na sprzedaż starannie zagospodarowana działka o powierzchni 1500 m², położona w kameralnej okolicy w sąsiedztwie natury, z szybkim dostępem do morza i jeziora. To idealna propozycja dla osób poszukujących prywatnej przestr...
Zobacz ogłoszenie
200 000 zł
1223 m²
Obejrzane
Oferuję na sprzedaż narożną działkę rekreacyjną blisko morza o powierzchni 1223 m² z dostępem do mediów. Dojazd do działki to asfalt ul. Chabrową oraz dalej nieutwardzona droga około 200 m. Działka posiada ogrodzenie, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Na posesji jest studnia głębinowa. Idealna...
Zobacz ogłoszenie
52 000 zł
450 m²
Obejrzane
Atrakcyjna działka rekreacyjna w Kołobrzegu. Idealna lokalizacja na spędzanie urlopów nad morzem. Media takie jak prąd, woda i woda pitna dostępne. Domek do remontu, wokół trawa i drzewka. Wspaniała, tania okazja do pobytu nad morzem. Cena do negocjacji.
Zobacz ogłoszenie
460 000 zł
410 m²
Obejrzane
Witam sprzedam działkę rekreacyjną w Dźwirzynie domek drewniany .camping .garaż blaszany więcej informacji pod telefonem.
Zobacz ogłoszenie
129 000 zł
1188 m²
Obejrzane
Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- Voucher 15 % do LEROY MERLIN ( partner sprzedażowy). Oferta dotyczy sprzedaży działki rekreacyjnej- 1188 m2 z 2 garażami. Nieruchomość znajduje sięm od Jeziora Jamno oraz ok. 4 km od nadmorskiej miejscowości Łazy. W pobliżu nowy plac ...
Zobacz ogłoszenie
650 000 zł
820 m²
Obejrzane
Witam, Na sprzedaż działka w Chłopach na ul. Kapitańskiej o powierzchni 820 m2. Działka ogrodzona, postawione trzy domki, w tym jeden z piętrem. W każdym domku: kuchnia, prysznic z toaletą, sypialnie. Media: prąd, woda, szambo. Ogłoszenie grzecznościowe, więcej informacji pod numerem telefonu...
Zobacz ogłoszenie
519 000 zł
1010 m²
Obejrzane
Działka 600m od morza z możliwością zabudowy wszystkie pozwolenia działka posiada
Zobacz ogłoszenie
20 000 zł
530 m²
Obejrzane
Działka rekreacyjna ROD „Cukrownik”. Polecam!! Doprowadzona woda pitna oraz prąd. Sprzedam działkę ROD idealną pod własną aranżacje, projekt lub inwestycję. Działka jest rozmiarów około 530m2. Sąsiedzi życzliwi i nie są roszczeniowi co daje komfort wypoczynku. Działka zlokalizowana jest w niedal...
Zobacz ogłoszenie
14 000 zł
6000 m²
Obejrzane
Na sprzedaż posiadam działkę ogrodową o powierzchni 0.6 ha. Na działce znajduje się podwójna murowana altana. Połowa przeznaczona jest jako część rekreacyjna, np. na grilla, spotkania ze znajomymi, rodziną czy po prostu miło spędzić czas. Druga część to tzw. magazynek, który pomieści naprawdę dużo n...
Zobacz ogłoszenie
152 000 zł
891 m²
Obejrzane
sprzedam dzialke rekreacyjna 800m od morza w miejscowosci Pustkowo Na dzialce znajduje sie prad i wydane przez wodociagi rewal mozliwosc podlaczenia do sieci wodociegowej dzialka jest wyczyszczona i wyrównana
Zobacz ogłoszenie
99 000 zł
1 ha
Obejrzane
Działka rekreacyjna Świdwin. Ul. Pocztowa. Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 10 000 m² (1 ha, ziemia organiczna/torfowa), zlokalizowaną przy ul. Pocztowej w samym centrum Świdwina. To jedna z ostatnich tak dużych powierzchni dostępnych w ścisłej zabudowie miejskiej. Media: prąd...
