Działka na sprzedaż bez pośredników Chłopy ul. Kapitańska
650 000 zł
793 zł/m²
820 m²
Chłopy, Kapitańska
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 19 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Witam,
Na sprzedaż działka w Chłopach na ul. Kapitańskiej o powierzchni 820 m2.
Działka ogrodzona, postawione trzy domki, w tym jeden z piętrem.
W każdym domku: kuchnia, prysznic z toaletą, sypialnie.
Media: prąd, woda, szambo.
Ogłoszenie grzecznościowe, więcej informacji pod numerem telefonu
-
ul. Kapitańska, Chłopy, gmina Mielno, powiat koszaliński
-
Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 820 m²
-
Media szambo
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
130000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
130000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości