Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Chrapów Najwięcej bez pośredników

Średnia 38 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Chrapowa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Chrapowie można kupić za 150 tys zł, a najdroższe za 150 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 150 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 38 zł.

6
Działka budowlana Chrapów

158 000

4153

Pięknie zlokalizowana działka w Chrapowie, gmina Dobiegniew, powiat strzelecko-drezdenecki, idealna dla rodziny lub agroturystyki. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 4153 m², o nr ewidencyjnym 10/23. Działka ta to prawdziwa oaza spokoju i ciszy, otoczona zielenią, z lasami i jeziorem w p...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
5
Działka rekreacyjna Przeborowo

280 000

3000

Na sprzedaż malowniczo położona działka rekreacyjna nad rzeką Drawą z bezpośrednim dostępem do rzeki. Działka posiada uchwalony Plan Zagospodarowania Przestrzennego uchwałą Nr XLIV/360/02 Rady Miejskiej w Drezdenku z dnia 25 czerwca 2002 r. Ustala się przeznaczenie terenów o symbolu UTL - na tereny ...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka leśna Radęcin

968 000

17,95 ha

Działka o całkowitej powierzchni 18 ha przy drodze, z dwudziestoletnim lasem o pow 13.9 ha przylegającym do lasów państwowych. Las sadzony wg planu nadleśnictwa.

Zobacz ogłoszenie
8
Działka inna Dobiegniew, ul. Wodna

435 000

2222

Dzialka z widokiem na jezioro, mieszkalno -pensionala lub dwie dzialki letniskowe

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Dobiegniew, ul. Brzozowa

120 000

1000

Na sprzedaż dwie działki budowlane w Dobiegniewie, ul. Brzozowa, woj. Lubuskie. Przeznaczenie działek: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej. Dojazd do drogi gminnej. Bardzo dobra lokalizacja działek. Numery działek: 1. 29/8 o powierzchni 1030 m2 2. 29/9 o powierzchni 1173 m2 ...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Zagórze

270 000

934

Na sprzedaż działka letniskowa z możliwością zabudowy całorocznej o powierzchni 934 m². Teren jest ogrodzony, z dostępem do drogi asfaltowej. Idealne miejsce na wypoczynek lub budowę domku letniskowego lub całorocznego. Działka znajduje się we wsi Zagórze, która położona jest na pograniczu Drawieńs...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Stare Osieczno

100 000

842

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana (jedna z 3 - możliwość sprzedaży pozostałych dwóch działek) w Starym Osiecznie, w otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego, w pobliżu rzeki Drawy! Ofertą sprzedaży jest działka nr 38/2 o powierzchni 842 m2 (możliwość zakupu pozostałych dwóch przyległ...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rekreacyjna Lipinka

253 500

4315

Dwie uzbrojone działki w przepięknych okolicznościach przyrody, o łącznej powierzchni 4.315 mkw, położone w miejscowości Lipinka, gm. Dobiegniew. Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do linii brzegowej Jeziora Radęcino! Od strony drogi nieruchomość posiada pas drzew, co stwarza jej dodatkowy klimat. ...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Mierzęcin

109 000

1369

Oferta prywatna - pośrednikom serdecznie dziękuję. Działka budowlana w Mierzęcinie koło Dobiegniewa, woj. lubuskie. Powierzchnia: 1369 m² Działka budowlana. Woda, w pobliżu prąd. Działka położona przy linii lasu. W miejscowości znajduje się urokliwy, odrestaurowany pałac. W okolicy dużo lasów i ...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Dobiegniew, ul. Stefana Batorego

498 400

2848

Na sprzedaż dwie działki przy ul. Batorego: 191/1 pow. 1276m2 cena 242 440zł 198/2 pow. 1572m2 cena 339 999zł z domkiem. Działki uzbrojone prąd, woda, kanalizacja miejska. Dodatkowo działka nr 198/2 zabudowana domkiem letniskowym 35m2. Teren ogrodzony płotem panelowym wraz z bramą wjazdową. Teren r...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rolno-budowlana Ługi

250 000

2000

Sprzedam pięknie położoną działkę rolną (klasaIVa);odległość od granicy do jeziora-50m.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 83m x 25m,pow. 2000 m2. Dojazd-utwardzona droga gminna. Media ,tj.prąd, woda,kanalizacja-przy granicy działki. Możliwość przekształcenia w działkę budowlaną - posiada...

