Działki na sprzedaż Dobrzyca Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek na sprzedaż z Dobrzycy i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
105 000 zł
1650 m²
Obejrzane
Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1650 m², położoną w spokojnej miejscowości Koźminiec (gmina Dobrzyca, powiat pleszewski). Działka ma wykostkowany wjazd i objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółów i umówienia się na oglę...
Zobacz ogłoszenie
151 400 zł
1442 m²
Obejrzane
Działka budowlana w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie niewielkiego zagajnika; z planem zagospodarowania przestrzennego (Dz. Urz. Wojewody Wielkopolskiego poz. 5518 z 11.06.2024r.) dostęp do mediów z drogi (działka nr 62); sprzedaż działki z udziałami w działce o nr 71/1;
Zobacz ogłoszenie
91 035 zł
1071 m²
Obejrzane
DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ - WILCZA, GM. KOTLIN Lokalizacja: Wilcza, gm. Kotlin, pow. jarociński, woj. wielkopolskie (13 km od Jarocina) Powierzchnia działek: 1064 m2 - 1436m2 Cena: 85 zł/m2 Zestawienie cenowe: • Działka 1064 m2: 90 440 zł • Działka 1071 m2: 91 035 zł • Działka 1089 m2: 92 565 zł • Dzia...
Zobacz ogłoszenie
266 000 zł
1971 m²
Obejrzane
Szukasz miejsca, którego nikt nie przegapi? Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1971 m², położoną bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11 na trasie Jarocin-Pleszew w m. Wyszki. To idealna lokalizacja pod reklamę, plac, lub siedzibę firmy. Dzięki ogromnej szerokości od strony drogi (aż 65 met...
Zobacz ogłoszenie
160 000 zł
846 m²
Obejrzane
Działka budowlana z budynkiem - Polskie Olędry, gm. Dobrzyca. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 846 m², położona w spokojnej miejscowości Polskie Olędry (gmina Dobrzyca, powiat pleszewski). Na działce znajduje się budynek o: powierzchni użytkowej 45,10 m² powierzchni całkowitej 58,80 m² ...
Zobacz ogłoszenie
112 000 zł
864 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej okolicy. Teren płaski, ustawny, gotowy pod budowę domu. Droga przy działce należy do gminy. Media: prąd, gaz. Woda na działce. Kanalizacja doprowadzona do działki. Gmina już zainstalowała oświetlenie drogi (lampy uliczne). Wydane warunki zabudowy....
Zobacz ogłoszenie
105 000 zł
1102 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1102m2. Znajduje się ona w miejscowości Roszkówko, gm. Jarocin. Działka ma regularny kształt. Media dostępne są w drodze tuż obok działki. Do granicy działki doprowadzona jest droga asfaltowa. Otoczenie działki: las ok. 150m, zabudowa mieszkaniowa. Okol...
Zobacz ogłoszenie
192 000 zł
1200 m²
Obejrzane
Działka z decyzją o warunkach zabudowy. Wymiary działki: szerokość 32m i długości 37m. Powierzchnia 1200 metrów kwadratowych.
Zobacz ogłoszenie
386 300 zł
4890 m²
Obejrzane
Działka o powierzchni 4890 m² w atrakcyjnej lokalizacji. Dojazd zapewnia asfaltowa droga, a dostępne media to elektryczność, woda, gaz i kanalizacja. To idealne miejsce na budowę domu lub inwestycję. Lokalizacja jest korzystna dla osób ceniących spokój i bliskość natury. W pobliżu znajdziesz restau...
Zobacz ogłoszenie
180 000 zł
3232 m²
Obejrzane
Witam. Na sprzedaż nieruchomość. Działka ponad 3000 m2. Atrakcyjna lokalizacja przy drodze głównej w miejscowości Koźminiec. Cena za działkę. Cena budynku do uzgodnienia. Wszelkie informacje pod nr tel.
Zobacz ogłoszenie
262 500 zł
3500 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę o powierzchni 3500 m² w miejscowości Koryta. Możliwość zakupu całości lub jednej z trzech wydzielonych działek.
Zobacz ogłoszenie
570 000 zł
4800 m²
Obejrzane
Duża, zadbana działka w zamieszkałej okolicy. Bardzo dobrze skomunikowana - blisko trasy krajowej, przystanki autobusowe. Wszystkie media poprowadzone wzdłuż przylegającej drogi - brak przyłącza. Plan zagospodarowania przestrzennego w linku ogłoszenia - oznaczenie działki 2P/U. Zapraszam do kontaktu...
