Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Dębianki Najwięcej bez pośredników

Średnia 70 zł/m² 2 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Dębianek - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Dębiankach można kupić za 60 tys zł, a najdroższe za 70 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 65 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 70 zł.

4
Działka budowlana Dębianki

70 056

973

Do sprzedania posiadamy atrakcyjne działki budowlane położone w urokliwej miejscowości Topólka. Szczegóły oferty: - Nr i powierzchnia działki: 103/1 ~ 973m² 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6 ~ 977m² 103/8 ~ 1399m² Cena: 72 zł/m² - Gmina: Topólka - Powiat: Radziejowski - Województwo: Kujawsko-Pomo...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Dębianki

60 000

899

Sprzedam działkę budowlaną na powstającym osiedlu w Debiankach gm Topolka.

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
9
Działka budowlana Stawiska Wymysłowo

110 000

1000

Wyobraź sobie poranek, kiedy budzisz się we własnym domu położonym w sercu natury. Otwierasz okno, a Twoim oczom ukazuje się widok drzew skąpanych w porannym słońcu, słychać śpiew ptaków i szum wiatru, a kilka minut spaceru dzieli Cię od tafli czystego jeziora. Brzmi jak marzenie? Teraz może stać si...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rekreacyjna Miłachówek

259 000

501

Sprzedam działkę rekreacyjną z domkiem 30m + taras zadaszony 15m, położoną nad przepięknym Jeziorem Głuszyńskim w miejscowości Miłachówek. Działka położona w odległości 100 m od jeziora z prawem użytkowania prywatnego mola (przystani), co umożliwia przycumowanie własnej łódki. Na działce znajduje s...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Bytoń

52 000

1000

Sprzedam działki budowlane, odrolnione. Działki w miejscowości Bytoń, gmina Bytoń, powiat radziejowski. Spokojna, cicha okolica, w pobliżu sklepy Dino, Lewiatan, apteka, urząd gminy, stacja benzynowa. 2km od działek przychodnia lekarska, przedszkole oraz szkoła. Więcej informacji pod numerem tele...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Świnki

180 000

1500

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy - Świnki, gm. Topólka (87-875). Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2,6522 ha, położona w turystyczno-rekreacyjnej miejscowości Świnki, gmina Topólka. Działka o numerze ewidencyjnym 24/3 posiada wydane dwie decyzje o warunkach...