Zobacz ogłoszenie
9
Działka rolno-budowlana Słonów

251 930

3599

Witam, mam do sprzedania 2 działki rolne z ustalonymi do nich warunkami zabudowy i zagospodarowania terenu: działki nr 497/7 i 497/8 cena 70 zł za metr kwadratowy( numery i metraż działek widoczne na załączonym planie) w miejscowości Słonów gm. Dobiegniew, pow. strzelecko-drezdenecki, woj. lubuski...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Dobiegniew, ul. Poznańska

170 000

2418

Sprzedam działkę nr 30/3 w Dobiegniewie przy ul. Poznańskiej o łącznej powierzchni 0,2418 ha. Nieruchomość posiada bezpośrednio zjazd do drogi wojewódzkiej nr 160 w kierunku Poznania. W wypisie z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego z 2020r. jest opis- teren zabudowy mieszkaniowej jedn...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Dobiegniew, ul. Gdańska

2 000 000

1 ha

Sprzedam działkę 1 ha budowlana / uzbrojona/ inwestycyjna nad rzeka. Po więcej informacji Dzwoń 

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Dobiegniew

169 000

1332

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1332 ha . Działka w kształcie prostokątu położona przy ulicy Klonowej w cichej, malowniczej okolicy blisko lasów i jezior. Działka z dojazdem drogą gruntową . W sąsiedztwie działki niezabudowane i zabudowane domami jednorodzinnymi. Więcej informacji pod...

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
1
Działka Licheń

64 000

516

Nowe

DZIAŁKA 516 m² – Licheń k. Strzelec Krajeńskich | Prostokąt | WZ | 64 000 zł Licheń (okolice Strzelec Krajeńskich) Cena: 64 000 zł (do negocjacji) Dostępna od zaraz Na sprzedaż działka o powierzchni 516 m², położona w spokojnej okolicy. PARAMETRY DZIAŁKI: powierzchnia: 516 m² kształt: pro...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Stare Kurowo, ul. Kościelna

125 000

1840

Nowe

Sprzedam ładną działkę nr 775/3 w Starym Kurowie, o powierzchni 18,40 ara, na ul. Kościelnej. Dojazd z drogi asfaltowej. Z warunkami zabudowy. Media: prąd, gaz, kanalizacja, wodociąg, światłowód w pobliżu. Sklepy, szkoła, PKP i PKS.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Stare Kurowo, ul. Sportowa

252 000

4200

Całość ok. 4200 m² - możesz kupić część, np. 1000 lub 2000 m2. Idealne miejsce z potencjałem i spokojem, blisko wszystkiego. DZIAŁKA W CENTRUM IDEALNA NA DOM, DLA RODZINY LUB POD INWESTYCJĘ - Stare Kurowo, ul. Sportowa - elastyczne i aktualne warunki zabudowy! SUPER OKAZJA W aktualnym planie zabud...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rekreacyjna Krzyż Wielkopolski

150 000

5000

Cena: 150 tys. Działka sąsiaduje z polem namiotowym.

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Chełst

120 000

1766

Dzień dobry. Sprzedam dużą działkę budowlaną o powierzchni 1766m2 z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego według projektu Extradom Mokka 20. Działka położona jest w malowniczej miejscowości Chełst, gmina Drawsko, powiat Czarnkowsko - Trzcianecki. Dużym atutem jest bliskość drogi woje...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka rolna Łącznica

60 000

800

Działki w leśnej, spokojnej okolicy - blisko jezior. Media w pobliżu. Łącznica. Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki rolne klasy VI, położone w urokliwej, zielonej okolicy miejscowości Łącznica (gm. Stare Kurowo). To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, natury i odpoczynku, a jednocześnie z w...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Niegosław

127 500

1500

Na sprzedaż wydzielona część działki o powierzchni 1500 m², położona w miejscowości Niegosław przy drodze wojewódzkiej nr 181. Na terenie działki dostępny jest prąd. Teren płaski, z dobrym dojazdem, w spokojnej okolicy. Cena: 85 zł/m² Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Drezdenko, ul. Makowa

250 000

1277

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 0,1277 ha, nr. 1652/8. Położona w cichej i spokojnej okolicy na ulicy Makowej w Drezdenku. Wydano warunki zabudowy. Przy granicy działki dostępne są media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. W cenie działki oferuję gotowy, indywidualny projekt domu.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Trzebicz Nowy

120 000

1000

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w miejscowości Trzebicz Nowy. Działka znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla osób szukających miejsca pod budowę domu. Nieruchomość posiada dostęp do mediów, tj. woda, prąd. Posiadam również decyzję o warunkach zabudowy....

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Drawsko, ul. Polna

90 000

1,7 ha

Sprzedam grunty rolne orne klasy IVb w miejscowości Drawsko Województwo Wielkopolskie. Działka systematycznie uprawiana.

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Lubcz Wielki

95 000

1395

Działka budowlana 1395 m² - Lubcz Wielki - 3 km od Krzyż Wlkp - spokojna okolica Opis ogłoszenia: Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1395 m² (0,1395 ha), położona w miejscowości Lubcz Wielki. Miejscowość leży w gminie Krzyż Wielkopolski, powiat czarnkowsko-trzcianecki. Działka znajduje s...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Trzebicz

60 000

1100

Opis Sprzedam działki budowlane w miejscowości Trzebicz (gmina Drezdenko). Sprzedaż bezpośrednia od właściciela – nie płacisz prowizji. ​Informacje o działkach: ​Powierzchnia: od 1000 m² do 1100 m² (10-11 arów). ​Status prawny: Działki budowlane. Posiadam wypis z rejestru gruntów oraz Warunki Zabu...