Zobacz ogłoszenie
52 000 zł
1,26 ha
Obejrzane
Na sprzedaż łąka 1,26 ha w bardzo ładnym miejscu, niedaleko morza oraz 50m do rzeki. Super okazja cenowa, zapraszam do kontaktu.
Zobacz ogłoszenie
85 000 zł
372 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka ROD. Położona na ogródkach działkowych ROD w miejscowości Trzebiatów (do morza 10 km, autem 10-15 min). Na działki ROD wjazd poprzez bramę główną, automatyczną na pilota + monitoring terenu działek ROD. Wjazd na posesję działki bezpośrednio drogą wewnątrz ogródkową. Brama zewnęt...
Zobacz ogłoszenie
249 000 zł
100 m²
Obejrzane
Działka uzbrojona 100m2 z domkiem holenderskim 40m2 w Sarbinowie, 300m od morza!! Na sprzedaż klimatyzowany domek holenderski o powierzchni ok. 40 m² (11 × 3,7 m), położony na działce 100 m² (notarialny akt własności z dodatkowym udziałem części wspólnej, w tym drogi dojazdowej do działki), zlokali...
Zobacz ogłoszenie
9 000 zł
500 m²
Obejrzane
Działka o powierzchni 5 arów, Ogródki działkowe \"Jedność\" w Świdwinie. Na działce znajduje się domek narzędziowy, część wypoczynkowa, foliowiec, część uprawna, drzewa i krzewy owocowe i ozdobne. 9 500 zł do negocjacji
Zobacz ogłoszenie
21 000 zł
330 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę rekreacyjną o powierzchni 330 m kwadratowego - Aleja Europejska, Koszalin / Jamno. Na działce dwa drzewka jabłkowe, jedno drzewo czereśnia, krzewy: - borówka, - czarna porzeczka, - aronia, - jagoda kamczacka, - czerwona porzeczka, - truskawki, - późne maliny, - biały winogron. Dzi...
Zobacz ogłoszenie
8 900 zł
500 m²
Obejrzane
Witam, posiadam na sprzedaż działkę rekreacyjną na ROD Frykas w Świdwinie, powierzchnia działki to 500 M2, woda na działce. Cena do uzgodnienia
Zobacz ogłoszenie
184 800 zł
1056 m²
Obejrzane
Sprzedam 2 dzialki rekreacyjne zlokalizowane w sasiedztwie lasu w Pustkowie. Pustkowo jest polozone nad Baltykiem w gminie Rewal, pomiedzy Pobierowem a Trzesaczem. W Pustkowie znajduje sie wiele osrodkow wczasowych i wypoczynkowych, kwater prywatnych, domkow kempingowych i pol namiotowych. Pow. dzi...
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
1802 m²
Obejrzane
Dzień dobry, Mam do sprzedania dwie malownicze działki rekreacyjne Natura 2000 w miejscowości Jagielno, obok Rosnowa, przy elektrowni wodnej. Jedna działka 5/3, 478 m2, w kształcie trójkąta, uzbrojona w dwa zbiorniki na szambo i ujęcie wody oraz z możliwością podpięcia prądu. Druga działka 5/7, p...
Zobacz ogłoszenie
20 000 zł
960 m²
Obejrzane
Odstąpię prawo do dzierżawy dwóch działek połączonych w jedną dużą. Możliwość rozdzielenia. Sprzedaję w całości. Działka położona jest między dwoma rzekami Regą i Młynówką. Świetna baza wypadowa nad morskie plaże oraz raj dla wędkarzy. Do Mrzeżyna ok. 10 km. Można dojechać rowerem lub autobusem z ry...
