Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Górno ul. Łysogórska Najwięcej bez pośredników

Średnia 159 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Górna ul. Łysogórska - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Górnie ul. Łysogórska można kupić za 170 tys zł, a najdroższe za 170 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 170 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 159 zł.

7
Działka budowlana Górno, ul. Łysogórska

170 000

1069

Witam, posiadam na sprzedaż dwie działki na ul. Łysogórskiej w Górnie. Nr działek to 1439/12 oraz 1439/13. Obie działki mają po 1069 m2. Posiadają drogę dojazdową. Dojazd od ulicy Łysogórskiej oraz z drogi krajowej nr 74. Bardzo spokojna okolica, w pobliżu Mini Kadzielnia z placem zabaw oraz punkt...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
3
Działka budowlana Krajno Pierwsze Wymyślona

813 000

1,01 ha

Na sprzedaż działka (nr 297) o powierzchni 1,0900 ha, zlokalizowana w Krajnie Pierwszym, ul. Wymyślona 26, gminie Górno. Działka położona jest na szczycie pasma Góra Wymyślona, na wysokości około 405-415 m n.p.m.. Ze szczytu działki rozpościera się malowniczy widok na niemal wszystkie pobliskie i da...

Zobacz ogłoszenie
15
Działka rolno-budowlana Daleszyce

260 000

2311

TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Działkę budowlano - rolną o powierzchni 2311 m2 zlokalizowaną w miejscowości Smyków, gminie Daleszyce , powiecie kieleckim. Działka nr 191/7 ( Id. działki: 260405 5.0014.191/7 ) położona przy gminnej drodze, zlokalizo...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Górno-Parcele, Miła

366 300

1100

Nowe

Miła i zielona okolica. Działka w kwadracie. Zabudowa dowolna . Miły dojazd. Mili sąsiedzi

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Górno-Parcele, Miła

333 000

1000

Marzysz o miłej działce budowlanej, na której wybudujesz, co zechcesz? Gdzie rano słychać tylko ptaki, a dookoła same drzewa? Działka w kształcie kwadratu. W działce jest prąd. W działce jest woda. Miły dojazd. Wkrótce szczegóły.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Bęczków

210 000

1418

Atrakcyjnie położona działka budowlana w miejscowości Bęczków, na granicy z miejscowością Leszczyny, gmina Górno. Powierzchnia 1418m kw przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, usytuowana w trzeciej linii zabudowy. Działka położona w otoczeniu lasu i domków jednorodzinnej. Media - kanalizacja na dzi...