Zobacz ogłoszenie
199 999 zł
2000 m²
Obejrzane
Duża działka (2000 mkw.) posiada warunki zabudowy, przyłącza. Położona na ulicy Wolności. Więcej pod numerem tel.
Zobacz ogłoszenie
300 000 zł
2500 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka o powierzchni 2500 m², położona w miejscowości Kotlin, przy ul. Buchaliniec. Spokojna okolica, idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub inwestycję. GŁÓWNE ATUTY: • Warunki Zabudowy - gotowość do realizacji projektu budowlanego. • Media - prąd i woda w drodze, bezpośrednio pr...
Zobacz ogłoszenie
120 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Mam na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Karminek, gmina Dobrzyca. Świetna lokalizacja! - 14 km do Pleszewa - 20 km do Ostrowa Wlkp. - 5 km do Dobrzycy Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
95 000 zł
856 m²
Obejrzane
Dzialka budowlana pod zabudowę jednorodzinną ujęta w planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Pleszew . Możliwość zakupu większej ilości działek i negocjacji ceny .
Zobacz ogłoszenie
160 000 zł
1300 m²
Obejrzane
Jeżeli szukasz dużej działki pod budowę swojego wymarzonego domu, w cichym i spokojnym miejscu na obrzeżach miasta, a jednocześnie potrzebujesz szybkiego połączenia z centrum miasta - z pewnością zainteresuje Cię moja oferta. Przedmiotem sprzedaży jest działka 1300 m², położona na nowym osiedlu dom...
Zobacz ogłoszenie
70 000 zł
800 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Gustawów/Karminek. Lokalizacja: - 5 km Dobrzyca - 12 km Pleszew - 20 km Ostrów Wlkp. Powierzchnia działek: od 800 m2 do 2000 m2. Więcej informacji telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
90 000 zł
822 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane w Kotlinie, woj. wielkopolskie. Lokalizacja: Kotlin, woj. wielkopolskie. Powierzchnia: 800 - 1000 m². Cena: dwie pierwsze działki w atrakcyjnej cenie - 110 zł/m²: Działka nr 759/2 - 830 m² Działka nr 759/3 - 822 m² Cała zabudowa obejmuje 19 działek. Działki posiadaj...
Zobacz ogłoszenie
3 200 000 zł
1,61 ha
Obejrzane
Na sprzedaż nieruchomość rolna wraz z zabudowaniami położona w miejscowości Piekarzew przy krajowej 11. Na terenie znajduje się piętrowy budynek połączony z halą warsztatową, duży parking oraz drugi budynek gospodarczy wraz z magazynem. Do nieruchomości przynależy również pole o powierzchni ok. 0,8 ...
Zobacz ogłoszenie
1 780 000 zł
6,67 ha
Obejrzane
Sprzedam grunt rolny o powierzchni 6,67 ha położony w miejscowości Lipowiec. Nieruchomość składa się z kilku działek rolnych o łącznej powierzchni 6,6702 ha, z czego 6,2502 ha stanowią grunty orne, a 0,42 ha łąki. Grunty położone są w bardzo dobrej lokalizacji - z jednej strony bezpośrednio przy u...
Zobacz ogłoszenie
185 000 zł
1426 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 103/2 w miejscowości Kajew (województwo wielkopolskie). Powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1426 ha (1426 m²). Działka położona jest w malowniczej okolicy, charakteryzującej się spokojną zabudową i bliskością natury. Najważniejsze parametry techniczn...
Zobacz ogłoszenie
650 000 zł
3261 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę położoną przy drodze krajowej nr 15, ostatnia działka położona w Jarocinie, obręb Ciświca. Nr działki 88/5. Objęta planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną lub działalność usługową. Wjazd na działkę od ul. Nowe Parcele, po około 90 metrach...
Zobacz ogłoszenie
29 900 zł
300 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę relaksacyjną - Jarocin, ul. Żerkowska, nr 181. Na sprzedaż zadbana działka relaksacyjna o powierzchni ok. 300 m², położona w spokojnej okolicy przy ul. Żerkowskiej w Jarocinie. Na działce znajduje się: * drewniana altanka o wymiarach ok. 3,9 m x 3,7 m + dodatkowa wypustka, * traw...
Zobacz ogłoszenie
18 000 zł
487 m²
Obejrzane
Witam. Postaram się krótko, tak żebyś od razu wiedział, czy to coś dla Ciebie. - Działka o powierzchni 487 m², położona w spokojnej i cichej okolicy, idealnej do odpoczynku. - Na działce znajduje się mały domek na narzędzia z doprowadzonym prądem. Gotowy do wykorzystania od razu. - Dostęp do wod...
