Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Drogosław droga Zielona Polana Najwięcej bez pośredników

Średnia 68 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Drogosławia droga Zielona Polana - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Drogosławiu droga Zielona Polana można kupić za 60 tys zł, a najdroższe za 60 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 60 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 68 zł.

3
Działka budowlana Drogosław, droga Zielona Polana

60 000

878

Sprzedam działkę budowlana z warunkami zabudowy, o pow 878m2, w kształcie prostokąta, teren płaski, gruntowa droga dojazdowa. Na mapce 69/5. Cena do negocjacji

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
16
Działka rekreacyjna Annowo

199 000

342

Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 342 m2 przy Rodzinnych Ogródkach Działkowych "Bagienko" w miejscowości Annowo (gmina Łabiszyn) w bezpośrednim sąsiedzwie jeziora i z dostępem do dużej gminnej plaży. Działka jest zabudowana dwukondygnacyjnym domkiem letniskowym o powierzchni użytkowej 70 m2 na ...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka Władysławowo

267 000

3000

Na sprzedaż działka 3000 m² – Władysławowo, gm. Łabiszyn, woj. kujawsko-pomorskie Idealna pod zabudowę, w cichym otoczeniu przyrody. Działka ma kształt rombu i zapewnia bezpośredni dostęp do drogi gminnej, co gwarantuje wygodny dojazd o każdej porze roku. Media i formalności Woda – w drodze P...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka inwestycyjna Władysławowo

139 000

846

TYLKO W NASZYM BIURZE! W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 846mkw w miejscowości Władysławowo gmina. Łabiszyn ze ścianą lasu OPIS: - działka płaska - prąd, woda, światłowód w drodze. - dojazd do działki drogą asfaltową oraz gruntową - wydane warunki zabudowy (zabudowa jednorodzinna)...

Zobacz ogłoszenie
11
Działka budowlana Władysławowo

89 000

1200

Na sprzedaż działka położona w woj. Kujawsko-Pomorskim położona w GMINIE ŁABISZYN W MIEJSCOWOŚCI WŁADYSŁAWOWO. Zdjęcia przedstawiają okoliczne Jeziorko Bagno i Jezioro Meszno oraz tereny leśno-rekreacyjne które raczą mieszkańców miejscowości. OFERTA TYLKO W MAZARO NIERUCHOMOŚCI ! Przedmiotem ofe...