Zobacz ogłoszenie
45 000 zł
2919 m²
Obejrzane
atrakcyjna działka siedliskowa
Zobacz ogłoszenie
122 000 zł
976 m²
Obejrzane
Piękna działka nad morzem o powierzchni 976 m2 do sprzedania. Jest to działka rekreacyjna (oznaczona nr 2 na zdjęciach), która posiada świetny dojazd oraz pozwolenie na budowę domku o powierzchni 35 m2 oraz dwóch budynków gospodarczych (35 m2 każdy). Leży w sąsiedztwie ogrodów botanicznych, w odle...
Zobacz ogłoszenie
640 000 zł
1080 m²
Obejrzane
Na sprzedaż Opis nieruchomości: Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę - słoneczna, pięknie położona działka w Gąskach (zachodniopomorskie) o powierzchni 1080 m2, wraz z dwoma domkami rekreacyjnymi. Działka inwestycyjno-rekreacyjna, możliwość zabudowy 70 procent powierzchni. Prąd 400...
Zobacz ogłoszenie
640 000 zł
1080 m²
Obejrzane
Na sprzedaż Opis nieruchomości Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę - słoneczna, pięknie położona działka w Gąskach (zachodniopomorskie) o powierzchni 1080 m2 wraz z dwoma domkami rekreacyjnymi. Działka inwestycyjno-rekreacyjna. Możliwość zabudowy 70 procent powierzchni. Prąd 400V,...
Zobacz ogłoszenie
2 130 880 zł
6659 m²
Obejrzane
Działka nad morzem Działka z projektem dla 5 domków rekreacyjnych z możliwością zwiększenia inwestycji do 13 domków letniskowych lub przeprowadzeniem własnego pomysłu. Najbliżej Bałtyku usytuowana działka przeznaczona pod zabudowę w Kładnie. Słoneczna, osłonięta od północnych i północno wschodnich w...
Zobacz ogłoszenie
36 360 zł
303 m²
Obejrzane
Uwaga promocja w Osadzie Rezerwat! Na sprzedaż pierwsze działki w rezerwacie ptaków w wyjątkowej cenie 120 zł/m2. Działki są rolne i przeznaczone pod rekreację o wielkości od 300 m2 do 3.000m2, położone w przy miejscowościach Niechorze i Pogorzelica w odległości 2,5 km od morza. Posiadają wyjątkow...
Zobacz ogłoszenie
180 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę rekreacyjną nad morzem w Niechorzu 956 m opłotowana studnia wiercona cicha okolica około 900 metrów do plaży
Zobacz ogłoszenie
99 000 zł
3000 m²
Obejrzane
Działka nad Bałtykiem 30ar. Działki posiadają bezpośredni wjazd z drogi wojewódzkiej łączącej Niechorze i Pogorzelicę. Działki są równe, bez zarośli czy zbędnych zakrzewień. Z widokiem na Latarnię Niechorską. Lokalizacja działki w Lędzinie tuż przy samym NIECHORZU. Cena za 1 działkę to 99.000zl. ...
Zobacz ogłoszenie
1 250 000 zł
1086 m²
Obejrzane
Działka 1086m2, 3 Domy piętrowe na wynajem + 2 Domki gospodarcze + Wiata 4x5.Teren ogrodzony,brama elektrycznie otwierana,Monitoring,Ochrona.Kanalizacja miejska,polbruk,dużo zieleni.Do pięknej plaży ok.500m.Cena całości zbliżona do 1 Apartamentu.OKAZJA !! Sprzedaż prywatna !! Pośrednikiem dziękuję....
Zobacz ogłoszenie
37 000 zł
539 m²
Obejrzane
Sprzedam dużą działkę z domkiem holenderskim stan bdb, na działce są też trzy jabłonie, orzech, śliwka węgierka, dwie wiśnie, porzeczka.
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
2750 m²
Obejrzane
Działka rekreacyjna(98/2) o powierzchni 2750 m2 położona w Strzeżenicy, bezposrednio przy drodze, w ktorej znajdują się media, tj. Woda, prąd i kanalizacja. Działka umiejscowiona w pięknej okolicy, okolo 4 km od morza, w sam raz na wypoczynek. W pobliżu kilka domów . Działka nie jest działką budowla...