Zobacz ogłoszenie
159 000 zł
968 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 968 m², położona w miejscowości Folusz (gmina Pleszew), oznaczona numerem ewidencyjnym 356/12. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca pod budowę domu, z jednoczesnym szybkim dostępem do Pleszewa. 📍 Lokalizacja Działka znajduje si...
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
1100 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka o powierzchni 1100 m² w miejscowości Zielona Łąka, gmina Pleszew. Działka z dostępem do drogi publicznej, media w drodze. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Cena: 100 000 zł Zapraszam do kontaktu.
Zobacz ogłoszenie
15 000 zł
327 m²
Obejrzane
Sprzedam prawa do działki ROD o pow. 327m2 w Pleszewie, przy ul. Wierzbowej. Działka posiada bardzo dużą altanę z dodatkowym zadaszeniem, schowek na drewno, pomieszczenie gospodarcze i WC.
Zobacz ogłoszenie
21 000 zł
300 m²
Obejrzane
JAROCIN ROD RELAX. Sprzedam działkę pracowniczą 300 m2. Media: prąd, woda, domek. Cena 70 zł/m2, do negocjacji.
Zobacz ogłoszenie
230 000 zł
1188 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Pleszew, ulica F. Nowowiejskiego - obok ulicy Wieniawskiego. Powierzchnia całkowita działki 1188 m2. Zapewnione media.
Zobacz ogłoszenie
1 200 000 zł
10 ha
Obejrzane
Sprzedam 10 ha pola w miejscowości Parzew, gmina Kotlin. W jednym kawałku. Znajduje się na działkach nr. 72 i 73. Cena: 120000 zł za 1 ha. Kontakt telefoniczny Cena do negocjacji.
Zobacz ogłoszenie
79 000 zł
819 m²
Obejrzane
Na sprzedaż 6 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Dobra Nadzieja (gmina Pleszew) - idealnych pod budowę domu jednorodzinnego. Lokalizacja łączy w sobie spokój wsi z szybkim dostępem do miasta - dojazd do Pleszewa zajmuje tylko kilka minut. PARAMETRY DZIAŁEK: * Powierzchnie: ...
Zobacz ogłoszenie
38 000 zł
330 m²
Obejrzane
Witam wszystkich ;) Dziś mam do zaoferowania na sprzedaż rodzinną działeczkę ROD - ok 330 m2 Zlokalizowana w Jarocinie przy ulicy św ducha na przeciwko sklepu „groszek” Są to działki „Stokrotka” Na działce znajduje się murowana otynkowana odremontowana altana wraz ze skrytką na narzędzia Zrobiony...
Zobacz ogłoszenie
93 500 zł
1700 m²
Obejrzane
Sprzedam 3 działki budowlane z warunkami zabudowy w miejscowości Ludwinów przy tarasie Żerków - Dobieszczyzna każda działka o powierzchni ok 1700 m2 Cena za m2 / 55 zł
Zobacz ogłoszenie
145 000 zł
1580 m²
Obejrzane
6 działek. 1580 m2 1520 m2 1520 m2 1520 m2 1520 m2 1465 m2
Zobacz ogłoszenie
32 000 zł
300 m²
Obejrzane
Sprzedam prawo do użytkowania działki w ROD "Relaks" w Jarocinie. Działka o powierzchni 300m2 z drewnianym domkiem z tarasem. W domku znajduje się kuchenka gazowa, mikrofalówka oraz lodówka. Dostępny jest prąd oraz woda. Na wyposażeniu meble ogrodowe oraz narzędzia ogrodowe. Do domku przylega mał...
Zobacz ogłoszenie
400 000 zł
4019 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 4019m2, położoną w Cielczy. Wjazd od ul. Wąskiej. Wydane warunki zabudowy. Media w drodze.
Zobacz ogłoszenie
180 000 zł
3,12 ha
Obejrzane
Sprzedam 3,12 ha dwudziestoletniego lasu na granicy Parzęczewa i Łobzowca w powiecie jarocińskim. Oferta dotyczy sprzedaży całości lub w kawałkach po 3000 m2.
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
800 m²
Obejrzane
Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 800 m², położona w miejscowości Grudzielec (gmina Raszków), w atrakcyjnej lokalizacji - z szybkim dojazdem do Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza oraz Pleszewa. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć wszystko ...